Щорічний внесок

johnni8819

Мисливець
Сьогодні заплатив 400 грн внесок у місті Києві, хтось підскаже куди ці гроші потім йдуть, що робиться для товариства й таке інше. Щороку плачу, на полюванні ні солончака нічого для тварин не бачив у Київській обл.
 

johnni8819

Мисливець
Це практично шахрайство, платиш кошти невідомо куди й за що, а по виїзду на р. Дніпро якісь незрозумілі приватні господарства, тут неможна ту ганяють, де це УТМР хтось підскаже.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
де це УТМР хтось підскаже.
В каждой области (районе) должны быть карты с четко обозначенными границами угодий. Не знаю, как и где, но в Черниговском областном УООРе такая карта (б-о-л-ь-ш-а-я), действительно есть - за что им спасибо.
 

johnni8819

Мисливець
Й доречі прочитав таку річ в УТМР на стенді оголошень нажаль не сфотографував. Про тих хто має пільги при сплаті внеску. В одному з рядків написано, що військовослужбовці які проходять строкову службу мають пілгу на сплату.
Парадокс, як в/с проходячи службу може їздити на полювання.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Пока они в армии - они не платят взносов, но числятся членами УООР и за неуплату ежегодных взносов ( в связи с уважительной причиной - прохождением службы) их не исключают из общества, понятно?! Как бы Вам еще более доходчиво объяснить?
 
Останнє редагування:

johnni8819

Мисливець
Як мене можуть виключити з товариства, яким чином. Прийшов сплатив внесок й все добре. Ні, тоді й нічого.
Й до чого я вів, що з членства в товаристві, й куди йдуть сплачені внески.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Вставлю свое ИМХО (вообще к системе) - за 400 грн в год на большее чем "торговля воздухом" и не стоит рассчитывать. Выше описывалась ситуация с ЧОХами и другими "приватными" хозяйствами - там тоже 400 грн в год взносы? Ребята, за "БЕСПЛАТНО" (400 грн в год - это я называю "бесплатно") мы и получаем "НИЧЕГО". Повторюсь - ИМХО.
 

johnni8819

Мисливець
Якщо порахувати скільки людей сплатило внесок да й на 400 я вам скажу сума не маленька виходить. Цікаво куда ж цігроші ідуть? Для товариства нічого, матбази, угідь навіть прокату човнів як такого нема. Що ж тоді виходить комусь збираєм на дім під Києвом, є якась звітність про витрати коштів.
Й ще при сплаті даєш гроші, тобі картку й усе. Чи можлива сплата через банк, якісь реквізити йвкінці хочаб чек.
 

solovey84

Мисливець
У нас в області,вже три роки сплата внесків і відстрільні карти платяться через банк.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
У нас в області,вже три роки сплата внесків і відстрільні карти платяться через банк.
А у нас - через раз: то через банк, то наличкой - без чеков и каких-либо квитанций. Прямо на месте...
 

johnni8819

Мисливець
Якщо це вже товариство й я є його членом хочу знати куди йдуть кошти з внеску? Чому не через банк якщо все офіційно?
 

johnni8819

Мисливець
Й відстрільна картка, те ж саме доречі, гроші із рук в руки без контролю, а куда?
Ось матроска лісгосповська щороку через банк й ніяк інакше, й сума я вам скажу там копійки порівняно.
 

romeo1807

Слідопит
Мы же несем деньги они берут.вот и вся система.а если 400 ничего не решают тогда пусть бы были при мне.????
 
Зверху