Щорічний внесок

ramin

Мисливець
Й відстрільна картка, те ж саме доречі, гроші із рук в руки без контролю, а куда?
Ось матроска лісгосповська щороку через банк й ніяк інакше, й сума я вам скажу там копійки порівняно.
І що Ви маєте за ці копійки? Картку обліку добутої дичини, а не дозвіл на полювання на відповідній території(угіддях), це раз.
Збори первинного колективу(до якого приписані) на яких часто-густо присутній голова райради утмр відвідуєте?-це два.
"Плата за відстрільну картку"-це частина щорічного членського внеску.......І Т.Д.І.Т.П
Відповідь Ви отримаєте на любе питання, окрім "Де гроші?"
Моя думка "П....ть їх нада і мінять"начальство виборне" але на їх місце не хочу
 

ramin

Мисливець
Чому не через банк якщо все офіційно?
Якщо Ви внесете через банк, то думаєте вони підуть кудись інакше ніж коли готівкою? Осмілюсь завірити -НІ. У нашій державі, нажаль:(, крадуть із держбюджету величезні суми, да так, що не дої...сь:p, а тут товариство..
 

johnni8819

Мисливець
Так навіщо таке товариство, всі чесні мисливці роблять внесок в загальну справу, а якесь х...ло краде!
Ні звітності, хз що виходить!
 

ramin

Мисливець
На відкриття, для прикола, запитаю у свого єгеря-Скільки і чого йому виділили на цей рік для виконання ним соїх обов"язків(окрім зарплати-мінімалки). Так склалося, що не був на останніх зборах П.К. На яких виступали кандидати на посаду голови райради утмр(у нас перевибори). А треба ходити і ї...ти їм мозги, щоб геть не розслаблялися. Відзвітуватися за гроші звичайно можна! А по факту????
Складається таке враження, що внески ми платимо на от..бісь, щоб дали карточку та й усе. А вони звикли до того,щоб ми платили і не п...ли.
Треба починати з себе. Щось я завівся!:mad:
"Борітеся-поборете"
 

RVSN 93

Мисливець
Господа! Тут и ежу всё понятно. Часть денег идёт на зарплаты и ГСМ егерям, ну а остальное списывается на мнимые расходы (подкормка дичи и т.д). В итоге, наши с вами деньги оседают в карманах директоров УООР и у главных лесничих в областях , в том числе и в профильном министерстве в Киеве. Моё мнение, надо гнать этих жирных тюленей из своих кресел...
 

mikhaylovich 5

Новачок
В этот год УООР вообще отжигают охота на пушнину только воскресенье.к то что знает
 
Зверху