Що варто розглянути з вертикалок в визначеному ціновому діапазоні

Ярош

Мисливець
В самого ТОЗ 34, другу рекомендував АТУ, ще бій не порівнювали. З першого погляду прикладисте, важче за тоз.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Я за ату! Она в разы лучше с нее можно стрелять любыми навесками, а с тоза не более 32 грамм:( иначе он умрет...
 

Корнилов

Снайпер
Так, в новому і штучник
Я за ату! Она в разы лучше с нее можно стрелять любыми навесками, а с тоза не более 32 грамм:( иначе он умрет...
А зачем стрелять больше 32гр? Я тоже за АТА,хотя у меня ТОЗ..С ТОЗа надо научиться отпускать, а не всегда есть возможность!
 

ATIS

Снайпер
Був на стенді, подивитися Ату не зміг бо була зайнята, стріляла;). Але розпитав про неї в тренера. Настріл сказати не може бо статистики не веде, але великий. З рушницями жодних проблем, замки в нормі ствол в середині теж. Слабеньке покриття стволів з зовні, і приклад облазить. Бій характеризує як дуже гарний. Запитав про порівняння бою Тоза і SP, каже що на 0.75 і 1мм звуженнях Тоз може програти. Відмітив гарну прикладистість рушниці. На стенді за SP тільки гарні відгуки.
 

ATIS

Снайпер
Скажу так, думаю стоїть докласти пару тищщщ і взяти SP. Тоз за пятнашку, та щей 90 років, трохи круто. Ата в магазині в районі 20000, плюс знижка, а якщо є знайомі то гарна знижка.
 

Корнилов

Снайпер
Скажу так, думаю стоїть докласти пару тищщщ і взяти SP. Тоз за пятнашку, та щей 90 років, трохи круто. Ата в магазині в районі 20000, плюс знижка, а якщо є знайомі то гарна знижка.
100процентов!!! А у нас в Кировограде АТА SP 25.800!!!
 
Зверху