Що варто розглянути з вертикалок в визначеному ціновому діапазоні

huntumy

Зброяр
Був на стенді, подивитися Ату не зміг бо була зайнята, стріляла;). Але розпитав про неї в тренера. Настріл сказати не може бо статистики не веде, але великий. З рушницями жодних проблем, замки в нормі ствол в середині теж. Слабеньке покриття стволів з зовні, і приклад облазить. Бій характеризує як дуже гарний. Запитав про порівняння бою Тоза і SP, каже що на 0.75 і 1мм звуженнях Тоз може програти. Відмітив гарну прикладистість рушниці. На стенді за SP тільки гарні відгуки.
Как турки появились все реже о тозах ижах говорят как о ружьях с хорошим боем. Ни аты ни армсаны по кучности тоз34 не уступают с чока. Нужна только эта кучность далеко не на всех охотах. Универсальность и надежность наверное главные отправные точки сегодня. Раньше ездили на жигулях без абс,кандера и прочих прибамбас. Сейчас все для комфорта и безопасности.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Нет просто АТА SP Black!!! Просто Кировоград ближе всех к Европе и цены Европейские)))
у "Світ зброї"? там дядько власник цікавий. там і ІЖ-27 2004 року випуску ще є по захмарних цінах, які до речі не пишуть а за кожну рушницю треба випитувати.
а чого ніхто не спитає потенційного покупця, які в нього антропометричні дані? Ата трошки задовга в прикладі як для мене на мої 170 см зросту і заважка на мої 72 кг. тому для ходової то великий мінус. Т-34 якраз кращий в цьому плані - приклад на середнього стільця, вага 3200. штучник - то теж не погано, звуження там мають бути вже 0,6 і 1,0 мм більш прогнозовані. коротше - з цих двох рушниць, особисто я за ІЖ-27!!!:p
 

ATIS

Снайпер
Нужна только эта кучность далеко не на всех охотах.
Полюю весь час з 0,25 звуженням, про круті чоки забув. На всі дистанції хватає. Максимум що на пізнього зайця можу поставити 0,5 і то рідко.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ергаль 55? легкосплави - то все блуд.
СП заважка та мені особисто не лягає в руку грушоподібна шийка прикладу. Т-34 має прослаблену колодку - кілька сильніших зарядів - і шат гарантований.
В Іжах взагалі бій так собі
нормальний - вистачає на все, головне чоки фіксовані і рівно засвердлені. звуження 0,5 та 1,0 прогнозовані у використанні і регулюється патроном і кучність і дальність і ширина осипу. у свій час коли став вибір вертикалки - багато передивився та перерив інфи ІЖ проти ТОЗ. купив новий ІЖ. уже 9 років як експлуатую. але з двох запропонованих - хай сам вибирає власник майбутній.
цікаво ще чи це має бути перша рушниця, чи пан вміє стріляти?
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
ергаль 55?
але з двох запропонованих - хай сам вибирає власник майбутній.
цікаво ще чи це має бути перша рушниця, чи пан вміє стріляти?
Для початку, всім дякую за відгуки;)
Тепер все по поличках:)
На рахунок даних, то мій ріст 175 а вага 80 кг, на рахунок прикладистості то в батька Тоз-34 то він мені лягає добре, на рахунок ATA SP спробую піти в магазин, потримати в руках, прикласти, подивитись на ціну, правда знайомих, нажаль, немає продавців:(
Тепер щодо Іжа чи Тоза то палка з двох кінців, більше до душі Тоз, але так як в Батька Тоз хотів раніше щоб було дві різних одиниці і заодно порівняти їх, але чомусь Іж поки не попався в гарному стані, а з новими МР зв'язуватись не хочу
Ну а на рахунок того чи вмію я стріляти то так, хоча, мабуть, в вище всіма Вами не зрівняюсь, але стріляв я з малку з батькового Тоза і до нього трохи звик, дещо з нього й почав добувати, потім за смішні гроші підверенувся ІЖ-43, я з ним два сезони походив, мазав все що міг, і продав і не шкодую
Мабуть, таки перехід вертикалки до горизонталки трохи тернистий, або ж це лише мені так
На рахунок турка боюсь за якість того ж металу та його покриття, хочу придбати собі на довгий час, а боюсь шоб він за років так 5 не посипався
Тому поки в роздумах ;)
 

ATIS

Снайпер
Те що мазали з Іж - 43, це не в горизонталці діло а в прикладі. Видно вам не лежав
 

ATIS

Снайпер
На рахунок турка боюсь за якість того ж металу та його покриття, хочу придбати собі на довгий час, а боюсь шоб він за років так 5 не посипався
В батька турок десь 20 років. Стволи в ідеалі. А чистив він його не часто;)
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
В батька турок десь 20 років. Стволи в ідеалі. А чистив він його не часто;)
А якщо брати ATA SP то яку саме модель?я, думаю, мабуть з 710 стволами в легкосплаві?
Я телефонував в Ібіс, там вона щось 19000 + 5% знижка тому десь біля 18 вийде:)
 

ATIS

Снайпер
Зараз гляну ціни в нас в Рівному. Вам до нас далеко?
 

Вік71

Снайпер
В нас в Украiнi якась "манечка" на 760 стволи-з Береттою i Гуаррiнi та сама ситуацiя-завозять тiльки з довжиною 760см! Коли запитав в Iбiсi,чому не завозите з 710 ,сказали:"Нема попиту-всi хочуть з довгими стволами."
Звiдки вони це взяли-Х.З.?
 

ATIS

Снайпер
В нас в Украiнi якась "манечка" на 760 стволи-з Береттою i Гуаррiнi та сама ситуацiя-завозять тiльки з довжиною 760см! Коли запитав в Iбiсi,чому не завозите з 710 ,сказали:"Нема попиту-всi хочуть з довгими стволами."
Звiдки вони це взяли-Х.З.?
Це точно
 
Зверху