Що робити коли хочется купувати зброю.

сетаров

Мисливець
http://safari-ukraina.com/mossberg-silver-reserve-field-20-76-20-76/p170654/ а еще если такие предложения проскакивают,то иногда в холодном поту просыпаешся,от того что надо ли оно,мне или не надо? И где взять денег ,чтоб его купить:eek:
у него вес 3кг с хвостом!!!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Интересно, все же, какая у него была изначально закупочная цена-ведь продавать, себе в убыток, никто не будет! И сколько тогда они на нас наваривают вообще?!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Интересно, все же, какая у него была изначально закупочная цена-ведь продавать, себе в убыток, никто не будет! И сколько тогда они на нас наваривают вообще?!
було в газеті ПтаР розписано детально - собівартість та роздрібна торгівля, там різниці процентів 300, але окреме дякую варто сказати нашим йо..м керманичам, які зробили ввезення та розмитнення дорожчими за рушницю.
 

tyrist 1945

Тигр
було в газеті ПтаР розписано детально - собівартість та роздрібна торгівля, там різниці процентів 300, але окреме дякую варто сказати нашим йо..м керманичам, які зробили ввезення та розмитнення дорожчими за рушницю.
Я не знаю за другі країни, але в Канаді ціна рушниці рядової в 3-4 а то й в пять раз дешевша.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я не знаю за другі країни, але в Канаді ціна рушниці рядової в 3-4 а то й в пять раз дешевша.
в ціну рушниці закладається ой як багато чого ще до поки вона потрапить в магазин, а ІЖ-27 та МР-153 в США точно вдвічі дешевші ніж у нас.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
С американским рынком все немного по-другому. Многие европейские бренды и не только оружие - намного дешевле чем дома. С Америкой многие торгуют ради самой торговли, даже не ради наживы. Выход на американский рынок - это уже победа для фирмы или бренда. Я может "со своей колокольни" не все научно-правильно излагаю, но при желании можно почитать все эти разъяснения специалистов-маркетологов, статей полно в интернете. Читал подобное про европейские машины на американском рынке. Нечто подобное и на рынке оружия и других товаров.
 

томка

Снайпер
Я думаю проблема в ином...,а именно-нет конкуренции,много препон по приобретению физ. лицом.и т.д. Причина одна! Коррупция. Поборы за лицензию брать проще с узкого круга. Попробуй открыть магазин по торговле оружием и б/п!! И на выстрел не подпустят! Помечтаем...всё упростили до уровня обычной торговли,прикинули..отож. Торговая наценка 20-25% max!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Попробуй открыть магазин по торговле оружием и б/п!
пробував почати, все реально - і дозвіл і ліцензія. поки що нема відповідного приміщення, а орендувати не хочу, лише придбання.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Так у кого там кажуть дружина психіатр? :D
Друже на тому й держимось. то має бути магазин на половину - у неї шкіра з Туреччини, у мене зброя боєприпаси, і супутні товари по полюванню(ну і задня кімнатка з пивничкою для негайного обмивання покупки та огляду зброї у вузькому колі товаришів)
 

tyrist 1945

Тигр
Друже на тому й держимось. то має бути магазин на половину - у неї шкіра з Туреччини, у мене зброя боєприпаси, і супутні товари по полюванню(ну і задня кімнатка з пивничкою для негайного обмивання покупки та огляду зброї у вузькому колі товаришів)
Оце клас! Ще б тир підземний метрів на 50-70... І життя вдалось! Удачі!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Hovarf

Слідопит
Я вважаю,що пристрасть до зброї - цілком нормальна чоловіча риса. Колись, в далекій юності, після придбання своєї першої рушниці - ИЖ 54 я також "захворів" цією хворобою. Поставив собі за мету - будь що купити ще одну рушницю. А придбати зброю на початку дев'яностих було дуже непросто (навіть при наявності відповідної суми), бо в магазинах було пусто. Життя йшло, часи мінялись. Зараз в моєму арсеналі 4 одиниці - ИЖ 54, ТОЗ 34 Р, ИЖК, ИЖ 18 ММ. Свій "апетит до зброї" я наситив в повній мірі і купляти ще щось бажання поки що нема, а може просто з віком це пройшло. Хоча й продавати свою зброю також не збираюся. Ну може хіба що ИЖ 18 ММ, бо купив її чисто випадково, за смішну ціну і жодного разу з нею на полюванні не був.
 
Зверху