Що робити коли хочется купувати зброю.

Черниговский

Слідопит
http://safari-ukraina.com/mossberg-silver-reserve-field-20-76-20-76/p170654/ а еще если такие предложения проскакивают,то иногда в холодном поту просыпаешся,от того что надо ли оно,мне или не надо? И где взять денег ,чтоб его купить:eek:
А есть кто купил именно такое как впечатления?
 

fichhanter

Мисливець
Интересно, все же, какая у него была изначально закупочная цена-ведь продавать, себе в убыток, никто не будет! И сколько тогда они на нас наваривают вообще?!
Та да цікаво 12 штук....одразу скинули.....
 

jurij

Мисливець
Минулого року купив Browning Auto 5 в 16 калібрі,1904 року випуску.Перший раз.коли я його тримав в руках(десь 4 роки тому),мав дивне відчуття,наче дотронувся до історії.Тоді я зрозумів,що хочу цю рушницю,що вона моя.Коли,нарешті,я її придбав-сказати,що я був задоволений,це нічого не сказати,Я був щасливий.Збирав,розбирав,мастив.Це була моя сьома рушниця...а вже появилась восьма...Француженка....Горизонталка...До 1900 р.в.За номером виробника-54...Ця,як іграшкова-вишукана,елегантна..не хочеться з рук випускати..
І тут,на горизонті,з*являється дружина,зі словами-"Ти знову своїми залізяками граєшся".Все..кінець щастю...До наступного відкриття сейфу...:):):):)
 
Останнє редагування:

bazalt

Мисливець
А есть кто купил именно такое как впечатления?
Враження ...ві: із залишених 6 рушниць лише дві були з правою ложею, і лише одна без люфта цевья, у інших він так люфтив, що рушницю можна було використовувати, як торохкалку для новонародженого дитяти. А в остальном прекрасная маркиза....
 

David

Мисливець
Народна мудрість: Риба і зайці заведуть у старці :D
Судя на сегодня из изобилия ружей,транспорта водного,и наземного,амуниции разной.Которую используют наши охотники за последние пару десятилетий.Эта народная мудрость,явно касается далеко не всех рыбаков,и охотников.Стремится к хорошему,нужно всегда.Даже если не у каждого получается,не смотря не на что.
 

Motohobiman

Новачок
Сьгодні ,сам зарядив і стрільнув Барсом 1985 року,йопрст оце порох,після тидинць Сокола,гаубиця з 2.0 грамма на 32 грами дробу,пиж контейнер,красота,рушниці переглядаю в продажі постійно...
 

Homa

Снайпер
Барс екстримальна штука. Багато хто свого часу попсував рушниці через халатне ставлення. Трохи пересипеш і можеш принести додому приклад окремо :D
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Весы (терезы) были тогда большой роскошью, и порох херячили мерками "соколиными" :) У многих "Барс" тогда был, но часто им боялись пользоваться. Но при грамотном снаряжении - вроде как хороший порох. Мне когда-то в средине 90-тых попала банка, уже чуть-чуть просроченная. Заряжал через веса по рекомендациям на банке, выстрелял, но в силу своей неопытности (тогда) особого "кайфа" перед "Соколом" не прочувствовал. Зайцев я тогда добывал не умением, а молодецким напором :)
 

Motohobiman

Новачок
Гарний порох,але дійсно дуже вибагливий до ваги,треба трошки зменшити
 

David

Мисливець
Весы (терезы) были тогда большой роскошью, и порох херячили мерками "соколиными" :) У многих "Барс" тогда был, но часто им боялись пользоваться. Но при грамотном снаряжении - вроде как хороший порох.:)
При грамотном снаряжении,действительно барс не плохой порох.Особенно если использовать при низких температурах окружающей среды.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Сьгодні ,сам зарядив і стрільнув Барсом 1985 року,йопрст оце порох,після тидинць Сокола,гаубиця з 2.0 грамма на 32 грами дробу,пиж контейнер,красота,рушниці переглядаю в продажі постійно...
Надеюсь, связь не прослеживается?;):rolleyes:
 

Motohobiman

Новачок
;)Тільки зв'язок по темі.
Чудовий результат 1,7г/32 дробу,в 12 калібрі,на зиму чи дальняк можна 1,8 . Гарний порох,дуже чутливий до ваги,пальці одривало коли сипали квартою Сокола,то повірю.І нагару в стволі меньше чим після Крука.Імхо.
Яка багата та різноманітна,зброя,в покойного тестя (ще тоді не тесть був) був Зауера чорний з довгилячими стволами,ото ружжо;),жалко помер молодим так і не поспілкувались...
 

Homa

Снайпер
Гарний порох,дуже чутливий до ваги,пальці одривало коли сипали квартою Сокола,то повірю.І нагару в стволі меньше чим після Крука.
Згоден. З дуру можна і ... поламати. Якщо і зараз Нобель сипати міркою то результат може теж бути не передбачуваним.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А я знакомому банку Барса подарил когда-то ( достался мне случайно). Так и не стрельнул им ни разу. Благо Сокола тогда было в избытке и в услугах Барса я не нуждался. Хотя, по отзывам, он был хорош. Но - капризный.
 

David

Мисливець
Хотя, по отзывам, он был хорош. Но - капризный.
Пан север странно звучит.Не разу не стрельнули барсом,отзывы о барсе слышали хорошие.А утверждаете что барс капризный порох. Так в чем же капризность пороха барс все таки?Если вы им не пользовались.
 
Зверху