Що робити?

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Сыч.;10976 сказав(ла):
Понятно. Каждое ружьё, не давно приобретённое, нужно пристрелять, при чём разными №-ми дроби и пулей обязательно.
И не только! А навески пороха и самой дроби (пули)? А способы снаряжения? А пыжи и гильзы? А марки пороха? А погодные условия? А толщина одежды? А?.. Да тут причин и следствий - куча!
 

Сыч.

Слідопит
Яковлев В.А.;11746 сказав(ла):
И не только! А навески пороха и самой дроби (пули)? А способы снаряжения? А пыжи и гильзы? А марки пороха? А погодные условия? А толщина одежды? А?.. Да тут причин и следствий - куча!
Так и 10-ти страниц не хватит описывать.))) Все эти подробности лучше в литературе посмотреть, или в нэте. Я в общем направление указал, а там конечно, проштудировать не мало инфы придётся.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Да, умные люди годами изучают, испытывают, пристреливают, подбирают... А вопросы остаются...
 

ZUGAN 79

Слідопит
Яковлев В.А.;11897 сказав(ла):
Да, умные люди годами изучают, испытывают, пристреливают, подбирают...
Не скромничайте,годами,мягко говоря десятилетиями,а грубо,столетиями,от самого изобретения огнест.оружия.С ув.
 

VICTOR555

Новачок
Сыч.;10976 сказав(ла):
Понятно. Каждое ружьё, не давно приобретённое, нужно пристрелять, при чём разными №-ми дроби и пулей обязательно.
Сыч.;10976 сказав(ла):
На днях хочу піти придбати патронів для пристрілки.А на вихідні додому в село поїхати.Думаю вийти на пристрілку.В мене дилема:яких патронів купити (із дешевших,чи нормальних);які пулі купувати (але нормальні з ними буду і надалі полювати на копитних - тобто "ціна-якість" пуль).Ще одне запитання: скільки буде коштувати щоб пристріляти рушницю на стенді? Дякую за поради.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
VICTOR555;11948 сказав(ла):
Думаю вийти на пристрілку
Вы еще подумайте,что вам будет дешевле если милиция заберет-паристрелка на стенде или штраф по админкодеесу!!А вообще даже не думайте пристреливать сами,тем более,что этого никогда не делали.На стенде специалисты посоветуют вам оптимально-нормальные для пристрелки боеприпасы,дадут необходимые мищени и спокойно отстреляете.Отстреляные мишени береги для последующих баллистических анализов боеспособности вашего ружья!Удачи!
 

VICTOR555

Новачок
Дякую за пораду АРГО.Я питав егерів всебе дома,вони дозволяють в конкретному місці (в ярі - і техніка безпеки збережена).А міліція при чому тут. По закону не ближче 200 м від населеного пункту. Все полуається. Бо в Рівному не знаю де знайти спеціалістів. Сьогодні піду по магазинах зброї буду питати майстрів-спеціалістів.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
VICTOR555;11996 сказав(ла):
).А міліція при чому тут
Сезон полювань закритий,а тому зброя повинна знаходитись в сейфі і появлятись з нею в угіддях порушення діючого законодавства,крім того єгер не має повноважень для дачі дозволу на використання зброї!!В магазинах по продажу зброї мають адреси тирів,де в данний час можна користуватись зброєю!Дивіться щоб св"ято придбання зброї не вийшло для вас "чорним"днем!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
VICTOR555;11948 сказав(ла):
Сыч. писал:
Понятно. Каждое ружьё, не давно приобретённое, нужно пристрелять, при чём разными №-ми дроби и пулей обязательно.
Сыч.;10976 сказав(ла):
На днях хочу піти придбати патронів для пристрілки.А на вихідні додому в село поїхати.Думаю вийти на пристрілку.В мене дилема:яких патронів купити (із дешевших,чи нормальних);які пулі купувати (але нормальні з ними буду і надалі полювати на копитних - тобто "ціна-якість" пуль).
Арго правий: дивись, щоб замість дилеми не виникло в селі проблеми із перебуванням в миливських угіддях із зброєю...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
VICTOR555;11996 сказав(ла):
Дякую за пораду АРГО.Я питав егерів всебе дома,вони дозволяють в конкретному місці (в ярі - і техніка безпеки збережена).А міліція при чому тут. По закону не ближче 200 м від населеного пункту. Все полуається. Бо в Рівному не знаю де знайти спеціалістів. Сьогодні піду по магазинах зброї буду питати майстрів-спеціалістів.
А хто такі єгері, щоб надавати такий дозвіл? Слухайся Арга, він поганого, зазвичай, не пропонує!..
 

VICTOR555

Новачок
Дякую. Сьогодні заходив у магазини зброї. Дізнався, що пристрілка коштує 60 грн-так сказав спеціаліст який буде це робити. В іншому магазині напитав кулі. Мені порадили: нижній ствол -бренеке, верхній-Полева №1,№2,№6.
 
Зверху