Що сталося з порохом "Сокіл"

Hanter28

Мисливець
Не можу зрозуміти в чому справа: завжди користувався порохом "сокіл" і завжди на ньому була вказана навіска пороху 2,1 г. на 12 калібр на 32 г. дробу.
Минулого тижня придбав нову партію цього пороху, а там вказано навіска пороху 1,5 г. на 12 калібр на 32 г. дробу.

Може хтось знає в чому справа? Можливо помінялася технологія виробництва пороху "сокіл", чи може ще якісь причини?
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
З такими випадками якби я зіткнувся, то попробував би один патрон зарядити і вистрілити.
А, цікаво, чиє виробництво? Раніше вказували на 12 кал. 35 г дробу і від 2,1 до 2,3 (в залежності від партії) г пороху, а тепер 32 г.
Я часто відвідую львівські магазини, в якому Ви брали порох?
З пов.
 

NASA

Слідопит
Одинокий Вовк;88621 сказав(ла):
А, цікаво, чиє виробництво? Раніше вказували на 12 кал. 35 г дробу і від 2,1 до 2,3 (в залежності від партії) г пороху, а тепер 32 г.
по всей видимости польша.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Hanter28, не могли б Ви помістити фото банки, а ще краще попробувати вистрілити і розповісти на форумі.
Може таке статись, що цей порох заполонить ринок.
З пов.
 

Hanter28

Мисливець
NASA правий на банці написано виготовлено в Польщі. Я чомусь не звернув увагу на виробника.

NASA Дякую.
 

NASA

Слідопит
Его расфасовали по банкам, на Украине. Там заниженная навеска пороха (если это TS-32). Но главная проблема в том, где и как его хранили. Порох гигроскопичен, а банка не очень плотно закрывается (проверьте). Его надо подсушить, НЕ НА ОТКРЫТОМ ОГНЕ, и пересыпать в сухую тару из под газировки и плотно закрыть. Иначе ваша навеска отсыревшего пороха 1.5 гр. как сухого 1.3 - кайфа не будет.
 

Черниговский

Слідопит
Может опечатка как часто бывает в порохе сильвер с синей крышечкой.
 

Hanter28

Мисливець
Це не опечатка. Порох дійсно польський, а розфасовує його фирма "Мисливець" м. Львів. На минулих вихідних пристріляв пробну партію. Результати середні: кучність могла б бути кращою, різкість - нормальна.
 
Зверху