Экзамен охот минимум

Статус
Закрита.

doberrr

Новачок
Шановне паньство!
Сегодня столкнулся с ситуацией, что правильные ответы в лесхозовском экзамене и правильные ответы в экзамене http://ohota-ribalka.com.ua/test-okhotnika не одно и то же!
Предлагаю в данной теме выкладывать эти несоответствия.
Надеюсь, что это поможет сократить количество попыток сдать экзамен.
 

doberrr

Новачок
Начну
1) Бактерицидную салфетка накладывать фиксируя пластырем или бинтом
2) Количество приплодов у зайца в год 4
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Для того щоб визначити де помилка треба порівняти відповіді "лісгоспівські" і даного вами посилання.
 

doberrr

Новачок
А де ж взяти лісгосповські?
Я знаходим чиїсь відповіді, але їх достовірність не 100%
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Скажу так,коли сам здавав екзамен,мені прямо сказали ,що в тестах є завідомо невірні відповіді,і запропонували спочатку легенько відмітити олівцем і після перевірки вже відмітити ручкою.Моі помилки були як раз на тих відповідях . Тому екзамен в мене прийняли.
 

doberrr

Новачок
Справа в тому, що я здавав на компі. Там є можливість переглянути відповіді і корегувати їх до остаточної оцінки. Але не думаю, що у нас хтось таким займаєтся. Так що "учите мат. часть"
Все, що маю з цього питання
 

doberrr

Новачок
Уважаемый Лешший, возникли следующие вопросы:
11. Особливості розмноження вовків
а) вовки полігамні, самець має кілька дорослих самок
б) вовки моногамні, створена пара, як правило, лишається назавжди
в) самець з самкою доглядають за виводком 6-9 місяців, потім самець покидає виводок
У Вас отмечен ответ "Б", а мне зачли правильным ответ "В"

Следующий вопрос вообще философский... Разве в Украине можно охотиться с луками и арбалетами?

4. Яку стрілецьку зброю забороняється використовувати на полюванні?
а) напівавтоматичну та автоматичну з магазином більш як на два патрони
б) луки, арбалети
в) усі перелічені у пунктах а) і б)
 

171286

Мисливець
Поищите на форуме раздел (Как стать охотником) там есть екзамен в електронном виде,и с правильными ответами!!!
doberrr;205187 сказав(ла):
Уважаемый Лешший, возникли следующие вопросы:
11. Особливості розмноження вовків
а) вовки полігамні, самець має кілька дорослих самок
б) вовки моногамні, створена пара, як правило, лишається назавжди
в) самець з самкою доглядають за виводком 6-9 місяців, потім самець покидає виводок
У Вас отмечен ответ "Б", а мне зачли правильным ответ "В"

Следующий вопрос вообще философский... Разве в Украине можно охотиться с луками и арбалетами?

4. Яку стрілецьку зброю забороняється використовувати на полюванні?
а) напівавтоматичну та автоматичну з магазином більш як на два патрони
б) луки, арбалети
в) усі перелічені у пунктах а) і б)
 

Копатыч

Зброяр
doberrr;205187 сказав(ла):
Уважаемый Лешший, возникли следующие вопросы:11. Особливості розмноження вовківа) вовки полігамні, самець має кілька дорослих самокб) вовки моногамні, створена пара, як правило, лишається назавждив) самець з самкою доглядають за виводком 6-9 місяців, потім самець покидає виводокУ Вас отмечен ответ "Б", а мне зачли правильным ответ "В"
То что зачли, это хорошо, но и ответ "Б" также ПРАВИЛЬНЫЙ.
 

doberrr

Новачок
В таком случае, подскажите, пожалуйста, а предусмотрены ли у бездушной машины два варианта ответа как правильные или только один?
Просто хочется здать экзамен, а не позориться из-за лишних знаний.
 

ulven

Мисливець
Думаю, краще одразу у екзаменаторів запитайте, чи є завідомо невірні відповіді і чи допускається проставляння кількох вірних. А потім, обов'язково зробити "розбір польотів". Поясню. Коли я здавав екзамен, мені попалось запитання про кількість приплодів у зайців. Дав відповідь 3-4. При перевірці з'ясувалось, що правильна відповідь 4-5. Думаю, може мене мозок підвів. Дістаю книжку, які самі ж екзаменатори за місяць до цього заставили купити, відкриваю і бачу: 3-4. Підходжу до екзаменаторів, показую книжку і питаю: "То як?". У відповідь почулось прицмакування язиком, е-кання, а далі щось типу: "Ну розумієте?.. Книжка писана універсально для усієї країни, але у нас зараз в області так покращилась екологія і кормова база, що 4-5 раз в рік плодяться зайці... Але, ми бачимо що Ви добре підготувались... знаєте.." Коротше, так я і здав, і нічого для цього нікому не дав! Але, здавав я тоді ще не на компі.
 

ulven

Мисливець
Копатыч;205200 сказав(ла):
То что зачли, это хорошо, но и ответ "Б" также ПРАВИЛЬНЫЙ.
Гм! А я б дав відповідь лише "Б". Бо де тільки читав за вовків, то вказується, що живуть у парі все життя, партнерів міняють тільки в разі загибелі колишнього партнера. Чи вони вже як люди: "не сошлись зарактером" і розбіглись, а деякі "на стороні" ще до якоїсь самочки забігають? ;-)
 

ЛЕШШИЙ

Мисливець
doberrr;205187 сказав(ла):
У Вас отмечен ответ "Б", а мне зачли правильным ответ "В"
Вы уже сдавали экзамен и Вам зачли ответ "В", или это экзамен с сайта выше?
Я выложил реальный билет с реального экзамена, все ответы правильные.
 

ЛЕШШИЙ

Мисливець
doberrr;205187 сказав(ла):
Следующий вопрос вообще философский... Разве в Украине можно охотиться с луками и арбалетами?
Ответ у экзаменатора был один: "Компьютер покажет..."
doberrr;205236 сказав(ла):
В таком случае, подскажите, пожалуйста, а предусмотрены ли у бездушной машины два варианта ответа как правильные или только один?
Правильный ответ на вопрос только один.
ulven;205284 сказав(ла):
Поясню. Коли я здавав екзамен, мені попалось запитання про кількість приплодів у зайців. Дав відповідь 3-4. При перевірці з'ясувалось, що правильна відповідь 4-5
С этим вопросом и у других ребят были проблемы...
 

doberrr

Новачок
Отвечаю по порядку:
я экзамен уже здавал. На вопросе по зайцам тоже спалился выбрав 2 вместо 4-ех. И мотивация про разницу в зависимости от региона никого не интересовала. Так же и с наложением бактерицидной повязки...
Комментарий был следующий: "Вы хорошо подготовились, но поспешили - приходите к нам еще, с понедельника по четверг."
Вот сейчас я и пытаюсь найти список правильных ответов для компьютера, а не из книжек - более эфективно при сдаче экзамена.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
doberrr писал:
Уважаемый Лешший, возникли следующие вопросы:
Следующий вопрос вообще философский... Разве в Украине можно охотиться с луками и арбалетами?

4. Яку стрілецьку зброю забороняється використовувати на полюванні?



Стрілецька зброя, вогнепальна зброя, що уражала цілі кулями. До С.з. відносяться: пістолети, револьвери, пістолети-кулемети, автомати, автоматичні рушниі і кулемети . На озброєнні танків і літаків знаходяться спеціальні види С. о. — танкові і авіаційні кулемети. Сучасне С. з. в основному автоматичне. С. з. застосовують для поразки живої сили і вогневих засобів противника, а деякі великокаліберні кулемети — і для поразки легкобронірованних і повітряних цілей. Основні якості С. з.: досить висока ефективність стрілянини, надійність дії, маневреність, зручність і простота експлуатації, відносна нескладність пристрою, що дозволяє виробляти зброю масовій кількості. До С.з. відносяться також різні види спортивної і мисливської вогнепальної зброї. Історію розвитку С. з.
 

doberrr

Новачок
2 PinchukMP
Спасибо за подробное разъяснение! Я вот балбес невнимательный.
Но насколько я знаю охота с луками и арбалетами в Украине все же запрещена.
ЗЫ
Экзамен все более напоминает ГАИшный :)
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Да с луками и арбалетами запрещено! (ст 6 НЕЗАКОННЕ ПОЛЮВАННЯ пункт Н полювання на пернату дичину і хутрових звірів з арбалетом, луком;)
 

ЛЕШШИЙ

Мисливець
doberrr;205346 сказав(ла):
Но насколько я знаю охота с луками и арбалетами в Украине все же запрещена.
ЗЫ
Я тоже пытался спорить, благо правильных ответов хватило для сдачи экзамена. Компу решать здали Вы или нет :-(
 
Статус
Закрита.
Зверху