Экспансивность пуль ШШ, Булава, Шершень, Hexolit, Rossa32, Ураган

krushinski00

Снайпер
Переглянути вкладення 274743 Переглянути вкладення 274744 Переглянути вкладення 274745 Особисто бачив як ось така куля шурує через лозняк, що бронепоїзд і стопер дуже не поганий.
З повагою.
Також особисто доставав таку кулю(16)з сікача(150-160кг)якому куля зайшла під око і зупинилась в гортані і це з відстані до 10метрів
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
І розкривається на такій відстані?
:) Я не знаю. Но с большой долей уверенности могу сказать, что этот мой товарищ просто так слова на ветер не бросает. Да и стреляет он редко "по бумаге". Еще уверенно могу сказать, что пуля снаряжалась "дедовским" способом на "Соколе" и на пыжах, никаких пластиков (обтюраторов, контейнеров, стаканчиков) - у него их просто нет. :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Удивлён, первый раз слышу что ШШ без хвостовика ровно летит...
:) Алекс, да я после ваших слов тоже засомневался, но и товарищу с его богатым опытом не доверять не могу. Не получается у меня сейчас ни с временем, ни с возможностью, да и натхення не хватает :)

По экспансивности пуль в тему добавлю пару-тройку фоток (прошу прощения, лучше не получалось)







А это "исходный" материал :) (20-тый калибр, слева "тяжелая" 24 гр, справа "легкая" 21 гр). Прикручивались к пластиковому пыжу-хвостовику



50 метров, лист А-4.
ТОЗ-БМ 20-тый калибр, правый полу-чок, с импровизированного упора, мой косой глаз и кривой рука :D

http://pixs.ru/showimage/IMG0327JPG_4434144_25740575.jpg качество получше
 

Олег Олейник

Новачок
Олег Олейник, ви добували вашою ШШ кабана? Якщо так то які були результати, і як відкривалась куля? Бо в нашому колективі після добування кабанів ні одна куля не була відкрита, завжди доставали цілою або йшла на виліт. Ще скажу за Ураган, куля точна і сильний стопер а Hexolit щось всім не сподобався,постійні підранки як кабани так і олені. Іншими не стріляв,
Да, кабана добывали и не раз. Но главное условие ее раскрытия это то что она должна быть с мягкого кабельного свинца. Если свинец будет аккумуляторный то она пройдет на вылет. Но на мягком свинце бывает на столько большой разрыв что портится много мяса, так что с жесткостью свинца надо играться.
 

ATIS

Снайпер
Олег дякую за відповідь, зрозумів одне що Бренеке "forever". І м'ясо ціле і кабани лежать)))))).
 
а Hexolit щось всім не сподобався,постійні підранки як кабани так і олені. Іншими не стріляв,
Доброго дня ! Ви кажете що від Hexolit підранки??????? дуже багато при багато людей хвалить цю пулю!! цікаво прийдеться помислити над цим. хоча вирробник заявляє високий стоп ефект цього набою
 

ATIS

Снайпер
Я кажу за себе і мій колектив. Підранок, для мене, це те що після пострілу побігло далі, хоча здобич може пробігти 200 метрів і впасти але то вже не то. Ефектно коли звір падає на місці а не біжить до сусіднього номеру а потім доказуй хто король полювання. Так от Гексоліт в мене особисто ніколи на місці звірину не зупиняв, а от фаршу може наробить. Люблю мясце без гематом )))))).
 
Я кажу за себе і мій колектив. Підранок, для мене, це те що після пострілу побігло далі, хоча здобич може пробігти 200 метрів і впасти але то вже не то. Ефектно коли звір падає на місці а не біжить до сусіднього номеру а потім доказуй хто король полювання. Так от Гексоліт в мене особисто ніколи на місці звірину не зупиняв, а от фаршу може наробить. Люблю мясце без гематом )))))).
Без всяких нарікань,і притензій)))) Але незалежить то впаде дичина одразу чи пробижить ще декілька метрів від в якість місця де ВИ попадете)!!! але про мясце без синців ВИ повністью праві
 

krushinski00

Снайпер
Без всяких нарікань,і притензій)))) Але незалежить то впаде дичина одразу чи пробижить ще декілька метрів від в якість місця де ВИ попадете)!!! але про мясце без синців ВИ повністью праві
Краще таки м'ясо з свинцем чим погляд товаришів по полювання коли той кабан единий за цілий день і побіг від вас
 
Краще таки м'ясо з свинцем чим погляд товаришів по полювання коли той кабан единий за цілий день і побіг від вас
згоден повністью))) що найкраще завершеня полювання гаряча свіжина))))
 

huntumy

Зброяр
с кабана фарша сделать не возможно. сколько там того мяса уйдет?
вот косуля рвется в клочья.
кто охотится постоянно на копыто, тот вообще не обращает на это внимание.
главное результат а не мясо!!!
не за мясом же в лес ходят.
ПС кто часто охотится на копыто, используйте стальные пули не важно какой конструкции главное чтобы точно и кучно била на допустимой дистанции.
проблем с подранками не будет. главное хоть примерно попадать в убойную зону. достаточно 28-32 граммовую пулю разогнать до 450-470 м\с.
тяжелыми пулями стрелять ружье убивать.
 
Останнє редагування:
с кабана фарша сделать не возможно. сколько там того мяса уйдет?
вот косуля рвется в клочья.
кто охотится постоянно на копыто, тот вообще не обращает на это внимание.
главное результат а не мясо!!!
не за мясом же в лес ходят.
ПС кто часто охотится на копыто, используйте стальные пули не важно какой конструкции главное чтобы точно и кучно била на допустимой дистанции.
проблем с подранками не будет. главное хоть примерно попадать в убойную зону. достаточно 28-32 граммовую пулю разогнать до 450-470 м\с.
тяжелыми пулями стрелять ружье убивать.
ЗГОДЕН ЗА ПУЛІ , А ВИ ВЛАСНЕ ЯКИМИ КУЛЯМИ КОРИСТУЄТЕСЬ
 

huntumy

Зброяр
якими тільки не користувався. прийшов до стальних власною конструкції.
хоча свої чи ні різниці не має. всі вони працюють однаково.
дві з багатьох
 

Вкладення

Останнє редагування:
Зверху