Эстонские гончие в Украине

Северный

Мисливець
Неправилный окрас влияет на рабочие качества, или щитается нормой? Что вы имели ввиду?
То что с крапом племенная робота не допустима. Конечно,если далматинец это одно, но если пара тройка пятен, проходит...
 

HaNtEr95

Мисливець
У Вас просто не было хорошего рпг или рг или Вы их не встречали. Каждая порода чем то хороша. Поверте когда пегаш гоняет русака часами почти без сколов с голосом 8-3-4 в полные ноги и когда гоняет эстонец с голосом 6-2 это небо и земля. Запомните одну простую вещь, заяц под тихими и не напористыми собачками ведет себя куда проще чем паратыми и голосистыми
Це я знаю, у товариша вижлівка рпг (д2-з.р.) так вона гонить зайця як Ви кажете в повні ноги, часто не встигаєм підстроїтись під гон, заєць проходить більшу дистанцію за коротший час її гону, мій Алтай гонив повільніше, заєць зазвичай ходив малими колами, неспішно. Полювати з ним було одне задоволення , вязкість була відмінна, практично завжди гонив до "рюкзака"
 

huntumy

Зброяр
Не слушайте никого, особенно huntumu, эстонцы сила,они самые крутые)))!!!
Ни кого не заставляю слушать. Мне например не нравится когда человек делает ошибку в диалоге и выводит ее в свет. Я ж написал каждая порода хороша по своему.
 

Северный

Мисливець
Ни кого не заставляю слушать. Мне например не нравится когда человек делает ошибку в диалоге и выводит ее в свет. Я ж написал каждая порода хороша по своему.
Та я пошутил ... Виталик, все правильно, каждому своё!!!)))
 

AND KOV

Снайпер
Всем хороших гонцов с верным носом и крепкими ногами,
А вам километры, яры подлески, и ноги чтобы не болели)
 

AND KOV

Снайпер
С розгону не туда попал)))
Заводчикам эстонцов —удачи
(Эстонцы это низинькие англорусы, а бигли очень низинькие)
 

ura83

Слідопит
Тоже шучу. У меня даже своей собаки нет. К числу гончатников не отношусь. Как бы нейтральная сторона
та вже не прибідняйтися так:)
ПС.
Першо дипломників дуже багато не те що не тримали, а навіть і не чули напевне.
І я в тім числі дуже сильно хотів би хоча би послухати:rolleyes:

І досвідом потрібно ділитись ...
 

huntumy

Зброяр
Честно сказать будущего гончих Украины не вижу. Особого желания чем то заниматься нет абсолютно. Нет желания потому как у нас народ разучился говорить правду и называть все своими именами. Куча злых языков завели породу рпг в глубокую задницу. Это уже другая тема.
 

Панчер

Новачок
Цікавить питання чи роблять естонці потяжку ,стійку по птиці. Маю естонця 7 місяців , так при першій його зустрічі з куріпкою він завмер на секунд 5 біля них
 

ura83

Слідопит
Цікавить питання чи роблять естонці потяжку ,стійку по птиці. Маю естонця 7 місяців , так при першій його зустрічі з куріпкою він завмер на секунд 5 біля них
МАЙБУТНЄ ЗА УНІВЕРСАЛАМИ:D:D:D:D

П.С.
Вам Панчер , або УКГ :D, або ще лягаву потрібно завести
 

ura83

Слідопит
Цікавить питання чи роблять естонці потяжку ,стійку по птиці. Маю естонця 7 місяців , так при першій його зустрічі з куріпкою він завмер на секунд 5 біля них
Цікавтесь ЗАЙЦЕМ І ЛИСИЦЕЮ , і не видумуйте ВЕЛОСИПЕД він ВЖЕ є ( це - лягавий собака)
 

Панчер

Новачок
Цікавтесь ЗАЙЦЕМ І ЛИСИЦЕЮ , і не видумуйте ВЕЛОСИПЕД він ВЖЕ є ( це - лягавий собака)
Універсал мені не потрібний. Запитав просто з цікавості , так як естонця маю в перше , і порівнюючи з моїм російським гончаком так там такої реакції не було. А про стійки естонців по птиці на інших ресурсах також читав що таке буває тому й тут запитав.
 

ura83

Слідопит
Попробуйте отримувати задоволення від "ПІСНІ" по зайцю чи лисиці - не важно, якщо "зацепить" не пожалієте!!!
 

ura83

Слідопит
Мені не потрібен універсал . Мав російського гончака там такої реакції не було. Просто цікаво як в інших реагують естонці на птицю. На інших ресурсах також читав про таку реакцію естонців .
Ви вже це писали
 
Зверху