Ягдташ чи рюкзак

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
хлопці, а кому пухоїд з качки на голову залазив та по тілу бігав? поки ходив з рюкзаком щополювання шіпався як курка з міллю, а речмішок зав"язується туго, відтоді пухоїд не пролазив. згадав, що коли збігав на швидке полювання на качку - пробігти вздовж осоки понад річку, то брав сумку від радянського протигазу, той що був з великою фільтрувальною коробкою, та з"єднувальною трубкою, але також пухоїди по мірі вистигання качки, перелазили на теплого мене.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Рюкзаки, ягдаши, АТБшные пакеты, тактические сумки.
Было б, что положить - можно и в карман :) хотя ягдаш-это вещ!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
та Ви, шановний, естет! :D:D, то Вам тоді ще шкіряні чоботи для полювання та капелюх з пером!:D (це я собі такий хочу тільки стидаюсь, бо колеги гиржатимуть, мов коні)
 

turenko

Мисливець
та Ви, шановний, естет! :D:D, то Вам тоді ще шкіряні чоботи для полювання та капелюх з пером!:D (це я собі такий хочу тільки стидаюсь, бо колеги гиржатимуть, мов коні)
Сьогодні забрав з пошти такий капелюх, купив тут на форумі. Правда він без пера, но то не порблема. В наступному сезоні одягну, побачу, що скажуть товариші. :rolleyes:
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
В человеке должно быть все прекрасно .... И мысли! Все знают, кто сказал :)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
що скажуть товариші. :rolleyes:
головне як Ви зреагуєте - якщо витримаєте всі кпини, а вони 100% будуть, то далі все буду добре, головне не здаватись! а якщо ще в комплекті з ягдашем - то бути Вам і "барином", і "панком" та ким завгодно!:D:D:D
 

turenko

Мисливець
Наш бригадир, Олександр Миколайович, носить схожу шляпу, ковбоя))
шляпа.jpeg

чому б мені не носити, щось типу такого:D:D
kapeluh-mislivskiy-shnur-z-perom.jpg
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
отак у напівгумористичній формі вимальовується те, що ми прагнемо відійти від використання військового камуфляжу, звичайної одежі, а формувати якусь культуру мисливця і в одязі. раніше мисливці виглядали дуже шляхетно, та й тепер дивлюсь відео з європейських полювань й заздрю їх мисливцям, віковим традиціям, а не те що в нас - старі штани та куфайка.
 

turenko

Мисливець
Зазвичай, наші мисливці дуже рідко купують одежу тільки для полювання, більшість носе те, що має в своєму гардеробі. Ціни на мисливські костюми зараз не маленькі, тому і носимо те що маємо.
Хай тільки жінка дізнається, що я купив собі куртку чи костюм, який можна одягнути тільки на полювання та щей за 3000 грн:eek:
А щодо мисливських традицій, я повністю згодний, є нам до чого прагнути!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ціни на мисливські костюми зараз не маленькі, тому і носимо те що маємо.
так до забезпеченості бюргерів чи поляків з австріяками ще далеко, але вигляд мисливця в такому капелюсі та з речовим мішком буде дещо дебілкуватим. а якщо з ягдашем - то і байдуже, тоді вже й напівавтомат недоречний, рішуче тільки Лебеда чи 20ка Новотного:D
 

Гусар

Слідопит
Если пешкодралом, то конечно рюкзачек. А если на машине, то ягдташа хватает за глаза. Я охочусь только с ягдташем уже более 10 лет и зимой и летом. Заяц зимой туда входит, и ложить быстрее, чем в рюкзак. Особенно когда идеш по реле и отставать, а потом догонять товаришей трудновато.
 

turenko

Мисливець
игляд мисливця в такому капелюсі та з речовим мішком буде дещо дебілкуватим
Почнем створювати образ мисливця поки що зі шляпи та ягдташа, а вже потім, можливо, і рушницю під даднний образ підберем;)
image138314415920399.jpg

Думаю, що і мій ТОЗ-34 69 року випуску, поки що буде вписуватись в цей образ:)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ТОЗ-34 69 року випуску, поки що буде вписуватись в цей образ:)
буде, головне, щоб не з білою блискучою колодкою - бо сорока вкраде:D, а по правді - нормально, от на фоні такого образу дещо напівавтомат коробить своїм виглядом, але хто як любить. коли з дратхааром ходжу на перепела то заряджаю лише правий ствол БМки - постріл, збив - підійшли, знайшли, полюємо далі, не збив - просто полюємо далі.
 

turenko

Мисливець
БМ.JPG

Маю і БМ-ку в своєму арсеналі.
А от з напівавтоматом полювати не доводилось, але маю таке бажання придбати данного типу рушницю.
БМ зараз продаю, після продажі думаю докласти грошей і купити напівавтомат.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
БМ зараз продаю, після продажі думаю докласти грошей і купити напівавтомат.
я зробив навпаки. купив МР-153 в магазині у 2007, сам відбирав з 5 рушниць, але в минулому році продав - не пішло, та й 3,500 ваги таскати цілий день а потім ще 40хв чистити... а за всі роки раз було що 3м пострілом зайця взяв та 2 рази було що з серії 3 постріли збив 3 качки - оце всі достоїнства, а на перепелі - ооо! поки навскидаєшся до плеча то за 3 години хочется тягти його за собою.
БМ зараз продаю, після продажі думаю докласти грошей і купити напівавтомат.
до холєри докладати прийдеться:D:D. гляньте для польового полювання рушнички горизонталки Фаусті Стефано фотографії в інтернеті.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
полистайте підшивку ПтаР там є стаття по Бекас Авто-12М пана Генріха Вальтера Вольфа - там приємного мало, окрім якості ствола, думайте зважуйте. тай напівавтомат за 5000 тис ще й в Одесі... нічого не насторожує?
 

turenko

Мисливець
Трохи читав про данну модель рушниці. Є і хороші, і не дуже, відгуки, але так про кожну рушницю можна сказати. Ціна трохи насторожує, але я живу не далеко від Одеси, є можливість в любу мить поїхати і подивитись що за рушниця.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
бачу - йдете моїм шляхом, тому скажу, що сам зрозумів - купуйте напіпавтомат, який не захочете продавати, та не беріть б/у (окрім Браунінг Авто-5 та МЦ21-12 1956-1964 років) або вже беріть у знайомого (свій продав товаришу). ну правда це тема іншого розділу. на сьогодні турок-інерційка найменше Вас розчарує (згодом розчаруєтесь у всіх п/а)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
бачу - йдете моїм шляхом, тому скажу, що сам зрозумів - купуйте напіпавтомат, який не захочете продавати, та не беріть б/у (окрім Браунінг Авто-5 та МЦ21-12 1956-1964 років) або вже беріть у знайомого (свій продав товаришу). ну правда це тема іншого розділу. на сьогодні турок-інерційка найменше Вас розчарує (згодом розчаруєтесь у всіх п/а)
Много лет охочусь с полуатоматом, начнал с одностволки, потом с двухстволки не мог попадать вторым, потом пришел к полуавтомату и научился попадать и третим и тремя :), очень удобное ружье при правильном обращение и умение обращатся, получаются отличнейшие вещи, к примеру поднялся заяц вторым убил, а тут набегает еще один и его третьим и дозаряжать быстрее и патрон в патроннике сменю быстрее чем, кто либо в двухстволке. А к ягдашу отлично подойдет авто 5.
 
Статус
Закрита.
Зверху