Який треба дозвіл на відстріл хижаків (лиси, вовки)?

Тема у розділі 'Закони, накази, постанови, листи, судові рішення', створена користувачем Androsh, 12 лип 2018.

reloader
  1. Androsh

Androsh Мисливець

Який та від кого треба дозвіл на відстріл хижаків (лиси, вовки)? У мене в приватному секторі на околиці населенного пункту лисиці задовбали: влазять в курятники, деруть птицю, дражнять собак... Які я маю мати документи (відстрілки, чи що?) щоб їх знищувати? Чи знову одна відповідь - "ніззя!!!" Поясніть, будь ласка.

2. Safari
  3. Androsh

Androsh Мисливець

P.S. Посвідчення мисливця є, зброя законна...

4. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

Знову послати читати БЗ? Можу підказати статті, хоча вже не раз їх нагадував та цитував...
    Навіть на останній пост, Андроше, можу нагадати, що у ст. 14 БЗ вказані значно більше документів. На полювання на шкідливих та хижих позасезоном полювання є ще одна стаття, у якій нагадується, що у такий період єгері повинні їх добувати за своїми посадовими обов'язками.
    Заспокойся, скоро сезон відкривається, й постріляєш, і пополюєш. А потім розповісти можна буде, скільки ж таки за сезон лисиць і вовків добув.:p

5. Androsh

Androsh Мисливець

Пане Яковлев, дякую, але нічого не зрозумів?... До чого тут єгері, якщо лиси деруть курей та індюків у мене? Мені чекати сезон та єгерів? Це якась наша дурня?

6. Яковлев В.А.

Може й дурня... Але про єгерів я написав тому одна з відповідей на Ваш запит якраз і має відповідь, що у немисливський період відстріл, про який Ви спитали, повинні виконувати єгері. Кажу ж: читайте уважно БЗ! Наприклад, ст. 33, яку тут обговорювали сотні разів!
    А птахів своїх (можу лише порадити) утримуйте так, щоб ними дикі звіри не кормилися! До речі, дворові собаки своїх птахів, зазвичай, не їдять, але чужих, що до них зайшли, можуть...

7. Skalexandr

Skalexandr Новачок

В продолжении темы: Закон про мисливське господарство ст.17 абзац 5. Правильно я его понимаю- если у меня отстрелочная, в моем случае на водоплавающую и в зоне действия карточки я могу стрелять в лису, волка?

8. Яковлев В.А.

Да! Там же четко написано: "Добування вовка, лисиці, єнотовидного собаки та шакала дозволяється здійснювати також за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин". Хотя оно и несколько не соответствует другим нормам того же Закона. И кто-то будет спорить.
    По крайней мере - с октября по февраль включительно, так как абзац 11 части 1 ст. 19 гласит: "на білку, бобра, ондатру, куниць лісову та кам'яну, норку американську, тхора лісового, єнотовидного собаку, лисицю, вовка - з жовтня по лютий включно".

Поділитися цією сторінкою

Графф