Які документи необхідно мати для полювання з мисливською собакою?

Статус
Закрита.

СССС

Мисливець
veter писал:
Верные друзья не покупаются!!!


ну про що ти? навіщо тобі чи кому шавка? не розумію,
коли є хороші собаки, ось наприклад цей http://www.uahunter.com.ua/forum/droshteniy-kurchaar-t37916.html нехай не ображаються модератори за це оголошення, воно є ще на нашому сайті, я не міг його знайти

ну не має як тримати теперішній господар, зараз віддає його за 300 доларів, зараз йому одинадцять місяців, пес просто чудовий, стойки з трьох місяців робить, батьки робочі, гени в нього сильні, я знаю бо він був найкращим з виводка, я там брав свого, а мій з ходу, без підготовки на виставці в німця за екстер'єр отримав оцінку дуже добре, мій вже працює по куріпці запросто, качку носить.

ну не хочете ти чи хтось по виставкам їздити, так візьміть для полювання пес просто відмінний
 

Вкладення

veter

Мисливець
СССС;65667 сказав(ла):
ну про що ти? навіщо тобі чи кому шавка?
Та даже шавка имеет право на жизнь, стать верным другом.

СССС;65667 сказав(ла):
а мій з ходу, без підготовки на виставці в німця за екстер'єр отримав оцінку дуже добре
А хвост, чего не купирован?
 

veter

Мисливець
fox;65733 сказав(ла):
А где ж тогда берутся собаки, дарятся, находятся, воруются? Только не покупаются?
Правильно подметил. За 200баксов - просто друг, за 500 баксов - клевый друг, а за 1000 - супермодный друг, которого на охоту страшно брать, чтоб не потерялся :)
 

СССС

Мисливець
veter;65774 сказав(ла):
А хвост, чего не купирован?
обрізаний на 1/3, це мало, та погано лише з практичної точки зору, ну так обрізав господар, потім мені дорізати до 1/2 на дорослому песику якось не випадає
 

СССС

Мисливець
veter;65774 сказав(ла):
Та даже шавка имеет право на жизнь, стать верным другом.
має право на життя, тільки не потрібно вже так утрирувати, бо якщо далі так продовжувати можна договоритися навіть до такого що лежачий кращий чим стоячий,

я намагався лише тобі сказати, що можна придбати досить достойного песика, з правдивими документами, за помірні гроші
 

veter

Мисливець
СССС;65804 сказав(ла):
можна придбати досить достойного песика, з правдивими документами, за помірні гроші
або не достойного, з правдивими документами, або достойного, без документів :)
 

Док

Мисливець
СССС;65803 сказав(ла):
veter писал:
А хвост, чего не купирован?
обрізаний на 1/3, це мало, та погано лише з практичної точки зору, ну так обрізав господар, потім мені дорізати до 1/2 на дорослому песику якось не випадає
У меня сука из этого же выводка-хвост обрезан точно так же.В этом выводке хвосты у всех щенят купированы одинаково.
 

СССС

Мисливець
veter;67209 сказав(ла):
СССС писал:
можна придбати досить достойного песика, з правдивими документами, за помірні гроші

або не достойного, з правдивими документами, або достойного, без документів :)
в дев'яності роки на одному заводі був випадок токар робив якусь високо точну роботу, точив якусь деталь з бронзи неділю на станку потім захворів на три дня, деталь була в станку, не можна було знімати бо потрібно було докінчити роботу з однієї установки, прийшов на роботу деталь зчезла!?, через пів року десь поїхали на село до одного співробітника, набрав він в криниці води, був він дуже здивований коли витягнув відро а до відра як тягар була прив'язана його деталь.
тут можна багато риторики лити, але в нашому випадку цікава одна річ, та людина що взяла, прив'язала деталь до відра, так і не зрозуміла що вона накоїла., або не хотіла розуміти
 

СССС

Мисливець
Док;67226 сказав(ла):
СССС писал:
veter писал:
А хвост, чего не купирован?
обрізаний на 1/3, це мало, та погано лише з практичної точки зору, ну так обрізав господар, потім мені дорізати до 1/2 на дорослому песику якось не випадає


У меня сука из этого же выводка-хвост обрезан точно так же.В этом выводке хвосты у всех щенят купированы одинаково.
як ваша? бо все ж таки далеко їхали за песиком
 

Док

Мисливець
Отец- Unik Hunting Qeen,мать-Вега. А это-моя Нора.Фото,правда,не фонтан.
 

Вкладення

hunter_i

Новачок
Уважаемые! Это всё враньё наших чиновничков и прихлебаев заводчиков!!!
Мне в голову ни как не вобъёться наше законодательство по этому поводу.
Если только меня не убедят в обратном.
1. Чем отличается охота с обученой собакой с документами от обученой дворняги?
2. Почему так противится УООР по поводу легализации в угодьях полукровок?
3. Почему УООР "знает" и признаёт доки на собак только ФМСУ и КСУ? (не в обиду, но даже Яковлев не знал о сущиствовании ККУ) !!!

А всё просто - БАБЛО!!!
как же, - "расказы" здесь о племенной работе! и шо наши и без того захудалые породы вовсе вымрут!!!
Тогда вопрос - а как тогда на протяжении более двух веков у барина содержались именитые собы а у лакеев и чернолюда - помесь всевозможная или не такая именитая? и шо в итоге, перевелась русская борзая, спаниели или гончаки??? НЕТ! к чему же эти сказки?
а всё просто - БАБЛО! ... племенной отбор - ересть чистой воды! сука приводит в выводке по 8 -12 щенят и всех оставляют! какой там выбраковывать!!! выбраковка означает минимум 300 баксов потери на штуке (да не на щенке, а именно на единице товара - штуке).

И моя позиция в данном вопросе такова - УООР давно уже работает под дудку инкубаторов собак! А те в свою очередь протолкнули те "гуманные" законы. Хотя, опять же повторюсь, именно УООР и должен быть заинтересован по легализации полукровок. Смотри какие ни какие и бабки за это бы срубили )))
 

СССС

Мисливець
hunter_i;67426 сказав(ла):
выбраковка означает минимум 300 баксов потери на штуке (да не на щенке, а именно на единице товара - штуке).
воно то так тільки трішки не так,
до племінної роботи допускаються собаки з оцінкою екстер'єру кобелі - відмінно, суки дуже добре, крім того обов'язково ще мають мати робочі дипломи, тому в вибраковці не має сенсу, тобто щенок може бути "бракований", від робочих батьків в любому випадку має сильні "робочі" гени, а ось в подальшому в племінну роботу не піде, оце і є свого роду "вибраковка" ось так.

ось ціна на такого "бракованого" цуценя буде від добрих рук до символічного, тому не потрібно так.

всі розмови про легалізацію "бобіків" мають сенс сумнівний, наскільки мені відомо до недавнього часу видавалися документи на "бобіків", та можна було з ними полювати, тому перехідний період був передбачений, тим більше що вік собак не такий і довгий, ось чому ви подумали що це має вічно тривати? не відомо, напевно подумали бо не має грошей?
ну перестаньте, я знаю дуже багато мисливців, сільських, з невеличкими доходами, для яких 300 баксів великі гроші, також могли б зекономити на "бобіку", тим не менше тиснуться і купують, тому що розуміють, що таке полювання з "породою".
ну а про пана, це не зовсім так, плювали з паном, а браконьєрили зі своїми "бобіками"
 

hunter_i

Новачок
СССС;67428 сказав(ла):
hunter_i писал:
выбраковка означает минимум 300 баксов потери на штуке (да не на щенке, а именно на единице товара - штуке).
воно то так тільки трішки не так,
до племінної роботи допускаються собаки з оцінкою екстер'єру кобелі - відмінно, суки дуже добре, крім того обов'язково ще мають мати робочі дипломи, тому в вибраковці не має сенсу, тобто щенок може бути "бракований", від робочих батьків в любому випадку має сильні "робочі" гени, а ось в подальшому в племінну роботу не піде, оце і є свого роду "вибраковка" ось так.

ось ціна на такого "бракованого" цуценя буде від добрих рук до символічного, тому не потрібно так.

всі розмови про легалізацію "бобіків" мають сенс сумнівний, наскільки мені відомо до недавнього часу видавалися документи на "бобіків", та можна було з ними полювати, тому перехідний період був передбачений, тим більше що вік собак не такий і довгий, ось чому ви подумали що це має вічно тривати? не відомо, напевно подумали бо не має грошей?

ну перестаньте, я знаю дуже багато мисливців, сільських, з невеличкими доходами, для яких 300 баксів великі гроші, також могли б зекономити на "бобіку", тим не менше тиснуться і купують, тому що розуміють, що таке полювання з "породою".

ну а про пана, це не зовсім так, плювали з паном, а браконьєрили зі своїми "бобіками"
Воно то певною мірою так. Та все ж не так, бо полювання з будь якою собакою, а особливо на птицю, дає певні шанси на успіх. Як приклад - полювання на фазана: 1. полюємо тільки по ліцензії з представником УООР (егерь, лісничій чі голова первинної організації.
2. Сама ліцензія коштує 50-60 гр. за одну особину.
3. По вищенаведеним умовам, як правило полюють на фазана від 8 до 15 мисливців.
5. Як відомо, фазан підранком падаючи на землю миттю тікає де інде. А підранки на такому полюванні - нормальне явище.
Таким чином, приймаючи до уваги вищенаведене, я заявляю, шо полюючи без "бобіків" чі іменитих Гордонів, на 10 пострілів по фазану приходиться десь 7 влучань і тільки 2 знайдених!!! трофея. За все інше шо впало чі сховалось лисиця "красно дякую" скаже. А от той же бобік, якшо натасканий по підранку, таки на 60%-70% дасть результат знайти підранка.

P.S. И если я не прав, то пусть меня гром разразит!
 

hunter_i

Новачок
P.P.S
Доречі, я маю собаку, курцхаар,по кличці Джесі, віком 4 роки, дуже імениту з кучою нагород і дипломів.
 

hunter_i

Новачок
И ещё, если я не ошибаюсь, то к браконьерству приравнивается нахождение в угодьях именно с собакой ОХОТНИЧИХ пород!!! И мне очень интересно услішать от егерей, что они скажут, если я натаскаю немца или колли на птицу или кабана??? Будет ли это нарушение??? Очень хочу услышать мнения наших егерей и разумеется юристов.

С уважением,
Валерий.
 

СССС

Мисливець
hunter_i;67479 сказав(ла):
И ещё, если я не ошибаюсь, то к браконьерству приравнивается нахождение в угодьях именно с собакой ОХОТНИЧИХ пород!!
не помиляєтеся, саме так, а єгера зобов'язані скласти на Вас протокол,

за границя давно вже не натаскує собак в угіддях, натаскує за допомогою цього http://dogtra.kiev.ua/products/bird-launcher/dogtra/QL.html ну і цього http://www.cabelas.com/product/Hunt...=SBC;MMcat104791680;cat104715180;cat104824980 та http://www.cabelas.com/product/Hunt...=SBC;MMcat104791680;cat104715180;cat104824980
 

СССС

Мисливець
hunter_i;67476 сказав(ла):
А от той же бобік, якшо натасканий по підранку, таки на 60%-70% дасть результат знайти підранка.
тут можна лити вдоволь риторики, до речі в різні сторони, тільки не все так просто,
думаю, що нам потрібно перше визначитися чи нам потрібна порода? законодавець визначився позитивно, навіть надав час для легалізації "бобіків",
ну сплив термін легалізації.
 
Статус
Закрита.
Зверху