Як готувати бекаса?

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Ivan1989, 24 вер 2017.

 1. Ivan1989

  Ivan1989 Мисливець

  Шукав на полюванні качок і натрапив на клондайк бекасів, пробував стріляти але пятірка дуже велика для нього. Думаю повернутись на наступних вихідних з ,,7-кою'' і спробувати добути декілька але задаюсь питанням чи воно мені треба?Як їх готувати і чи смачні вони не знаю. Може хтось порадить рецепти, чи може взагалі їх не чіпати?
   
 2. Safari
 3. Ivan1989

  Ivan1989 Мисливець

  Що цікаво піднімається з під ніг, і дуже вертко літає)
   
 4. cagor

  cagor Слідопит

  Вы сначало добудьте :D попасть в него тяжело. А готовить посто главное без всяких специй, только соль, и сливочное масло. Ощипать, только без кипятка, чуть поджарить на сливочном масле, только совсем чучуть не до готовности, обернуть тонким слоем сала и в духовку. За уши не оттянешь:) Лучще мяса я еще не пробывал.
   
  сєрьога, сергей1975 та Ivan1989 подобається це.
 5. слон

  слон ветеран форуму надійна команда

  Стріляйте 9кою. Ми їх не вичиняли і навіть голову не відрізали.Тоненько нарізаєте сальце і обертаєте ,ув'язуєте нитками .Їх тушать ,тільки ложіть їх на спинку.І саме головне не читайте при дружині старинних рецептів бо там є таке припущення ,що неперевершенний смак бекасу надають глисти .Тому ні в якому разі нутрощі не вичиняються ,а дуже бризгливі повинні порізати кишки (звісно з глистами) промити їх водою і зашити іх разом з салом і петрушкою.
   
  Коваленко А, Genry, сергей1975 та 2 іншим подобається це.
 6. Ivan1989

  Ivan1989 Мисливець

  Дякую за відповідь, думаю добуду, за пять хвилин підняв до двох десятків, і це тільки з одного краю болота))) А вони дійсно дуже верткі, поведінка трішки схожа на кажанів, так само швидко міняють напрямок руху.
   
 7. Ivan1989

  Ivan1989 Мисливець

  Дякую, як добуду, буду готувати)
   
 8. cagor

  cagor Слідопит

  Отчетик сделаете. У меня в холодильнике тоже два лежит, были добуты, при охоте на утку. На новогодний стол собираю:) шутка. Удачи вам.
   
 9. Ivan1989

  Ivan1989 Мисливець

  Дякую, як буде вдале полювання, звіт обовязково буде.
   
 10. tyrist 1945

  tyrist 1945 Снайпер

  Ще й які смачні!
   
  сергей1975 подобається це.
 11. слон

  слон ветеран форуму надійна команда

  Одного разу ми з товаришом (доречі товариш повар від Бога і диплом має) приготували бекасів .І ось за вечірнім столом мій товариш промовляє тост,випиває чарку потім відриває голову бекаса бере її за дзьоба і висмоктує мозги причмокуючи ....... Я б вам радив не тількі не читати рецептів в присутності дружини ,а і не вживати бекасів при ній.;)
   
  сєрьога подобається це.
 12. A_N_D_R_E_Y 13

  A_N_D_R_E_Y 13 Мисливець

  Ще б рецепт від товариша в тему до "Петренко", то б і книгу "Кулінарія від форума УООР" б кинули в видавництво.)))
  Та і Ваші жарти були б доречні.
  P.S.
  Ознайомлений.
   

Поділитися цією сторінкою

Графф