Як законно продати мисливські набої?

Статус
Закрита.

Mechanik

Снайпер
Як законно продати мисливські набої кал.7,62х39.
В законний спосіб мисливець може продати іншому мисливцеві свої набої, при наявності в іншої особи дозвільних документів на нарізну зброю даного калібру, особисто при їхній зустрічі.
Якщо питання стоїть в массовій продажі набоїв, тоді тільки - лінцензія МВС на право реалізації вогнепальної нарізної зброї та боєприпасів.
 

Николай Ч.

Мисливець
"В законний спосіб мисливець може продати іншому мисливцеві свої набої, при наявності в іншої особи дозвільних документів на нарізну зброю даного калібру, особисто при їхній зустрічі."

Очень сомневаюсь, что есть такой законный способ продать патроны к нарезному оружию, если можете то дайте ссылку на закон где это предусмотрено, ели нет то не давайте таких советов
 
Останнє редагування:

Николай Ч.

Мисливець
Дякую!
А то продав карабін, а набої лишилася.
Вам посоветую не слушать разных советчиков и поменьше говорить, почитайте статью 263 ККУ, так как вы уже продали карабин и у Вас нет разрешения на него то и патронов к нему у Вас не должно бить
 

Hanter28

Мисливець
У Вашому випадку законно продати вже не получиться. При наявності дозволу та чеку виданого при купівлі патронів їх можна здати (продати) в комісійний магазин.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Так продали бы вместе с карабином...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Продаж патронів здійснюється лише через комісійний відділ мисливського магазину,який має ліцензію на право торгівлі мисливською зброєю,при цьому достатньо мати лише мисливський квиток,адже купуєтте боєприпаси по мисливському,по ньому ж і продаєте!!!!Це стосується боєприпасів лише для мисливської зброї!!Все!!!
 
Останнє редагування:

Hanter28

Мисливець
при цьому достатньо мати лише мисливський квиток,адже купуєтте боєприпаси по мисливському,по ньому ж і продаєте
Можливо я не правий, але боєприпаси повинні продаватися не по мисливському квитку, а по дозволу на зброю. Можна мати мисливський квиток але не мати зброї.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Наявність мисливського квитка говоре про те,що власник здав іспити як по знанню правил використання зброї,так і по знанню ТТХ цієї зброї,а такожд Правил користування нею,а це більше ніж дозвіл на право збереження конкретної одиниці зброї!!!Можна чекати зброю(замовлення магазинном конкретної моделі,конкретного калібру і т.д),але вже готувати до неї боєприпаси!!!Так гласить Закон і перечити йому непотрібно!!!
 

Hovarf

Слідопит
Продаж патронів здійснюється лише через комісійний відділ мисливського магазину,який має ліцензію на право торгівлі мисливською зброєю,при цьому достатньо мати лише мисливський квиток,адже купуєтте боєприпаси по мисливському,по ньому ж і продаєте!!!!Це стосується боєприпасів лише для мисливської зброї!!Все!!!
Я перепрошую, пане Арго, а що Ви власне маєте на увазі під назвою - мисливський квиток?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я перепрошую, пане Арго, а що Ви власне маєте на увазі під назвою - мисливський квиток?
А це той,що називається-ПОСВІДЧЕННЯ МИСЛИВЦЯ!!!Я думаю.,що це для Вас не новина і не нова термінологія старого докеументу документу!!!Ми вихідці з народу,а тому, в більшості своїй,користуємось народними термінами і визначеннями,деяких загальноприйнятих документів,але це не міняє важливості і призначення цього документу!!!!
 

Hovarf

Слідопит
Можливо я не правий, але боєприпаси повинні продаватися не по мисливському квитку, а по дозволу на зброю. Можна мати мисливський квиток але не мати зброї.
Цілком вірно. Можна мати державне посвідчення мисливця (яке видається з 18 років) і не мати жодної мисливської зброї взагалі. При купівлі патронів до гладкоствольної зброї, в переважній більшості мисливських магазинів, жодного дозволу на зброю не вимагають. Хоча я особисто вважаю це неправильним. При купівлі патронів до нарізної зброї - дозвіл на дану зброю - обов'язковий.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Воно все правильно,але зараз мова йде про здачу на комісію боєприпасів після продажу зброї!!!!Така комісія можлива по посвідченню мисливця!!
 

Hovarf

Слідопит
А це той,що називається-ПОСВІДЧЕННЯ МИСЛИВЦЯ!!!Я думаю.,що це для Вас не новина і не нова термінологія старого докеументу документу!!!Ми вихідці з народу,а тому, в більшості своїй,користуємось термінами і визначеннями народними,але це не міняє важливості, і призначення цього документу!!!!
А це той,що називається-ПОСВІДЧЕННЯ МИСЛИВЦЯ!!!Я думаю.,що це для Вас не новина і не нова термінологія старого докеументу документу!!!Ми вихідці з народу,а тому, в більшості своїй,користуємось народними термінами і визначеннями,деяких загальноприйнятих документів,але це не міняє важливості і призначення цього документу!!!!
Арго, я зовсім не мав наміру Вас чим небудь образити, але погодьтесь , що термін "мисливський квиток" - в старі радянські часи, мав значення членського квитка УТМР. Цей документ давав право його власнику на придбання мисливської зброї і на проведення полювання. Щодо "нової термінології старого документу" - як Ви стверджуєте, - не можу з Вами погодитись. Давайте будемо називати речі (і документи) своїми іменами, цим самим ми будемо привчати мисливців - початківців, жити в правовому полі. Державне посвідчення мисливця - дає право його власнику на полювання, але не дає права на придбання патронів до зброї. Право придбати патрони до нарізної зброї має та особа , яка володіє цією зброєю, тобто має дозвіл на зброю , а не "посвідчення мисливця". І не має значення - чи ми - "вихідці з народу" чи хто небудь інші , - закон однаковий для всіх, хоч він і не досконалий.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
З поправками згідний і повністю підтримую Вас!!
 
Статус
Закрита.
Зверху