Як запросити мисливця для відстрілу бобрів, які валять дерева навколо ставка

Чи можливо запросити мисливця для відстрілу бобрів які валять дерева навколо ставка на територіі сел

  • Да

    Голосів: 4 26,7%
  • Ні

    Голосів: 11 73,3%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    15
Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ви чудово розумієте що я маю на увазі, я ж не питав Інну чи бобри у неї в горді чи за селом сінокіс підтопили..
Ні, не зрозумів: я тобі про Інну нічого не казав у останньому пості. Я казав про ИРИНУ - це спеціаліст Мінприроди, яка видає дозволи на спецвидобування тварин. Не тільки мисливських. Таке враження, що ти й не читав мій пост... А Інна чітко написала: "бобрів які оселилися у ставку на територіі села".
ПіСі. Блін, із вами тут поспількуєшься, і взагалі на людей дивитися не захочеш!..
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Цікава ситуація виходить, - якщо бобри роблять шкоду, то Інні потрібно їхати в міністерство Мінприроди до Ірини і жалітись їй ?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
иМ ЛЕГЧЕ ПРОСТО ГРОХНУ
хоча би зателефонувати. але найліпше своїми силами віднадити тваринок, огорнувши дерева сіткою.
Им легче просто грохнуть и конці в воду!.. У нас в стране почти все так делается, а потом стонем, что в стране что-то не так
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Доведеться самій брати стару рушницю і чатувати вночі((( :( Шановні мисливці ! Не піддавайтеся на провокації !Жінки вони такі і є-жорстокі ! Ось живе собі бобрик -курей вночі не краде ,не виє ,ям на огороді не риє-а вони його вбити із старої рушниці.Та ще й хочуть руками мисливців (святих природолюбів ) здійснити цей страшний злочин. Мисливці ! Пам"ятайте ! Бобер -це близький родич білці ,а білка -це та істота яка іноді навідується до деяких мисливців .Тому вважаю що Мінприроди повинно заборонити жінкам стріляти бобрів старими рушницями-для вбивства такої благородної тварини рушниця повинна бути новоюі не інакше !!!!!!
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Доведеться самій брати стару рушницю і чатувати вночі((( :( Шановні мисливці ! Не піддавайтеся на провокації !Жінки вони такі і є-жорстокі ! Ось живе собі бобрик -курей вночі не краде ,не виє ,ям на огороді не риє-а вони його вбити із старої рушниці.Та ще й хочуть руками мисливців (святих природолюбів ) здійснити цей страшний злочин. Мисливці ! Пам"ятайте ! Бобер -це близький родич білці ,а білка -це та істота яка іноді навідується до деяких мисливців .Тому вважаю що Мінприроди повинно заборонити жінкам стріляти бобрів старими рушницями-для вбивства такої благородної тварини рушниця повинна бути новоюі не інакше !!!!!!
Льоха, здоров був! Це ти відмовляш хлопців, бо сам хочеш початувати вночі?
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Льоха, здоров був! Це ти відмовляш хлопців, бо сам хочеш початувати вночі?
Я Ні ! Ні в якому разі ! Та що то за наїдок з того бобра ?М"ясо ,мабуть, трохи вербою віддає ,і пісне воно повинно бути у такої звірюки .Можливо прийдеться тоді добавити свинячого сала і коклеток накрутити щоб цибульки побільше було .А від того мяса (люди розповідали ) бува що й голова на другий день болить .То Ні ! Ще й піст . Та й жінка заборонила мені строго настрого рятувати незнайомих жіночок від бобрів. Непоїду.
 

Andg

Мисливець
значить Вашим екологам спільно з мислиствознавцями потрібно чухати те "що бабки на паску красять", вказати в таксації кількість бобра та отримати ліміт на добування даного виду, але ж залуплять за ліцензію як за рідну маму.
да, что - что, а это у нас запросто!
 

Andg

Мисливець
Статус
Закрита.
Зверху