Як кинути курити?

Тема у розділі 'Різне', створена користувачем василь довжик, 18 вер 2018.

1. Monya

Monya ветеран форуму надійна команда

Скажу может дурню,но...Сам не курю около трех лет,но мое мнение если позволяет здоровье и не пообещал кому то авторитетному:rolleyes::oops:,то можно и немного покуривать в удовольствие.Как мой кум говорит..."Шо себе жалеть?"

2. Safari
  3. Monya

Но если бросил,то держись из последних сил.

4. kef

kef Снайпер

Скільки відведено років.стільки і проживемо. Але те куриво то є дурість . І просто сам себе переконуєш у правоті прийнятого рішення в ту чи іншу сторону.

5. Вік71

Вік71 Снайпер

О ! Золотi слова! Зранку не кашляеш,з рота не смердить попiльничкою, не переживаеш чи е в кишенi запас сигарет...:)
    Кидайте хлопцi! Краще по 50-ть пiд добру закуску та в гарнiй компанii!

охотник70, ТАР, kef та ще 1-му подобається це.
  6. Monya

Степан мой дед по отцу курил с пяти лет и умер после 80ти. Ты правильно говоришь,сколько Боженька отсчитал,столько и дышать будем.

kef подобається це.
  7. kef

kef Снайпер

На жаль у мене не було ні дідів ні їхніх братів .Всі залишилися на завжди в сорокових роках.А от батькова мама моя бабуся прожила до 93 років .І ще в останні тиждні для апетиту могла собі дозволити 50 гр.домашньої під "линиву"капусту...

Monya подобається це.
  8. tyrist 1945

tyrist 1945 Снайпер

сидю... і думаю:D

9. kef

kef Снайпер

І що надумав...чекаєш смс? :)

10. Monya

А моя бабушка по маме всю войну прошла и курила "Беломор канал"да смерти.

kef подобається це.
  11. Trigal

Trigal Слідопит

Тесть всю жизнь шмалил как паровоз. Пока инфаркт не долбанул. теперь восьмой год не курит. и не пьет, что бы по пьяне не закурить

12. охотник70

охотник70 Мисливець

Я також був заядлим курцем!Доходило до трьох пачок.Зав'язував з табексом і волею.10 років вже не палю,хоч запах диму подобається.Згадую кумового батька,який курив все життя,і помер від онко легенів.Перед смертю казав нам ,Хлопці кидайте курити,.

13. XXL

XXL Снайпер

Досталиииииииии:mad:!!!!!!Не курю 10 день:eek:

ТАР, krushinski00 та Monya подобається це.
  14. Monya

Держись Андрюха!!!

XXL та krushinski00 подобається це.
  15. XXL

XXL Снайпер

Та я не курил 3 года.Потом трубка,ну и пошло ,поехало:oops:

16. Вік71

Вік71 Снайпер

Андрiй,так з того все i починаеться- трубка,кальян ,тiльки одна сигарета сьогоднi i все ;) Самообман!!!

Monya подобається це.
  17. василь довжик

василь довжик Мисливець

Яб на вашому місці вже не курив би точно.Подумайте скільки з економили.Які легені чисті стали.Про вдих свіжого повітря а не димоти,смоли яка осідає в легенях а потім і по всьому тілу розходиться.Подумайте як на старість буде добре чисти легені свіжа кров.

18. василь довжик

василь довжик Мисливець

Треба якось собі настроїтися.Буду пробувати будуном кидати.Накластися як жаба мулу.Так я днів 3 навіть запах не переношу ну а потім вже терпіти з днів 10.І головне зациклились,що воно непотрібне тим більш дуже шкідливе.В же втягуюсь бачу не погано пачка на день це для мене багато.Курю і смакую а розумію,що це не добре.Да і бажання є кинути.Головне настроїтися.В цей раз як що кину вже не буду курить.

19. XXL

XXL Снайпер

То так

20. Monya

Я уже говорил,самое главное в этом деле это мотивация...

21. Monya

Сто процентов Витя согласен с тобой.

Поділитися цією сторінкою

Графф