Як переоформити зброю?

Статус
Закрита.

labrador58

Новачок
Доброго дня, друзі! Планую вперше придбати рушницю, дозвіл є. Яка процедура: домовилися з власником, потім їдемо разом знімати? За чий кошт( якщо платне)? Які документи повинні бути в мене на руках після зняття? Чи можу я зереєструвати зброю в дозвільній, в якій мені зручно( як я розумію, де її зареєструю там і доведеться знімати)? Яка процедура, терміни, сума і документи для реєстрації? Щиро дякую за допомогу!!!
 

Peresvetk

Слідопит
Їдите разом. Зняття платне. За швідкістне зняття - подвійний тариф. Сплачує власник рушниці. У вас буде на руках корінець зеленки з яким ви їдите у свою дозвільну і там реєструєте рушницю. Для реєстрації треба фото на книжечку, заплатите за книжечку ( де як, щось біля 60 грн)+ за саму реєстрацію, + страхуваняя. Щрсь біля 100 грн. + банк з вас візьме грн. 50 )). Звичайно тиждень-10 днів.
 

labrador58

Новачок
Їдите разом. Зняття платне. За швідкістне зняття - подвійний тариф. Сплачує власник рушниці. У вас буде на руках корінець зеленки з яким ви їдите у свою дозвільну і там реєструєте рушницю. Для реєстрації треба фото на книжечку, заплатите за книжечку ( де як, щось біля 60 грн)+ за саму реєстрацію, + страхуваняя. Щрсь біля 100 грн. + банк з вас візьме грн. 50 )). Звичайно тиждень-10 днів.
Щиро дякую Вам, Peresvetk! Обмивати книжечку потрібно?)))), рушницю окремо?))))
 
Статус
Закрита.
Зверху