Як піти на полювання коли карточку не дають ?

Тема у розділі 'Вінницька область', створена користувачем typict, 29 жов 2014.

Safari-Dnepr
  1. typict

typict Мисливець

Як відомо термін полювання на птицю аж до 28 грудня але за разовими картками. Але сьогодні я був в нашому УТМР і там сказали що по птиці уже все здали і карток більше не буде, ніхто в них ніколи разових не брав і нічого вони не дадуть. Для чого тоді ставати членом УТМР, платити щорічні внески, якщо потім піти на полювання просто не можеш а їм всеодно, до кінця сезону на птицю ще 2 місяці а вони "вже все здали". Хотів нормально піти взяти карточку заздалегідь, потім в суботу вийти, походити по полям,річкам, може голуба знайти може качку, може навіть нічого не вполювати але нормально, зі всіма документами, але все закінчилось так і не почавшись, карточок не дають і давати не будуть. Вони цим самі підштовхують людей ставати браконєрами і ходити без документів, але що їм до того, вони собі сидять там, зарплату отримують, ми платим внески і також сидимо вдома.....

Може хтось підкаже як вплинути на це? Як змусити бюрократів підняти свій зад ? Або може хтось знає як купити разову карточку по своєму району в іншому місці, якось по іншому ? Що робити взагалі в таких випадках, може хтось мав з таким справу ?

Навіщо я вступив в УТМР, заплатив внески і сиджу вдома.....

Або якщо я не витерплю, візьму і піду без відстрільної собі, хто знає який штраф за це ? це вже крайній варіант...

2. Safari
  3. leo201029

leo201029 ветеран форуму надійна команда

полювання до 30 го листопада.чому не придбали сезонку?
    Мерц Анатолій Іванович
    Голова президії

21050 м. Вінниця, вул. Свердлова, 31
    тел. +38(0432) 32-06-77
    e-mail: vin@uoor.com.ua

4. typict

typict Мисливець

Тому що є разові картки по яким мені зручніше, бо за увесь сезон я виходжу всього 3-4 рази в різних районах. А після 30 листопада полювання на птицю ТІЛЬКИ по разовим карткам, то як полювати по разовим якщо їх не дають ? Якщо ви їх не видаєте то відмініть такі картки і люди не будуть на них розраховувати, якби я знав що отримати разову картку неможливо то не вступав би в УТМР взагалі

5. Optimum

Optimum профі надійний помічник

Как это? Сезонка действует до декабря, или в Виннице все по своему?
    А Вам уважаемый турист могу дать совет из мультика про "крошку енота" от улыбки станет всем светлей и найдется разовая отстрелка.

6. typict

typict Мисливець

http://uoor.com.ua/forum/ukr/message_images.php?id=112444 З 6 до 28 грудня на птицю по разовим. В мене уже морда болить всім скрізь улибатись, а ноги болять ходити по "канторам". Може в деяких відділеннях УТМР прийнято додатково "дякувати" комусь за щось, але я цього робити не буду, пора з цим усім завязувати в нашій країні.

7. PinchukMP

PinchukMP ветеран форуму надійна команда

У нас і зовсім полювання вполовинили :(
    Наш сезон по перу вже закінчився і був він з 9 серпня по 26 жовтня

8. Одинокий Вовк

Одинокий Вовк ветеран форуму надійна команда

typict писав: навіщо я вступив в УТМР іт.д....
    Ваші слова, колего я підтверджую: в наказі №30 від 14.05.2014 р. "Про проведення полювання в мисливський сезон 2014/2015 рр...", вказано, що по разовим відстрілкам полювання дозволено з 06.12.2014 р. по 28.12.2014 р., а сезонка діє до 30.11.2014 р. Звідси слідує те, що після 30.11-го Вам повинні в УТМР виписувати разові відстрілки. Треба було брати сезонну картку. Дочекайтеся, земляче, кінця листопада і тоді побачите, може вже все замете снігом і будуть 15-і морози. Телятко ще в ..., а Ви вже з довбнею бігаєте. Прошу Вас без образ.

9. typict

typict Мисливець

Історія в тому що в УТМР сказали, що разових не буде взагалі. А сезонку я не беру тому, що виходжу 3-4 раза за сезон і в двох різний районах. Якби я знав що отримати разову картку неможливо то не вступав би в УТМР взагалі

10. Одинокий Вовк

Одинокий Вовк ветеран форуму надійна команда

Для Вас, колего, ситуація тупікова. Не знаю, чи допоможе комусь пожалітися чи ні? А замість полювання на птицю переключіться на пушного. Бажаю вдачі.

11. Optimum

Optimum профі надійний помічник

Можно еще в соседнюю область поехать!

Поділитися цією сторінкою

Графф