Ящик для спорядження+підставка для гільз.

vadymmm

Слідопит
За 10-15 долларів ви придбаєте готовий триклер на сайті Райберт.
Я не впевнений, що маю право викласти посилання на тему виробника.
Але дуже пристоні вироби і за вищевказану ціну.
Там куча тем, може в "личку" кинете?
 

vadymmm

Слідопит
Через пошук знайшов. Це трошки не те що я мав на увазі. Я планую виготовити автоматичний триклер. Тобто задається необхідна вага пороху і триклер сам сипе доки не досягне заданої ваги, поставив гільзу вніс наприклад 1,7 гр. і машинка сама насипе рівно 1,7 гр.
 

роман!!!

Слідопит
За 10-15 долларів ви придбаєте готовий триклер на сайті Райберт.
Я не впевнений, що маю право викласти посилання на тему виробника.
Але дуже пристоні вироби і за вищевказану ціну.
Так, але там ціна 250$, я ж планую вкластися в 10-15$ +вартість корпусу.
Дядьки, не захламляйте тему-вона й так мною захламлена. :D Для спілкування є пп. Вадім, у Вас є бажання вкластись в 15 баксів, а в мене, без образ, відсутнє бажання тратити купу вільного часу, щоб заробити якісь копійки. Не встигаю робити замовлення по профілю теми. Ємність на відео, скоріш за все, була вилита в пресформі, а в мене таких технологій не має. З повагою!
 

ЧИЖ1969

Мисливець
Хочу замовити ящик для чистки и подставки для гильз 12-16-20-28 калибров на 50 штук(какой диаметр отверстия под каждый калибр) с ув. Сергей 067-753-8-753
 
Останнє редагування:

suxan66

Новачок
Ящик для чистки оружия получил,все как всегда сделано очень добротно и красиво. Большое спасибо и удачи.
 

роман!!!

Слідопит
Земляче, добрий вечір! Вибач, зараз місяць-півтора замовлення приймати не маю змоги. Назбиралось багато роботи і маю обмаль вільного часу. Працюю тільки після роботи і в вихідні, а зараз щей суботи вилитіли. Якщо не горить, то кидай номер телефону в пп і обов'язково щось придумаєм. З повагою!
 

Кальян

Мисливець
Пане Романе!!!, сьогодні отримав Ваш, точніше вже мій ящик для спорядження та зберігання патронів та іншого, хочу Вам подякувати за Вашу роботу та за якість, все дуже сподобалось. Всього найкращого Вам)))).
 

Behmen

Мисливець
Доброго дня Роман. Отримав замовлення. Дуже вдячний, особливо за розуміння моєї вибагливості в розмірах та розташуванні секцій. УДАЧІ
 

Сергей З

Новачок
Доброго дня. Хочу замовити ящик, для спорядження з перегородками 12 калібр.
 
Останнє редагування:

роман!!!

Слідопит
Доброго дня. Хочу замовити ящик, для спорядження з перегородками 12 калібр.
Вибачте, але зараз ящиків не роблю. Коли почну не знаю. Відсутній час і матеріал. Доробляю замовлення і все. Якщо щось з'явиться буду виставлять. Можливе виготовлення тільки підставок і стільців. Вибачте!
P70223-212005.jpg
P61208-133423.jpg
 

СергейШ

Новачок
Вибачте, але зараз ящиків не роблю. Коли почну не знаю. Відсутній час і матеріал. Доробляю замовлення і все. Якщо щось з'явиться буду виставлять. Можливе виготовлення тільки підставок і стільців. Вибачте! Переглянути вкладення 264698 Переглянути вкладення 264699
Добрый день. Скажите сколько стоит подставка под 12к
 

роман!!!

Слідопит
Привіт! Якщо з двома фіксуючими опорами, як на фото вверху, 120 гр. Проста підставка 100 гр.
P70329-124942.jpg
P60325-155408.jpg
 
Зверху