Ящик для спорядження+підставка для гільз.

Мар"ян

Мисливець
Вітаю! Замовлення 12к/120 грн. приймете?
 

роман!!!

Слідопит
Доброго дня Роман! Що там на рахунок столика і стільчиків?
Привіт! Часу нуль. На тижня два вперед є замовлення. А там, щось можливо й можна буде придумать. Хоча по часу точно не скажу.
 

Vaha82

Новачок
Тоді запишіть мене в чергу на стіл і 4 стільчика, щоб я Вам не докучав! Дякую!!! 0999212453 Василь!
 

роман!!!

Слідопит
Добрый день Роман. Мы договаривались по поводу подставки по 12к., когда ожидать результат???
Привіт! 10 квітня надіслав вам в пп фото Вашої підставки і реквізити на оплату. Відповіді не отримав, тому вирішив, що Ви передумали. Впринципі, підставка є і на Вас чекає. Подивіться в пп за 10 квітня. Якщо чомусь не отримали,можу продублювати.
 

oliver

Слідопит
Добро. По готовності напишу.
Аналогічно. Вже більше року я також хочу замовити комплект. Тоді запишіть мене в чергу на стіл і 4 стільчика, щоб я Вам не докучав! Дякую!!! 0672080074 Олег Тернопіль! Дуже треба. Коли у Вас руки дойдуть до мого стола, ще обовязково попрошу ящик для чистки зброї і зберігання патронів. Не писав раніше, бо казали, що столики поки не робите.
 

роман!!!

Слідопит
Аналогічно. Вже більше року я також хочу замовити комплект. Тоді запишіть мене в чергу на стіл і 4 стільчика, щоб я Вам не докучав! Дякую!!! 0672080074 Олег Тернопіль! Дуже треба. Коли у Вас руки дойдуть до мого стола, ще обовязково попрошу ящик для чистки зброї і зберігання патронів. Не писав раніше, бо казали, що столики поки не робите.
Вся проблема в відсутності часу. Тому з терміном нічого обіцяти не буду. Буде час- буду працювати. Через це хотів закрити тему, але всеж часом, щось роблю й викидаю на продаж, тому проплатив ще на рік. Прошу віднестись з розумінням, на цій роботі особливо не заробиш, а сім'ю треба годувати. До всіх з повагою!
 

oliver

Слідопит
Роман, я згідний почекати. Завжди слідкую за Вашою темою. Поставте мене в чергу. Можу проплатити наперед.
 

роман!!!

Слідопит
Роман, я згідний почекати. Завжди слідкую за Вашою темою. Поставте мене в чергу. Можу проплатити наперед.
Наперед гроші не беру принципово. Пишіть в пп Ваші побажання, а далі будем думать. З повагою!
 

otto.svt

Мисливець
Доброго дня! Вже купляв Ваш чудовий ящичек раніше, дуже задоволений. Хочу стати в чергу на виготовлення такого як на фото, в середені розділити на чотири рівні частини. Якость дайте знати що прийняли моє замовлення в (Л/С). З повагою.
 
Зверху