вибір спінінга

Тема у розділі 'спінінг', створена користувачем x3m4ik, 3 лис 2018.

1. x3m4ik

x3m4ik Новачок

Цього сезону повернувся до ловлі на спінінг(розкладний китайський і стара котушка), загалом рибалка на спінінг захопила з новою силою і я вирішив обновити снасть. зараз по інтернет магазинах знижки на цю продукцію.
    ловлю на воблери(4-7г), вертушки(1-4г), силікон(макс вага 15г) все переважив на електронних вагах))
    риба щука 0.7-2кг(крупніші не траплялись) і окунь
    підібрав ось такий комплект, але не впевнений у відповідності котушки для спінінгаі товщини шнура.
    є ще варіант спінінга 5-15г 2.43м upload_2018-11-3_15-22-20.png

2. Safari
  3. Mykola STARyy

Mykola STARyy Снайпер

Під вертушка 1-4г і воблерки 4-7 вам ще треба буде легшу паличку. І 2,75 забагато, як на мене. 2,10 - 2,40 якраз нормально.

4. x3m4ik

x3m4ik Новачок

а якщо так: "є два кінчика лайт і ультра лайт . Перший тест 0-7 другий 2-12" це з оголошення на олх.
    дооснастити катушечкою з 2ма шпулями з різними шнурами на них?

5. Mykola STARyy

Mykola STARyy Снайпер

Якщо вам достатньо 12г то це непоганий варіант.
    Додаткова шпуля не має зносостійкого буртика, вона призначена для полегшення намотки. спочатку на неї намотують волосінь, потім бекінг, щоби правильно заповнити, а тоді це все перемотується на основну шпулю.
    Ну і крім того часто на різних шпулях різна укладка.
    п.с. для котушок пристойних виробників можна в інтернеті докупити ще одну основну.

6. Небраконьер

Небраконьер Мисливець

Дайва Вулкан на блесны и воблеры не сгодится, как по мне данный бланк очень длинный и сопливый будет. Воблеру игры не зададите и чуйки в руку не будет.
    Данная палка наиболее для беревого джига подойдет. Для блесен и воблеров нужен побыстрее строй.

7. x3m4ik

x3m4ik Новачок

я знову переобувся)
    Favorite Laguna 3-14g Lgs802ml, 240см
    Катушка спиннинговая Ryobi Ecusima 2000
    шнур 0.12, напевно

8. Небраконьер

Небраконьер Мисливець

Думаю для Ваших задач, оно самое.

Поділитися цією сторінкою

Графф