вроди бельгийка???

beton2464

Мисливець
Ружье покойного тестя сейчас у зятя ,регистрировалось как бельгийка,нет ниодного клейма,кроме надписи на планке стволы 775мм 16/70 Я думаю что год до 1900 ? Ну состояние конечно убиток ,хотя очень прикладистое и сбалансированое,попробую выложить фото
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
,регистрировалось как бельгийка
Старезний німчик,зроблений ще до першого Закону в приватній майстерні братів Лангут в Зулі.В 1800-1900 роках куркова мисливська зброя як бельгійська так і німецька мала між собою зовнішнішню схожість,а от середина(механізми,системи,блоки)були різні і парафіювались індивідуально до виробника.Стволи з дамаської сталі,яка в ті часи була на вершині слави і з якої тоді не виготовляли лише ложки і цв'яхи!!Знатна була колись рушничка,хоча як на мене вона і зараз має умовний шарм.Стан і боєспосібність на фото.
 
Останнє редагування:

beton2464

Мисливець
Пане Арго дуже дякую Вам за !нформац!ю ,саме на Ваш досв!д я розраховував щоб взнати якусь !нформац!ю про дану зброю
 

tyrist 1945

Тигр
0-02-05-ef5cdbe8d2622d0130e3ac7972e3ab5fae99f8920c8b600a6a2b20a0541b3c46_25df2548.jpg :D:D:D:D:D
Старезний німчик,зроблений ще до першого Закону в приватній майстерні братів Лангут в Зулі.В 1800-1900 роках куркова мисливська зброя як бельгійська так і німецька мала між собою зовнішнішню схожість,а от середина(механізми,системи,блоки)були різні і парафіювались індивідуально до виробника.Стволи з дамаської сталі,яка в ті часи була на вершині слави і з якої тоді не виготовляли лише ложки і цв'яхи!!Знатна була колись рушничка,хоча як на мене вона і зараз має умовний шарм.Стан і боєспосібність на фото.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я говорю,про 1800-1900 роки,а тоді це було ду-у-уже дорогим задоволенням як для столового "інвентара".Тепер це робиться легко і без великих затрат,але навіщо!!!!Між іншим ложка на фото лита в 2004 році!!

 
Останнє редагування:

beton2464

Мисливець
,зроблений ще до першого Закону
Я так зрозумів,що 19,05,1891 року вийшов закон про нумерацію зброі і клейма,а на даній рушниці немає жодного клейма і номера то вона випуску до прийняття даного закону?Правильно я зрозумів ?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я так зрозумів,що 19,05,1891 року вийшов закон про нумерацію зброі і клейма,а на даній рушниці немає жодного клейма і номера то вона випуску до прийняття даного закону?Правильно я зрозумів ?
Цілком правильно.Цей Закон узаконив, в обов"язковому порядку, проведення випробувань стволів і затворів ручної вогнепальної зброї, з відповідним клеймуванням!!До нього,в цьому питанні,була повна вакханалія!!
 

beton2464

Мисливець
Продавать пока не собирается,но ему интересно сколько могут предложить за данный экземпляр?
 

tyrist 1945

Тигр
Не обижусь,потому,что знаю,состояние убитое,Будет стоить копейки,но покойный тесть отдал его моему зятю,а у молодых возможно другие соображения?
Якщо хтось в колекцію візьме і відреставрує, то все одно ціни високої не буде. А зараз +- 200.
 

beton2464

Мисливець
Я виставив рушницю на огляд тому що не розумів,чому немає жодного маркування і це точно бельгійка? Відповідь получив повну,за що дякую колегам.
 
Зверху