відкриття по перу не зарано?

Тема у розділі 'Закони, накази, постанови, листи, судові рішення', створена користувачем pashovych, 9 лип 2018.

1. pashovych

pashovych Новачок

чому останніми роками в Рівненській обл полювання відкривають не в другу суботу серпня,як це було завжди,а в першу!?адже на відкриття ще дуже багато молодих качок,які не літають,таким чином деякі мудаки забирають якщо не весь виводок,то 90% ... і ще,невже з 18.00 до зорі мало часу,щоб полювати,шо треба відкриватися в 16 .00.. виникає в мене дивне відчуття,що іде просто знищення природи,а не класика полювання...

Mykola STARyy подобається це.
  2. Safari
  3. ATIS

ATIS Снайпер

Я кожного року кажу що на рівненщині рано відкривають, і не тільки я, але реакцій нуль..... Все це бабоси......

Mykola STARyy подобається це.
  4. pashovych

pashovych Новачок

треба започаткувати якийсь флешмоб

5. krushinski00

krushinski00 Слідопит

Ага так вийдіть на водойму Тай не стріляйте.і якщо є мудаки в колективі то не допоможе і відкриття у вересні

Корнилов, KFoR, SAB та 3 іншим подобається це.
  6. Alego

Alego Мисливець

Говорят что в стародавние времена перепела начинали охотить на Петра и Павла а это середина июля месяца. Но это перепел!!!!
    Может и стоило бы начинать охоту с голубя и перепела а воду уже только с сентября.

миклован, kvedlin65, Корнилов та 3 іншим подобається це.
  7. север

север ветеран форуму надійна команда

По-Вашему, классика-это 18.00?

8. pashovych

pashovych Новачок

то якщо не стріляти,то можна на Петра і Павла відкриватися...

север подобається це.
  9. pashovych

pashovych Новачок

класика,це з світанку....

сєрьога, Корнилов, ATIS та ще 1-му подобається це.
  10. север

И я об этом!;)

Корнилов подобається це.
  11. Шурик

Шурик Новачок

А что случится за неделю?

12. KFoR

KFoR Снайпер

Особисто я стріляю качку в льот, який сенс її бити на воді?

сєрьога, kvedlin65, Корнилов та ще 1-му подобається це.
  13. ATIS

ATIS Снайпер

Та багато хто тільки в літ б'є, а от собаці не обясниш що то хлопунець.

Иж-27м та север подобається це.
  14. север

Чувствуется настоящий охотник, который держит охотничьих собак!
    Кроме того, далеко не всегда утка, даже матерая, поднимается, из-под собаки, а буквально водит ее за нос по камышам!
    Не стрелять ее, в таком случае- просто глупо. Да и собака умается в смерть. О доборе подранков на воде вообще молчу- это святое.

ATIS подобається це.
  15. Trigal

Trigal Слідопит

А я на открытие на водоем не еду. Только в поля. Там и народу поменьше, и дичь (голубь, перепел) уже как правило "готовы к употреблению" :) Да и не фанат я охоты на водоплавающих...

1710 та Корнилов подобається це.
  16. ATIS

ATIS Снайпер

Коли собаці потрібно плавати то так, вимотає і обдурить, я полюю де води максимум по коліна, от там від курца їй не втікти, бере швидкістю, мусить ставати на крило;)

север подобається це.
  17. Trigal

Trigal Слідопит

А что решают 2 часа?
    Если открытие в 18.00, то там охоты остается часа полтора-два. В начале девятого в августе уже сумерки начинаются. Ну если просто водки попить - то нормально))
    У нас в прошлом году открытие было с утра - море удовольствия.
    П.С. я на охоте не пью, если что...

kvedlin65 та север подобається це.
  18. север

Насчет того, что рано открывают охоту- согласен. Процентов 20-30 выводков уток, по разным причинам, еще не на крыле. Это четко видно при охоте с собакой. Да и молодняк птиц жалко- зря загубленная жизнь. Поэтом стараюсь в такие болота собаку просто не пускать и обхожу их десятой дорогой. Хотя на охоте всякое случается...
    Сомневаюсь, что в дате открытия охоты присутствует научный подход:да и кто проводит какие-либо исследования и наблюдения перед открытием? Привязались к дате календаря- и вперед, приказ готов! Абсолютно без учета каких-либо особенностей текущего года.

ATIS подобається це.
  19. КДН

КДН Мисливець

Ну а з відкриттям що?
    Перепілка, качка все разом чи перепілка раніше? В кого як? Накази підписані?

20. север

21. Visioner

Visioner Мисливець

А в других охот. мероприятия присутствует?

Поділитися цією сторінкою

Графф