"гермнский ножик"

Статус
Закрита.

томка

Снайпер
Есть такой ..давнишний "коп". Может кому надо, кабасиков колоть:). Меняют на, чтонить для охоты.
 

Вкладення

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Что хотите на обмен ? Больше фото рукояти можно ?
 

спокойный

Мисливець
Ст. 263
2. Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу -

караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Я думаю Вы попадаете под сбыт.
Будте осторожны.
 

AND KOV

Снайпер
Ст. 263
2. Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу -

караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Я думаю Вы попадаете под сбыт.
Будте осторожны.
Это статья по которой людей карают за нарушение НЕ СУЩЕСТВУЮЩЕГО ЗАКОНА!!!
У нас закона запрещающего ,что либо иметь или носить или владеть оружием нет, есть только милицейские инструкции, а это не законно!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху