грелфільд 1948р

Статус
Закрита.

roman75

Слідопит
доброго дня, допоможіть розібратись та оцінити рушницю грелфільд 12кал.в стволи хромовані, але присутні невеликі раковини.в подольшому цікавить обмін на нарізний карабін.
 

Вкладення

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Красавчик , с наружи , а что в стволах и как критично ?
 

roman75

Слідопит
в стволах не критично,но нажаль раковини присутні,пізніше зроблю більш якісні фото.
 

roman75

Слідопит
волинська обл.за ціну незнаю,цікавить обмін, якщо є пропозиції будьласка звертайтесь в лічку.
 

AlKi1956

Новачок
1На яку нарі збну зброю Ви хочете його обмміняти ? 2 Мєркелей які після 50 року народженн нічого не варті . АВи маєте рушницюГрейфельт 201 (якщо янепрпав , знататокі ) поправте .Ніколи стволи хромовані небули .ВУкраінпі рушниць Грейфельт мало .
 

roman75

Слідопит
так їх мало тому я звернувся за допомогою в цій темі,в інтернеті нічого не знайшов, за стволи не скажу може інше покритя ,але воно присутне.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
так їх мало тому я звернувся за допомогою в цій темі,в інтернеті нічого не знайшов, за стволи не скажу може інше покритя ,але воно присутне.
Романе, а хто його реставрував?
 

roman75

Слідопит
до мене воно попало таким як є,з попередніх слів власника мінялась бойова пружина яка підійшла з тройніка ще одна є прозапас.більше нічого не відомо.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
до мене воно попало таким як є,з попередніх слів власника мінялась бойова пружина яка підійшла з тройніка ще одна є прозапас.більше нічого не відомо.
там реставрувалась вся рушниця, полірувалась колодка повністю та розбиралась (видно по гвинтах), тому й запитав. як на мене - реставрувалось дерево. це ІМХО. якщо потрапила до Вас в такому стані, то приблизну ціну Ви її маєте знати. якщо є інтерес продажу - то до викладеної Вами ціни за рушницю докиньте 30%. все ІМХО.
 

AlKi1956

Новачок
Рома - на яку рушницю Ви хочете помінятись ? Тоз 34 такіх коштів не вартий . Я Коровякову ( соучаснику конструкции ружья ) сказав свою думку, яку він привіз уподарок Н. Игорю П . у 1980 Р . у Києві .Навіть Вінзгодився знедостатками - але і рушниця стала з флажком .
 

roman75

Слідопит
обмін цікавить на нарізний карабін 308, 306, таких калібрів, но не скс.перш за все мене цікавить ціна,для розумного обміну.в грінвілді дійсно стволи нехромовані,купив піну для чистки стволів,буду знімати освінцовку.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
та оцінити рушницю грелфільд 12кал.в стволи хромовані, але присутні невеликі раковини
Без раковин и некрученое оно стоило 2000.00
Сейчас похоже на то, что его покрыли хромом! Болты хер знает как стоят стволы переворонены, Самое главное щат устраняли молотком!!! видна щель между стволами и колодкой, нужно менять осевой болт по старой технологии!
Раковины в стволах и отсутствие прогаров вокруг бойков - нужно внимательно смотреть №на стволах и колодке.
Цена думаю ИМХО аналогична меркелю 20калибра который оценивали в этой ветке.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
За Меркеля хотели 400.....
Кроме вертикального распоряжения стволов, преимуществ я невижу.
 

Bekas7

Мисливець
Якщо ціна буде коливатись між 400 і 500 то я хотів би бути перший на черзі....
 
Статус
Закрита.
Зверху