дозвіл по новому чі що жде власніка зброї при перерегістраціі

вованыч15

Новачок
Добрый вечер.Ребята, так дают разрешение или нет.?Хочу подать документы, но не знаю, стоит или подождать ещё?
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Уже все работает,так что вперед и с песней!
 

A_N_D_R_E_Y 13

Мисливець
Здраствуйте! Подскажите, пожалуйста, сколько стоит на сегодняшний день переоформление гладкоствольного ружья?
(Извините если не в тему) С ув. A_N_D_R_E_Y 13
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Здраствуйте! Подскажите, пожалуйста, сколько стоит на сегодняшний день переоформление гладкоствольного ружья?
(Извините если не в тему) С ув. A_N_D_R_E_Y 13
Переєстрація зброї з одного власника на іншого:
108 грн на протязі 10 діб
216 грн. термінове
Різниці - не має.
 

роман!!!

Слідопит
Сьогодні здав документи на продовження дозволу. Через дві неділі сказав забрати дозвіл. Замість пластику буде знову книжка.
 

dia6lo

Новачок
был у меня пластик, так его забрали, а вместо него дали кусок бумажки с даными. Книжек нет, когда будут сообщит. Как-то так
 

Dmitrriy

Мисливець
только что получил на руки зелёнку на гладкий
 

Dmitrriy

Мисливець
на шершавый обещают отдать на следующей неделе. получу-отпишусь
пока в час по чайной ложке
 

сергей1975

Слідопит
Якщо міністр не переймається проблемами своїх підлеглих, які виконують нелегку роботу, особливо, якщо є проблеми між працівниками правоохоронних органів (які, між іншим, озброєні вогнепальною зброєю та займаються роботою із охорони законів), і він не хоче вирішити цю проблему, скоріш за все через те, що її не розуміє, то навіщо такий міністр? Ліцензіями на надра торгувати?..
Прошу вибачення за не зовсім коректне питання: ви де й ким працюєте? (Можна без адреси і точної назви "контори-фірми").
Це перше. По-друге, про які "факти" ви пишете? Те, що ми роз'яснили керівництву ВРУ та її профільних комітетів, міністрам профільним про конкретні недоліки у прийнятих ними законах, роз'яснили, чому це не відповідає, чому суперечить, до чого таке призводить - це не повідомлення фактів? А що це по вашому: просто "поп..деть"? До речі, всі вони із нами погодилися, але відповідь була типа: "Згодні, підтримуємо! А хто це буде готувати?" Ви можете мені сказати, до чиїх повноважень відносяться підготовка законопроектів та прийняття законів? Хто має у нашій державі на це право?
Будь ласка! Буде час - заходьте! Якщо буде час та не буду "писати та носити" - обов'язково побалакаємо!
 

Ігор Вас

Мисливець
только что получил на руки зелёнку на гладкий
Успіху у покупці!
Я проплатив за зеленку 13.01.2016 року, отримав 14.01.2016 року.
15.01.2016 року купив рушницю, 18.01.2016 року поставив на облік, а дозвіл на зберігання на руки отримав 21.01.2016 року. Оперативно!
Ось так працюють наші дозвільщики, тьху-тьху, щоб не наврочити!
 
Останнє редагування:
Зверху