дозвіл по новому чі що жде власніка зброї при перерегістраціі

karpysha

Мисливець
Мені сказали що не скоріше 15 лютого будуть бланки. Так що не всюди оперативно.
 

Dmitrriy

Мисливець
Успіху у покупці!
Я проплатив за зеленку 13.01.2016 року, отримав 14.01.2016 року.
15.01.2016 року купив рушницю, 18.01.2016 року поставив на облік, а дозвіл на зберігання на руки отримав 21.01.2016 року. Оперативно!
Ось так працюють наші дозвільщики, тьху-тьху, щоб не наврочити!
мы сегодня выезжаем за ружьём в Чернигов, заавансировали тут у местного продавца. По приезду отпишемся.
 

Dmitrriy

Мисливець
доехали до Чернигова нормально, ребята в магазине Стрелок оформили всё буквально за 10 минут и мы с Хатсаном уехали в Одессу. Спасибо им что ждали почти три месяца пока наша долбаная реформа выдала нам зелёнку. Правда торчит ещё ТРИ. В общем продавцы адекватные, порядочные, успеха им и процветания. Цены тоже радуют, в сравнении с нашими Одесскими.
а вообще не мешало бы в разделе продажи создать тему про отзывы. Думаю с ребятами ещё увижусь, заинтересовали они меня ещё одним Марлином)))
 

Pashan

Новачок
Підскажіть будласка дозвільна працює нормально ? бо мій дозвільник мені вже 3 місяць мозок паре, каже що не можна проплатити квитанції,каже що Київ платіжок не приймає,незнаю грошей хоче чи дійсно так,я зі Львова
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Підскажіть будласка дозвільна працює нормально ? бо мій дозвільник мені вже 3 місяць мозок паре, каже що не можна проплатити квитанції,каже що Київ платіжок не приймає,незнаю грошей хоче чи дійсно так,я зі Львова
Вже всі працюють,і рахунки вже
,тільки роблять там ті самі люди і роблять так само як і робили(((
 

beton2464

Мисливець
Здав документи на переєрестрацію 21,01.,обіцяли через два тжні,сьогодні передзвонив,сказали нема в Тернополі бланків.
 

Pashan

Новачок
Може хтось знає куди можна поскаржитися на них, телефон якоїсь гарячою лінії
 

Dmitrriy

Мисливець
в рельсу и это правда
 

Грищенко

Снайпер
телефон якоїсь гарячою лінії
Выбирайте,-
Служба внутренней безопасности МВД Украины (044) 256 16 75
Департамента внутренней безопасности УМВД Украины (044) 254-74-75
Антикоррупционный телефон доверия МВД (044) 254-75-75
Генеральная прокуратура, телефон доверия (044) 200-79-87
(ИОС ДКЗ) Инспекция личного состава Департамента кадрового обеспечения
044 254-98-98
(СВБ ГУБОЗ) Служба внутренней безопасности ГУБОЗ
044 256-16-75
отзвонитесь,-о результатах отпишетесь в этой теме,если не затруднит конечно.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда

Студент

Мисливець
Сьогодні був, в Маневицькій дозвільній, волинської області, відправили до обл центру, так як райони не працюють!
 

роман!!!

Слідопит
Сьогодні був, в Маневицькій дозвільній, волинської області, відправили до обл центру, так як райони не працюють!
В нас теж так. Районну об"єднали з міською.Ущільнення. Правда працювати від цього краще не стали.
 

пушкин

Мисливець
делал перерегистрацию в этом году на гладкий 650 гр. ни хрена не поменялось. Белгород-Днестровский.
 
Зверху