дозвіл по новому чі що жде власніка зброї при перерегістраціі

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні в Вінницю завезли бланки дозволів на придбання. Нарешті.
 

beton2464

Мисливець
Дозвільники дістали !!! Документи на переєєстрацію здав місяць назад,то нема бланків,то,ще не готово,то він не намісті і не знає чи готові документи, то три дні трубки не піднімає,приходжу в кабінет "буде після 15-00",приходжу після вказаноі години-нікого нема взагалі.Зразу відчутні "зміни"., поліція-є поліція.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Моя епопея таки скінчилась


Як бачимо видане посвідчення ще 21,01,2016!!! А отримав я його тільки сьогодні. Дякуємо пану Авакову за "реформи"
 
Останнє редагування:

пушкин

Мисливець
мне сделали перерегистрацию на гладкий за 15 минут ,но отслюнявил 650 грн.
 

пушкин

Мисливець
А как Вы думаете? за 15 минут и по квитанциям! по квитанция я бы туда ходил пол года и не факт что получил бы.
 

Vsejadnuj

Новачок
Зеленку получил за неделю из неофициальных плат только медицина( шоб быстрее) справка о не судимости( шоб быстрее) и все... Дольше всего ганялся за участковым))) А так с момента подачи всех документов до зеленки на руках два дня.
280 по квитанциях у разрешителя, 237 обучение, 51 страховка, 80 сертификаты психнарк, 56 медицина(+ 100 ускорение) , 150 справка о не судимости в течении трех дней делают и все...
Харьков
 

Маламут

Новачок
делал перерегистрацию в этом году на гладкий 650 гр. ни хрена не поменялось. Белгород-Днестровский.
Разрешитель Ваш в Белгороде так и остался? Мне интересно, так как моих вроде из Беляевки хотели куда-то переносить, еще не узнавал.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
В нас нові "віражі". Є бланки дозволів на придбання, ніхто не підписується в дозволі (книжечці)!
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Новий начальник Управи взяв курс на перевірку підстав раніше виданих дозволів. В обласній дозвільній сидить перевірка з Києва (знайшли декілька випадків видачі дозволів "не тим, кому треба"), от ніхто із місцевих начальників, в тому числі і міста нічого не хочуть підписувати. У деяких людей дозвола вже 4 місяці як позакінчувалися.
 
Зверху