допоможіть визначити бельгійську рушницю.Ким вона була зроблена?Якщо хтось володіє такою інформацією

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
спасіба тепер понятно по надпісям. а год бельгійців запутаний з німцями понятніше
Нічого запутаного в роках випуску старої бельгійської зброї немає!!!Як недолік,або точніше -не комфорт в визначенні років випуску,є той факт,що бельгійська зброя не клеймилась по конкретних роках випуску клеймом конкретного контролера до 1911 року(введення річних клейм відстрілу і введення реєстрації клеймлення контролерами),а лише ставились клейма відповідних профхаусів в рокових діапазонах!!В ті часи зміни правил проведення випробувань мінялись приблизно один раз в 15-20 років і якщо випуск зброї попадав приблизно на перетин цих років(введення нової поправки чи закону),то і її випуск оприділявся з малою погрішністю.В Вашому випадку це так і сталось,і приблизний рік її випуску-1909-1910!!!Думаю,що даний показник точності для подальшої долі Вашої рушниці особливу ролі не буде грати!!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Mykola STARyy

Снайпер
а що це за болт грінера такий. там щей рамка якась є що за замок.
Це не болт Гріннера

Рисунок из французского патента Ф. Куралли № 552946 от 15.06.1922 «Бескурковое ружьё с эжекторами и тройным запиранием».
 

Roman_Melnychenko

Новачок
спасибі з роком понятно 1910р. а закривання тройне по патенту ф.куралі я правельно поняв.
 

Roman_Melnychenko

Новачок
доброго дня форумчани хочу запитати чи ця рушниця видноситься до колекцийной якщо вона приблизно 1910р.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
доброго дня форумчани хочу запитати чи ця рушниця видноситься до колекцийной якщо вона приблизно 1910р.
Рік випуску на колекційність не впливає!!Впливає майстерність при виготовленні виробу,неповторність виконання ,його пріоритетність і меморіальність,а головне-МАЙСТЕР який сотворив цю річ!!!Ваша рушниця до таких категорій не відноситься.
 

Roman_Melnychenko

Новачок
так таких рушниць зтакими написами раз два і обчовся на руских сайтах пару штук бачив
 

tyrist 1945

Тигр
так таких рушниць зтакими написами раз два і обчовся на руских сайтах пару штук бачив
Ви молодий чоловіче отримали вичерпну відповідь на свої запитання... Але що вас не влаштовує? Що рушниця не колекційна? Ну тут вибачте... Раз два і обчовся.
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
так таких рушниць зтакими написами раз два і обчовся на руских сайтах пару штук бачив
Та бувають и не с такими, бачів якось рушницю з написом magma, тобто с magnum помилились. Отаке на кацапськіх сайтах...
 

Roman_Melnychenko

Новачок
понятно дякую за інфу хочетця знайти таккеж идинтичне поки ще небачив зауери куркові вони е подібні
 

Roman_Melnychenko

Новачок
дооброго дня форумчани хотівби запитати яки на цій бельгийці чоки бо я найшов стару ссср пулю и попробував пропхати через ствол спочатку на німецькі рушниці а.в.вольф 1949.р то куля зазтрягла зразу за патроником а вбельгійки пройшла по стволам і докінця недойшла см 25-35 стволи на вольфу745 бельгійка 750 чи 760 точно непамятаю
 
Статус
Закрита.
Зверху