допоможіть визначити вартість німця "німрод" 16кл

Смак

Мисливець
має люфт горизонтальний та вертикальний, гвинт грінера можливо потрібно замінити, стволи в середині достойні, робоче, виготовлення до 1934р, правий циліндр з напором, лівий чок.
 

Вкладення

Смак

Мисливець
підскажіть чи варто його реставрувати, як що да, то до якого майстра звернутися
 
Хорошее, Я бы к примеру убрал бы только шат.
А так мастеровая курковка, можно и поиграться, но сумма реставрации превысит сумму ружья.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Мне нравится, я б посмотрел, когда будет цена.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Виставіть фото клейм і написів!!На лівій щоці колодки повинен бути напис " Thieme & Schlegelmilch, Suhl",а на правій " NIMROD-CEWEHR FABRIK"!!В рушниці є багато інтересного для любителів старої зброї!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А так мастеровая курковка
Там і близько немає нічого майстрового!!Фірма "NIMROD-CEWEHR FABRIK" масово випускала куркові і безкуркові двоствольні і триствольні мисливські рушниці типової і власної конструкції.На її рахунку славнозвісний замок в колодці-бокслок.Майстровою зброєю вона не славилась.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Цікаво,а навіщо Вам ціна,якщо Ви вже з нею оперуєте по продажних форумах???https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/ohotniche-ruzhe-IDtFpxs.htmlБоїтесь продешевити?В нас такі "фортелі"не вітаються,а тому висновок буде категоричним!!!
 
Останнє редагування:

Producer

Мисливець
Как я писал в другой теме об оценке...... то смысл такой :человек уже давно все знает, инетом пользоваться умеет, а тут хотят похвастаться и шума наделать вокруг своего (или не своего) ружья. Как то так.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Как я писал в другой теме об оценке...... то смысл такой :человек уже давно все знает, инетом пользоваться умеет, а тут хотят похвастаться и шума наделать вокруг своего (или не своего) ружья. Как то так.
Тут інше,тут-,



а тому висновок буде категоричним!!!
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Смак

Мисливець
Вибачаюсь, звертаюсь до модератора, може я не зрозумів Вашого вислову, але на доному сайті я продаю тілки Браунінг Авто5, інших рушниць на інших сайтах я не продаю, Німрод був на олх, і продає його зовсім стороння людина, а я хочу його придбати, але у ньому такі недоліки які описав вище, такої рушниці раніше не зустрічав, тому і хочу почути поради, а Ви відразу молотом по голові
 

Смак

Мисливець
Как я писал в другой теме об оценке...... то смысл такой :человек уже давно все знает, инетом пользоваться умеет, а тут хотят похвастаться и шума наделать вокруг своего (или не своего) ружья. Как то так.
Ви для початку розберітесь, а потім умнічайте
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вибачаюсь, звертаюсь до модератора, може я не зрозумів Вашого вислову, але на доному сайті я продаю тілки Браунінг Авто5, інших рушниць на інших сайтах я не продаю, Німрод був на олх, і продає його зовсім стороння людина, а я хочу його придбати, але у ньому такі недоліки які описав вище, такої рушниці раніше не зустрічав, тому і хочу почути поради, а Ви відразу молотом по голові
Так Ви запитуєте про вартість і оцінку,а не просите порад по вивченню даної рушниці!!!Відчуваєте різницю???
допоможіть визначити вартість німця "німрод" 16кл
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Так все таки,що ви хочете від нас і від того "Німроду"??Бачу,що рушниця у Вас на руках,а Ви кажете-плоскогубці,плоскогубці!!
 

Смак

Мисливець
Я був на відстрілі цього німрода, там і поробив із нього фото, бій сподобався, прикладисте, стволи мають флеш сталь, може опишете що це за сталь, в середині стволи зеркало, мають ледь замітну сип, але саме більше насторожує шат, вертикальний і горизонтальний, та й гвинт грінера має маленький люфт у ствольній коробці, курки різні на фото це видно по насічці, то я і запитую чи варто і чи можливо його реставрувати, як що варто, то може порекомендуєте майстра, бажано у Житомирській, або Киівській обл., дякую.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
стволи мають флеш сталь,
FLUSS читається як флюс,а це в сталеплавильній промисловості означає -речовина яка допомогає виробленню шлаку і покращенню якості металу при плавці (плавлена сталь),а ФЛЕШ-це прийом в гральних картах.Ну,а напис на стволах вашої рушниці "Fluss-Stahl Krupp Essen " означає,що вони виготовлені з плавленої тигельної сталі Круппа!!



в середині стволи зеркало, мають ледь замітну сип,
Ну,це вже не дзеркало,а початкова стадія руйнування ствольного металу і початок раковин!!
та й гвинт грінера має маленький люфт у ствольній коробці
Роки роботи беруть своє!!Це вже не виправляється.В каналі ходу болта Грінера метал не поновлюється,а якщо і хтось візьметься,то робота йогобуде вже не тактична,або взагалі з недоводами.
чи варто і чи можливо його реставрувати
Все задежить від фінансового влиття в це міроприємство і покупного цінового старту!!Якщо купівля дуже дешево-можна,ну,а якщо дорого,то -"хазяїн барін"!!
 
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: kef

tyrist 1945

Тигр
Рушниця ранена, але не вбита.. Я цілком погоджуююсь з Арго. Все залежить від фінансів. А реаніматорів зараз багато, головне знайти доброго. Удачі.
 
Зверху