допоможіть визначить колодку тоз

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
як на мене то БМка - замкові доски з гравіюванням притаманним БМ, на колодці у 63го гравіювання дубове листя, курки без приливів як у БМки. таки повинна бути БМ
 

Доцент

Мисливець
Судячи з номера на колодці, та й товариш прикупив в минулому році з подібним граверуванням, то це ТОЗ-63.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Судячи з номера на колодці, та й товариш прикупив в минулому році з подібним граверуванням, то це ТОЗ-63
по великому рахунку колодки БМ та 63 ідентичні, за незначними відмінностями типу форма курків, насічка на них, гравіювання колодки та ключ закривання. і деякий час ці рушниці випускали паралельно, у мене вдома якраз є і та і друга - треба подивитись. для цікавості - на ТОЗ-63 на нижній стороні колодки гравіювання качки в польоті,на цій рушниці є таке? до речі номер моєї 63ки - 1256 без усяких букв. і ще питання би вирішила текстолітова розетка на пістолетній рукоятці.
 

Доцент

Мисливець
Ну в 63-го окрім розетки на пістолетні ручці ще є і гравірування на стволах на початку патронників у вигляді ТОЗ-63. Так що якщо у т/с до цієї колодки є ще й стволи, то все стане на свої місця.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
таки
я певно, пристану до Вашої думки - ранній ТОЗ-63, бокові доски таки Від БМ.
ще, шановний ТС сфоткайте ще нижню частину колодки біля спускової скоби - перед нею, має бути качка.
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Тоз бм випускався до 1964 року а тут 65
 

BORSA

Мисливець
Сам владею БМ 1967 года и неоднократно видел 68 и 69 гг.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Там чітко розписано
гарна стаття, але виходячи з неї моєї першої рушниці не мало би бути - ТОЗ-54 по статті випускався 1974 по 1978, а моя рушниця була ТОЗ-54 1987 року випуску.
ТС вибачте за оффтоп
 
Зверху