допоможіть оцінити

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Vov-1

Зброяр
Зауер 18?:oops:
 
Я все правильно оценил и наверное даже завысил цену. Я не Ванга но уверен, что в сволах кратеры, абсолютно все винты покручены , дерево вытерто до зеркала. Ну и общее состояние, как из под " стрiхи"
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Не забувайте що лише рушниця моделі 18,в цілій лінійці Зауер, мала "титул" "местерверк(шедевр),а це багато до чого зобов'язувало виробника.Хіба представлений топіком металолом подібний,навіть в кращому для нього часі і стані,на "шедевр"??
Ось шедевр Зауер 18,







 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Цей німець без іменний але хоть рік випуску є...а на моєму схожому і того немає .але є тавро майстерні чи майстра і все...
Без інформативних фото і самого опису стану....щось оцінювати не реально. ...це буде лише припущення .що чого і скільки...
Це моя власна думка...хоть старі німецькі та бельгійські рушниці подобаються...
І ця теж ....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вдогонку по Зауеру моделі 18 додам,що ствольна пара в ньому йшла деміблок і паяний він був олов'яно-0срібним припоєм,а декілька років тому на аукціоні в США набір з рушниць чотирьої калібрів-10-12-16-20,був проданий за 200 тис доларів!!Ось вам і 18 модель.
 

ярослав150787

Новачок
Ця рушниця ще мого пра діда так стара і потерта я маю намір її продати як не в Україні то в Польщі де проживаю але точно не за 300 доларів
 

ярослав150787

Новачок
Вдогонку по Зауеру моделі 18 додам,що ствольна пара в ньому йшла деміблок і паяний він був олов'яно-0срібним припоєм,а декілька років тому на аукціоні в США набір з рушниць чотирьої калібрів-10-12-16-20,був проданий за 200 тис доларів!!Ось вам і 18 модель.
 
Зверху