допоможіть порадою

saeco

Мисливець
А Вы мастер спорта по стрельбе? Или так пописать. Судя из написанного вами....


Если Вы так делаете, то поздравляю Вы Юный Друг Природы!
а слово "питч" Вам о чем нибудь говорит?
Ні. Воно ж слово.
Хіба слово слово може говорити?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
не знаю почему, но все время стрелял зверю под ноги,что я не делал и менял длинну ложи и добавлял груз в приклад, а всеравно стрелял под зверя, плюс к этому меня очень сильно смущала утопленная прицельная планка к которой после тоз-34, иж-27, мц-21-12 совсем не мог привыкнуть в итоге продал и купил иж-54 штучное, с 75 стволами, и душа начала радоваться, стал попадать, но вот пришло время охоты на утку и в сумерках оказалось не все так просто.
Я бы не сказал, что у ИЖ-54 прицельная планка возвышается над стволами. Она ведь тоже, если не утоплена, то притоплена точно. Даже у ТОЗ-БМ, ТОЗ-63 она будет повыше, ИМХО.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ЕЕЕ! гарячі фінські хлопці! спробую пригасити накал пристрасті!
ЗУ "Про мисливське господарство та полювання"
ст.20 Полювання забороняється:
"...у темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу);"
отож коллеги, у дозволену пору доби видно всі мушки!!! як на вертикалках так і горизонталках!!!
 

Масянька99999

Мисливець
По перше, мої Вам вітання, що маєте високу довіру у колективі.
По друге, у Вас дуже великі пробіли в теорії стрільби. Не полініться і почитайте літературу, практика практикою, але практика без теорії це калцтво на все життя.
Як я писав, стрільба основана на інтуіції і м'язової пам'яті.
В горизонталку і вертикалку - різні вкладення і наведення на ціль, що обумовлено конструкцією стволів.
Стрільба з горизонталки - відкрита прицільна пданка і наведення під качку.
Стрільба з вертикалки - закрита прицільна планка і накриття качки.
Різницю бачите?
можу Вам сказати, що літератури відносно стрільби перечитав не менше Вашого безкінченного знання!! Поясніть в чому полягають мої ВЕЛИКІ ПРОБІЛИ В ТЕОРІЇ СТРІЛЬБИ, можливо Ви попадаєте і з закритими очима, можливо тоді Ви екстрасенс, я попросив поради відносно стрільби , а не запитав свої пробіли в стрільбі. А що стосується Ваших безцінних рекомендацій, чесно кажучи хотів би побачити ваші здібності та при можливості побачити Ваш ДАР стрільби!!!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
можу Вам сказати, що літератури відносно стрільби перечитав не менше Вашого безкінченного знання!! Поясніть в чому полягають мої ВЕЛИКІ ПРОБІЛИ В ТЕОРІЇ СТРІЛЬБИ, можливо Ви попадаєте і з закритими очима, можливо тоді Ви екстрасенс, я попросив поради відносно стрільби , а не запитав свої пробіли в стрільбі. А що стосується Ваших безцінних рекомендацій, чесно кажучи хотів би побачити ваші здібності та при можливості побачити Ваш ДАР стрільби!!
от чого ще чвари розводити між собою? у нас є чітко окреслений зовнішній ворог, доцільно буде примінити всі навички стрільби проти нього. тоді "... суждено их скальпам украсить наши вампумы..."(Дж.Ф.Купер)
 

saeco

Мисливець
можу Вам сказати, що літератури відносно стрільби перечитав не менше Вашого безкінченного знання!! Поясніть в чому полягають мої ВЕЛИКІ ПРОБІЛИ В ТЕОРІЇ СТРІЛЬБИ, можливо Ви попадаєте і з закритими очима, можливо тоді Ви екстрасенс, я попросив поради відносно стрільби , а не запитав свої пробіли в стрільбі. А що стосується Ваших безцінних рекомендацій, чесно кажучи хотів би побачити ваші здібності та при можливості побачити Ваш ДАР стрільби!!!!!
Запитання має 90% відповіді. Ваше останнє запитання тому підтвердження, а саме, відсутність або хибність знань-теорії.
В противному випадку Ви знали би, що тренування скидки і прицілювання прповодяться іменно в Сліпу!!!
Всього найкращого і успіхів!!!
Дар в стрільбі куштує 10000Евро. Гроші є? Готові сплатити авансом спілкуємось далі?
 

saeco

Мисливець
от чого ще чвари розводити між собою? у нас є чітко окреслений зовнішній ворог, доцільно буде примінити всі навички стрільби проти нього. тоді "... суждено их скальпам украсить наши вампумы..."(Дж.Ф.Купер)
NORD_10 Ви праві на всі 100%.
В тому то і проблема, що Ближній сліпий, а Зовнішій враг мене поважає, як мінімум.
 

Масянька99999

Мисливець
Запитання має 90% відповіді. Ваше останнє запитання тому підтвердження, а саме, відсутність або хибність знань-теорії.
В противному випадку Ви знали би, що тренування скидки і прицілювання прповодяться іменно в Сліпу!!!
Всього найкращого і успіхів!!!
Дар в стрільбі куштує 10000Евро. Гроші є? Готові сплатити авансом спілкуємось далі?
по-перше храмає у Вас граматика: не куштує а коштує, почитайте літературу правильного правописання, а щодо коштів, то тобі їх платити та надалі спілкуватись взагалі не бачу ніякого смислу. СТРІЛЯЙ в СЛІПУ, майстер закритих очей.[/QUOTE]
 

great_hunter

Мисливець
Хлопці (чи дядьки), не сваріться))) А щодо мушки, я на ТОЗ-63 вже третій сезон практикую маленьку червону оптоволоконну мушку. В темряві вона, звісно, не світиться, та й нема потреби - коли темно, ми вже або в дорозі, або "під магазином")))) А зимою, коли сніг - набагато зручніше, ніш заводська латунна, як на мене. А в принципі - це все "на любителя", більшість знайомих "старих" мисливців, подивившись на мою мушку, нагадали мені історію про поганого танцюриста, якому щось заважало ))) IMG_20150823_075611.jpg
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Меня батя в свое время отучил вообще смотреть на мушку, только на цель. Попадать стал чаще, но промахи все равно есть, а как без них.
 

трудяга2

Мисливець
коли я тільки починав полювати - я ніяк не міг попасти в качку і в перший сезон зробив тільки одного підранка. зимою з зайцями ситуація була набагато краща - з кожного вихода приносив вуханя додому.Коли закінчився сезон полювання - тесть показав як вчитись стріляти без постріла -потрібно стати перед дзеркалом і вскинуи рушницю щоб планка злилася в одну лінію від вашого ока до ока в дзеркалі і довести вскидку до автомату цією вправою ви тренуєте мязи які використовуються при пострілі і привикаєте до рушниці.по друге він мені сказав ні в якому разі не зупиняти рушницю при пострілі- побачив ціль .вскидка проводка і постріл але без зупинки рушниці при пострілі. а по третє - спитав чи хочу я застрілити тую качку - ну і моя відповідь була звичайно- ДУЖЕ. і він мені сказав- коли перестанеш хотіти застрілити качку - будеш стріляти. Тренувався я цілий рік- приходив з роботи йшов з рушницею в гараж і вскидував і вскидував - повірите чи ні - але після години тренування я рук не міг підняти - скажу відверто сміялись з мене всі хто бачив мої тренування але рушницю я став тримати впевненіше в руках і на другий рік став попадати - не постійно але став - настала черга позбутися бажання застрілити тую бідну птаху- інакше кажучи - перестати спішити бо гарячка і хвилювання то є перший ворог вдалого пострілу. а по справжньому стріляти я почав тільки на третій рік.А зараз стріляючи - я на мушку взагалі не дивлюся- та й в сутінках - темний хрестик на небі -вскидка і постріл - скажу відверто що і зараз в качку попадаю не завжди але мажу мало
 
Зверху