доцільність перебування деяких осіб на форумі

Тема у розділі 'Кидали, шахраї на форумі', створена користувачем NORD_10, 28 лис 2018.

Irbis
?

доцільність перебування таких осіб на форумі

1. так

0 голосів
    0,0%
  2. ні

22 голосів
    100,0%
  1. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

Шановні панове Мисливці та Рибалки!!! звертаюсь саме так, тому що наш форум є профільним саме по цих напрямках. в світлі останніх подій, а саме коли на форумі реєструються деякі пані та пани для створення тем по рекламі чого попало, та набиванню переглядів на Ю-Тубі чи збільшення кількості підписників. такі теми жодного відношення до Полювання чи Риболовлі не мають та й хто цікавиться чимось іншим - знаходить собі профільні форуми по заняттях. викладаючи не тематичні відео чи фото, рекламні роліки та створюючи різного роду теми, дані особи використовують трафік форуму, обмежуючи наші можливості як користувачів за основними напрямками діяльності форуму. тепер головне - хочу почути Вашу думку та думку Адміністрації щодо долі такого роду тролів та рекламщиків!
    деякі особи з даної категорії:
    Jawa , BOBER 86 , IlonaDy , VIadysIav , lorankal - це тільки невелика частина такого баласту форуму. зайдіть до профілів та переконайтесь, жодного поста по полюванню. особливої уваги заслуговує даний пан BOBER 86, який є не мисливцем а просто копачем чи як там його. через таких ідіотів всі польові дороги перекопані. ями ніхто не зариває. скільки раз потрапляли туди та гнули диски машин та мотоциклів... нащо це ще на Мисливському форумі розвивати?

Monya, Ярослав Чечен, INTER та 5 іншим подобається це.
  2. Safari
  3. NORD_10

BrianLiz - ось щойно!!!! ну йоб його мать!!!!!!!!!!!!!

shurila, жестянщик, сергей1975 та 3 іншим подобається це.
  4. BORWAND

BORWAND Мисливець

5. WildWest

WildWest Мисливець

Це спамери і навряд чи живі люди. Скоріш за все програмно реєструються. Не треба в іхніх темах нічого писати, цим Ви їм тільки допомагаєте - підтримуєте тему в топі і іі переглядають внші користувачі. Просто тисніть на кнопку «Поскаржитися», вказуйте причину «Спам» і адміни розберуться. Це буде і правильніше і еффективніше.

andremon, жестянщик, Konrad та 2 іншим подобається це.
  6. WildWest

WildWest Мисливець

Ну і це... якщо вже підняли тему.... Може не варто робити тут філіал олх з продажем різного барахла, а також філію райберту?

andremon, жестянщик, Croc та 3 іншим подобається це.
  7. NORD_10

я так розумію "Барахолка" та комерційні теми (продажі від магазинів) тримають і обслуговують наш форум - витрати на хостинг та програміста

8. Гобой

Гобой Слідопит

Я так понимаю, имелось в виду не магазины, а хлам который не емеет отношения к охоте. Он чего только ленин 3 и лера стоют. Последний так вообще уже и библию продает.

Bef, andremon, жестянщик та 3 іншим подобається це.
  9. Гобой

Гобой Слідопит

Меня даже реклама охот магов не бесит. Я понимаю что для работы форума тоже нужны средства.

Metis, жестянщик, WildWest та ще 1-му подобається це.
  10. Konrad

Konrad Новачок

При регистрации, если добавить кнопку "Я не робот" (есть на других сайтах подобное), может будет меньше такого рода тем и пользователей.

А вообще,

по-моему, довольно дельный совет.

жестянщик подобається це.
  11. CheshireCat

CheshireCat Мисливець

Кошерна CAPTCHA вирішить проблему реєстрації роботів.

Konrad подобається це.
  12. WildWest

WildWest Мисливець

Я не про мисливські магазини, чи теми комерсантів мисливців - вони якраз не мозолять очі.
    Я про «колодки до москвіча», «значки про вищу освіту», біблії як вірно вище підмітили, та інший неподріб, якому місце десь на блошиному ринку, думав Ви зрозумієте)))) Та і про філію Райберта мали б зрозуміти, коли якийсь день дві чи три сторінки тем з продажем всякої «амуніції совєтского солдата», яка до полювання чи риболовлі така далека як країна зімбабве.
    Але, якщо це дійсно допомагає виживати цьому форуму, то і грець з ним, хай торгують...
    як сильно напряже, то можна добавити деяких користувачів в ігнор і не бачити цих необхідних тем :) Що я певно зараз і зроблю :)

жестянщик, Zaratustra, Гобой та 2 іншим подобається це.
  13. WildWest

WildWest Мисливець

До речі, кнопочка «ігнорувати користувача» дійсно класно працює - натиснув і опа :) - лєрини теми я вже не бачу :)
    А шо, москвіча в мене нема, то якось вже без тих колодок обійдуся :)

жестянщик, Гобой та Konrad подобається це.
  14. Арго

Арго Moderator Команда форуму

Шановні форумчани!!На всіх спеціалізованих форумах України та і за її межами, розділ "барахолка"існує і не лише існує,але і процвітає.Наявність його зумовлено часом.Суть цього розділу вказаний відразу під назвою "Барахолка"!Кому не цікавий цей розділ ставте його в ігнор і все.Даний розділ тематично не заважає спеціальним темам,не суперечить діючому законодавству і не "замилює"око мисливцям своїм розміщенням.Головне- кому не цікаво не заходьте в цей розділ!!
    Теми які викладені в спеціальних розділах топікстартерами-одноденками і не по темі розділу видаляються,а самі топіки блокуються як спамери.
    Адміністрація форуму відразу реагує на вказані теми з обов'зковими оргвисновками.

Останнє редагування: 29 лис 2018
    перевозник николай та Кот буян подобається це.
  15. NORD_10

тема не про барахолку, а про ідіотів, орієнтовний перелік з кількох осіб я навів, достатньо подивитись теми та відео того Бобера.
    от ця тема саме покликана допомогти Адміністрації скоріше виявляти таких індивідумів. бо дістала як не реклама прокладок чи ще якоїсь муйні по Ворд оф тенкс

жестянщик та Konrad подобається це.
  16. Арго

Арго Moderator Команда форуму

А ви кликніть на цих бобрів і подивитесь де вони зараз перебувають!!А взагалі моя порада-не заходьте в теми,де чуєте що вам будуть пропонувати прокладки,а краще прямим ходом в мисливсько-зброярські!!І час зекономите і нове знайдете для себе.Якщо в темі ніхто не залишає повідомлень,то вона сама по собі вмирає!Не підцігруйте спамерам і не надавайте їм сил своєю увагою!

Останнє редагування: 29 лис 2018
    Кот буян, жестянщик та NORD_10 подобається це.
  17. Zaratustra

Zaratustra Мисливець

Вопрос к модератору, правила одни для всех или есть место предвзятости и симпатии ?

18. Trigal

Trigal Слідопит

На похожем форуме эта проблема решена просто: сообщения о продаже имеют право размещать только пользователи, написавшие не менее 50 сообщений в профильных темах. Причем не просто сообщений, а наполненных тематическим смыслом.
    Не заходить в разделы барахолки, конечно, можно, но когда жмешь кнопку "новые сообщения" - иногда по две страницы подряд одни "колодки к москвичу" и "прокладки". Такое впечатление, что на олх попал)

жестянщик, Konrad та Гобой подобається це.
  19. NORD_10

уже, ще вчора. дякую.
    певні спамери підійшли цікавіше, місяців 2 тому певна пані (я Вам писав про неї в особисті), піднімала старі теми неінформативними повідомленнями, та коли глянути її профіль - а там реклама якогось гінекологічного центру і вона там консультант! годувати тролів ніхто не збирається, але виявити вчасно - то справа добра. я думаю зі старих форумчан всі пам'тають 2015 рік і особливо такого троля як "Казах" - теж відповіді були короткі.
    я вже казав - тема "Барахолка" минулого року була виставлена на обговорення Адміном, там всі висловились. теж туди не ходжу, але цьогоріч там придбав у Лера бідон для меду батькові, доволі по розумній ціні... тому, з однієї сторони до мисливства відношення не має, а з іншої - зекономив купу часу не лазячи по інших торгівельних площадках. а от Бобри-шмобри, які всі теми починають "Прошу мєня не пінать..." а далі всяка юхня - то вже занадто!!! туди їм і дорога.

20. Гобой

Гобой Слідопит

Согласен с Вами на все 100, таже ситуация.

21. Zaratustra

Zaratustra Мисливець

Да вообще странные вещи здесь происходят, модератор может позволить себе выставить щенков на продажу не прикрепив документы, могут забанить кого-то за слово пися, а кому-то прощают мат в три этажа, просто поудаляв темы

ura83 подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф