дроб на зайчика

Ronald

Новачок
Добрий вечір!прокоментуйти будь-ласка кожен за себи... хто якою дробю бє зайчика?!просто цікаво для загальної інформації))дякую)
 

turenko

Мисливець
Зайчика стреляю в траве, посадках, из-под собак №3, на поле №1 в контейнере.
 

Remix

Новачок
Крупнее 3 -ки не стрелял. Подранков не пока не было. Главное попасть.
 

роман!!!

Слідопит
Перший №3,потім №1,а далі в автоматі №0. Далі як на метрів 40 не стріляю. А взагалі про дріб на зайця писано-переписано.
 

Kapitan

Снайпер
Оце саме головне. Колись памятаю коли ще був малий десь в класі 8 чи 9, але вже ходив на охоту як заправський мисливець (раніше не було цих перевірок дурних, облав та іншого дурдому, але й не було безприділу такого як зараз серед мисливців) то запитав свого батька " яким номером краще стріляти зайчика 1-цею чи 0-кою?". Відповідь була така " як для тебе то без різниці, навчись попадати".
Зараз коли до мене звертаються по дріб(я іноді лию дріб в не великих кількостях) "а у Вас дріб тверда чи мяка" я про себе думаю, хлопці навчіться попадати і тоді дичина бита навіть мяким дробом буде Вашим трофеєм. Тому номер, твердість шроту, насадка ствола та інше не основне. Главное попасть.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Попадать это в первую очередь, но и ружья делают результат. Потому и пробовать надо несколько номеров дроби.
 

КСФ

Слідопит
А взагалі про дріб на зайця писано-переписано.
...совершенно с Вами согласен.Есть давно существующие таблицы-какой нумер дроби ,на какую дичь и т.д.Но дело каждого какой нумер дроби брать.Кому и 3-ки достаточно,а кто и 0000 палит по зверю.
 

KFoR

Зброяр
Зараз стидно, але свого першого зайця взяв 0000 з третього пострілу. Першим 1 другим 00 ну і третій 0000. Коли прийшло трошки досвіду зрозумів що мені по зайцю крупнішої чим 1 не треба, особливо коли споряджати самому.
 

Андрю F

Мисливець
Полюю в основном з ТОЗ 34 12 кл. на зайця використовую дріб весь сезон № 3 та 1, також завжти при собі № 4 для трави та кущів. Мав досвід лиса вполювати №4 і також зайця що вибіг на чисте на відстані ~ 45 кроків. В коллективі є такі цікаві мисливці які полюють № 00-0000, з моїми набоями в мене кращий результат, а ніж у них (до моєї думки не хочуть прислушиваться). Набої споряджаю сам вже років двадцать.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Надо попробовать несколько номеров дроби - каждое ружье, ИМХО, любит свой номер и способ снаряжения. Можно ( и даже нужно!) применять согласованную дробь- тогда и результат стрельбы будет более эффективным. Крупнее №0 (4,25 мм) принципиально лет десять по зайцу не применяю-не вижу смысла. Хотя по молодости всякое бывало...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Да, чем больше в патронташе однородных патронов с одинаковым номером дроби и способом снаряжения-тем меньше суеты и дерганий при перезарядке ружья в ответственный момент, ИМХО-проверено на личном опыте.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Полюю в основном з ТОЗ 34 12 кл. на зайця використовую дріб весь сезон № 3 та 1, також завжти при собі № 4 для трави та кущів. Мав досвід лиса вполювати №4 і також зайця що вибіг на чисте на відстані ~ 45 кроків. В коллективі є такі цікаві мисливці які полюють № 00-0000, з моїми набоями в мене кращий результат, а ніж у них (до моєї думки не хочуть прислушиваться). Набої споряджаю сам вже років двадцать.
Таких "интересных" охотников- еще очень-очень много в любом коллективе. Переубеждать их-пустая трата времени.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А вообще классической заячьей дробью является 2 и 1. И 5 и 000-это крайности, ИМХО. У меня знакомый стендовой 9 чисто положил зайца с 20 метров, но это отнюдь не говорит о том, что 9-заячья дробь...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
на полюванні у одного дядька дуже "серйозного" виду сільського мисливця з одностволкою перемотаною ізострічкою, з якої він за півдня не попав у жодного зайця, запитав чим він стріляє, побачивши в патронташі старі патрони в папкових гільзах.
він дістав патрон ще радянських часів, на дробовому пижі якого був штамп К в кружечку. на запитання що це за дріб така, була відповідь: "качача!"
 
Зверху