загадка...

elena-kulako

Новачок
Приветствую участников форума!Приглашаю специалистов для определения *породы*данного экземпляра.Клейма отсутствуют,только номер. Кал.16 . Зарание благодарю всех участников дисскусии.С ув.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Клейма отсутствуют
А це що??



Дайте нормальну читабельність цих написів і буде вам більше про рушницю, окрім "стара німецька рушниця" з "кукольним запиранням",......!!!!А також виставіть хоть одне нормальне повнооб'ємне фото рушниці,щоб бачити повністю стволи,дерево,затильник і взагалі!!!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Брате Арго як завжди не перевершений!Браво знавцеві!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Дивлюся я на цю рушницю і бачу,що намутив майстер щось несусвітнє з нею,а власне-зверху на колодці присутні три показника взводу,а це говоре про задню частину для трійника,запобіжник відсутній,але присутній перемикач почерговості,що в горизонталці не практикується,передня частина колодки для горизонтальноспарених стволів без нарізного і т.д.Чудеса і годі,але з голоду все можна придумати спрощено,адже в ті часи нарізне було смерть для власника і додому з таким не випустили б.От і було замовлення щоб спростити цю процедуру.ІМХО!!!!Для прикладу така ж рушниця,але вже дрилінг!!

 

elena-kulako

Новачок
Дякую всім висловленну думку,особливо АРГО, я з великим задоволенням виклав-би додадкові фото але я ціеї рушниці навіть в руках не тримав.Просто інспектор з дозвільної прислав тільки ці фото і спитав як назвати цього *звіра*, щоб зарееструвати.З повагою.
 

tyrist 1945

Тигр
Дякую всім висловленну думку,особливо АРГО, я з великим задоволенням виклав-би додадкові фото але я ціеї рушниці навіть в руках не тримав.Просто інспектор з дозвільної прислав тільки ці фото і спитав як назвати цього *звіра*, щоб зарееструвати.З повагою.
Мабуть напишуть звикло.. іномарка:)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Це Зауер,а якщо точніше його клон в інтерпретації майстра.База трійника Зауер,приблизно 1900-.... років,а по факту горзонталка з відповідними інноваціями викликаними післявоєнним законодавством!!
 

tyrist 1945

Тигр
Це Зауер,а якщо точніше його клон в інтерпретації майстра.База трійника Зауер,приблизно 1900-.... років,а по факту горзонталка з відповідними інноваціями викликаними післявоєнним законодавством!!
І я так собі мислив... не ризикнув писати:D
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Схоже що до задньої частини трійника до варили низ від іншої рушниці видно збоку сліди зварки і затерта гравіровка на передній частині колодки яка не відповідає задній
Чудо конструкторської думки
Я б не ризикнув з такого чуда стріляти і як експерти при здачі допустили таке на реєстрацію
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я. також такої думки бо зустрічав матеріали про таке « перевтілення “хлібників»!
 
Зверху