(законна) Стрільба по мішенях

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Hunter_ukr, 20 вер 2017.

1. Hunter_ukr

Hunter_ukr Новачок

Добрий день.
    В зв'язку з посиленням відповідальності за полювання без доків - прошу поради - як стріляти по мішенях без проблем (с законом).
    Стрільбищ у оболасті нема.

Є документи: посвідчення мисливця, картка обліку дичини, дозвіл на зброю, вступив до УТМР (хитрожопі люди у нас в області), сезонна картка на пернатих....

Цього достатньо, щоб стріляти шрітом?

окреме питання де можно стріляти? в картці написано не географічний район, а Обход № ХХ (в УТМР до обхода належать 4 села)

2. Пью

Пью Мисливець

При наличии вышеперечисленных документов, в любой охотничий день сделайте запись в "матроске" и в своих охотничьих угодьях стреляйте по мишеням, хоть до покраснения стволов (с соблюдением правил ТБ).

3. Hunter_ukr

Hunter_ukr Новачок

Дякую. Щодо запису я і не подумав. Кількість записів не регламентується ж?
    Це буде "індивідуальне полювання"?

Питання по "де моно стріляти".
    в УТМР мені дали (насправді показали і не дозволили сфотографувати!) тільки перелік обходів з переліком населених пунктів до кожного обходу.
    Я так розумію, що я могу стріляти (типа полювати) на відстані не ближе 200м до дорог і населених пунктів - де завгодно?
    чи треба знати конкретну карту угідь? В УТМР сказали "карт нема"......

4. Пью

Пью Мисливець

Так.
    Так.
    Так.
    Головне, щоб це були угiддя Вашi.

5. Hunter_ukr

Hunter_ukr Новачок

Дякую величезне.

Залишилось мені проявити один "пробєл" в моїх знаннях - що таке "угіддя".
    УТРМ повинен мати карту угідь? чи угіддями рахуються ВСІ землі населенного пункту (окрім прямо заборонених місць)

6. Producer

Producer Мисливець

Я
    А что в матроске надо за запись сделать??? Может я чего то не знаю. Но матроска это карточка добытой дичи, а если человек по бумажкам стреляет. Что писать то???

7. Hunter_ukr

Hunter_ukr Новачок

там записуються полювання. і я повинен зробити перед стрільбою відмітку о полюванні (а потім,якщо добуду пернатого, і його вписати)

(але графу 6 "Відмітка користувача мисливських угідь" - її не заповнюють? це якщо перевірка???)

8. Pavel1988

Pavel1988 Снайпер

Дата та місце де полюєш і звісно кількість дичини яку добув та номер ліцензії чи відстрілки

9. Hunter_ukr

Hunter_ukr Новачок

По матросці: графа 6 "Відмітка користувача мисливських угідь" - якщо в мене сезонна відстрільна картка і індивідуальне полювання- її не заповняють?

10. Pavel1988

Pavel1988 Снайпер

Угіддя це територія на якій здійснює свою діяльність УТМР і яка передана УТМР в користування. До угідь відносяться обходи в яких дозволяється полювання та і ті де розташована відтворююча ділянка чи ділянки на яких полювання тимчасово заборонене. В УТМР карта має бути якщо не в електронному варіанті так на стіні розпечатана чи намальована. Так і кордони угідь вашого УТМР ви повинні знати щоб не попасти в неприємну ситуацію.

Hunter_ukr подобається це.
  11. Пью

Пью Мисливець

Ну вам лично посоветую написать:
    в графе №1 дату
    в графе №2 район
    в графе №3 № отстрелочной карты...
    в графе "про добытую дичь" - "лихо добыл ... бумажек". В "..." поставить добытое кол-во.

WildWest та Hunter_ukr подобається це.
  12. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

Коллеги имели ввиду, что можно пристрелять ружье в суе, находясь на законной охоте в охотничьих угодьях, имея все документы на право охоты.
    Но при этом, чтобы не стать нарушителем, еще надо внести соответствующую запись в контрольную карточку-"матроску" - вроде бы, как ты на охоте, а не просто пристреливаешь ружье (что, в принципе, в неустановленном месте запрещено!).
    Правда, в таком случае, если дичь не добыл, записывать в "матроску" добытую дичь не придется.

сєрьога та Hunter_ukr подобається це.
  13. Пью

Пью Мисливець

Именно так!

14. Producer

Producer Мисливець

А подскажите каким нормативным актом или законом говориться что я должен записывать в "контрольную карточку добытой дичи", каждый свой выход на охоту? Если трофея нет.

15. Яковлев В.А.

Видно, что у Вас "не три высших образования"!.. ;) Хотя, возможно, я и не прав.
    Уже говорил, что порядок пользования (заполнения) "матросок" очень плохо выписан в нормативно-правовых актах.
    Однако, прочитайте, хотя бы, ЭТО: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1211-11
    (например, часть вторую п. 1.6 Положения).
    И обязательно необходимо читать приказы об открытии охоты пользователей охотугодий, куда собираетесь выехать на охоту! Там могут быть требования, кому, что и как заполнять в ихних охотугодьях!!!

Останнє редагування: 20 вер 2017
  16. Hunter_ukr

Hunter_ukr Новачок

Мені все зрозуміло, але проясніть ще, будь ласка, по "матросці": що повинно бути в графі 6 "Відмітка користувача мисливських угідь" - якщо в мене сезонна відстрільна картка і індивідуальне полювання- її не заповняють?

17. Яковлев В.А.

Знову нагадаю: "Треба мати три вищих освіти!..".
    По-перше, у Положенні: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1211-11
    дещо прописано. Якщо, наприклад, Ви полювали на ліцензійному полюванні, то розпорядник полювання повинен зробити відповідну відмітку у "матросці". Тому є графа! По-друге, дещо прописують у наказах користувачі мисливських угідь.

Останнє редагування: 20 вер 2017
  18. Hunter_ukr

Hunter_ukr Новачок

В мене питання по індивідуальному полюванні на пернатих по сезонній картці. А ви мене відіслали на адмін кодекс. Є сумнів, що там є відповідь на мое питання

19. Producer

Producer Мисливець

Да, спасибо. Действительно тут без "трех высших" не разберешься.)))

20. Hunter_ukr

Hunter_ukr Новачок

я думав, що моє питання - тривіальне і, навіть, смішне для бувалих знавців правил )

Поділитися цією сторінкою

Графф