(законна) Стрільба по мішенях

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Hunter_ukr, 20 вер 2017.

1. Пью

Пью Мисливець

В остальных случаях в данной графе я ставлю свою личную подпись, т.к. являюсь непосредственно пользователем угодий УТМР.

Hunter_ukr подобається це.
  2. Пью

Пью Мисливець

В мире ещё много необъяснимого... На то и существует "Теория относительности".

3. Hunter_ukr

Hunter_ukr Новачок

:D

дякую

4. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

Відповім, трошки перефразуючи запитання: цього достатньо, щоб полювати на пернатих ув мисливських угіддях, в які придбано сезонну відстрільну картку. А враховуючи, що законодавство не забороняє полювати на пернату дичину з набоями, спорядженими шротом, то відповідь на Ваше конкретне запитання: "Так!".
    Таким чином, перебувати (полювати) у відповідних мисливських угіддях із шротовими набоями Ви маєте право. У тому числі - й стріляти ними. Якщо Ви не будете облаштовувати (будувати стрільбище (стенд), на що необхідне мати відповідні дозволи, а просто оберете місце, у якому зможете безпечно постріляти Вашими набоями із дотриманням вимог техніки безпеки, то залишається якось безпечно встановити мішень (краще мати із собою якусь спеціальну підставку для мішені, я не стріляти по живих та навіть сухих деревах, так як ці дерева можуть бути використані у подальшому для розробки (переробки) деревообробною технікою), та зробити декілька пострілів (нагадую ще раз про техніку безпеки!!!) по заздалегідь заготовлених мішенях. Ну, при цьому не вести стрільбу довго та безперервно, бо це заважає і людям, і тваринам. А також не стріляти по скляних пляшках чи банках: по-перше, це не феншуйно, небезпечно для інших людей і тварин, по-друге, не показово - хрен його зрозумієш, чи "правильні" набої, чи ні?.. Тільки по паперових мішенях!!!
    На рахунок "итрож.пих", то не зовсім зрозім? Якщо Ви взяли відстрільну до мисливських угідь цих "х.ж", то для Вас тоді - знижка, якщо Ви людина стороння - на повну котушку!
    Обирати ж Вам!

Це загально прийнята практика: якщо "географічний район" великий, то його, зазвичай, поділяють на обходи та реалізують відстрільні до них. Це застосовують з метою, щоб мисливці не скупчувалися у одному місці, заважаючи собі, тваринам та порушуючи правила ТБ.
    Так як у населених пунктах полювати заборонено, то, сподіваюся, до обходу входять не "4 села", а мисливські угіддя поблизу них?..

Така відповідь Вам більш зрозуміла?

5. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

От, біс забирай!
    Вибачаюся, було відкрито декілька вікон, випадково на роботі відкрив не те вікно й надав не те посилання:(
    Трошки поспішав...
    http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z1211-11
    Дивись п. 1.6

Hunter_ukr подобається це.
  6. Hunter_ukr

Hunter_ukr Новачок

Дякую, пане Яковлев В.А. за розгорнуту відповідь щодо мого питання.

Яковлев В.А. подобається це.
  7. фандоринъ

фандоринъ ветеран форуму надійна команда

Есть у нас в 1 км за городом брошенный карьер, где пилили ракушечник. Постреливал в нем я из гладкого и не только, благо по диагонали 307 м. Все было чинно - благородно. И в один прекрасный день застал я там "бус" с вежливыми молодыми людьми с явно не сержантской выправкой. "Вы не против, если мы здесь позанимаемся, а то на полигон долго ездить, бензина нам мало выделяют?" "Да нет...". Начиналось все с ПМ, АПС и "Глоков". Через пол-года дальше - больше: АКМ, РПК, СВД...
    А сегодня утром идиллия закончилась: "Сань, привет, ты надолго?" "Да нет, мне по холодку и без ветра верхнюю полку на 300 проверить". Отстрелялся, собираюсь... "Из нашего стрельнуть не хош?" "Э не, мне Ваш .338 нах не нужен, потом цельный день в голове шумит". Загадочная ухмылочка - и вот оно...
    Короче, пропал карьер...

Вкладення:

Поділитися цією сторінкою

Графф