индивидуальная охота на зайца

разрешена или нет индивидуальная охота на зайца в украине

  • да

    Голосів: 48 92,3%
  • нет

    Голосів: 5 9,6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    52

Ivan1989

Мисливець
Найти да.Добыть под вопросом....
тут хоч би знайти))) добути то питання другорядне))) досвіду в полюванні нуль, для початку навчитись його шукати, а вже потім в нього попасти з першого разу бо в мене одностволка, ймовірність встигнути вистрілити другий раз без досвіду дуже мала.
 

Вік71

Снайпер
тут хоч би знайти))) добути то питання другорядне))) досвіду в полюванні нуль, для початку навчитись його шукати, а вже потім в нього попасти з першого разу бо в мене одностволка, ймовірність встигнути вистрілити другий раз без досвіду дуже мала.
Всі колись вчились:) Якщо є собака-простіше! Якщо без- шукаєм слід,і вперед,поки косий не заплутає:)Можна пройти 50 метрів,а буває і 5 км: дві передні ноги спереду,майже паралельно,задні майже в лініі,ну десь так :
IMG_20161119_080620.jpg
 

Ivan1989

Мисливець
Всі колись вчились:) Якщо є собака-простіше! Якщо без- шукаєм слід,і вперед,поки косий не заплутає:)Можна пройти 50 метрів,а буває і 5 км: дві передні ноги спереду,майже паралельно,задні майже в лініі,ну десь так :
Переглянути вкладення 244219
дякую за пораду))) в слідах трошки тямлю, живу в лісі. Доречі у білки такий самий слід тільки набагато менший, колис думав шо то зайчата малі бігають))))
 

Mykola STARyy

Снайпер
Всі колись вчились:) Якщо є собака-простіше! Якщо без- шукаєм слід,і вперед,поки косий не заплутає:)Можна пройти 50 метрів,а буває і 5 км: дві передні ноги спереду,майже паралельно,задні майже в лініі,ну десь так :
Переглянути вкладення 244219
Сліди задніх спереду:p
 

Ivan1989

Мисливець
якшо я правильно розумію стріляти його в цю пору треба 1 або 0?
 

Вік71

Снайпер
Сліди задніх спереду:p
Ну,Микола-підловили;) Я мав на увазі напрямок руху,переставив ноги місцями:)
якшо я правильно розумію стріляти його в цю пору треба 1 або 0?
А тут,Іван,скільки мисливців-стільки і думок! Знаю людей,що стріляють "3" і навіть "5"! Я стріляю " 1"-як на мене,повністю достатньо на відстані від 10 до 40 м!
 
Останнє редагування:

WildWest

Мисливець
Другу дать хорошую длинную палку и пусть кустики простукивает, что бы не замерз. Два выстрела и не нужно. Как правило второй выстрел это промах. Единица и ноль как раз золотая середина.
 

Ivan1989

Мисливець
Другу дать хорошую длинную палку и пусть кустики простукивает, что бы не замерз. Два выстрела и не нужно. Как правило второй выстрел это промах. Единица и ноль как раз золотая середина.
так я для того його і хочу взяти))) заодно і його підсадити на полювання.
 

tools 27031991

Новачок
Сам початківець полюю теж з одностволкою ходжу з лайкою. Першого зайця в житті першим пострілом змазав, але допоміг пес загнав вухастого в посадку а сам не зайшов. Коли я перезарядився підійшов до собаки він рішуче помчав по сліду . Через хвилину вибіг пухнастий і другий постріл був вдалий! Доречі у мого помічника це був перший трофей! Тож якщо є можливість взяти з собою помічника чи собачку буде веселіше і результативніше! !!!
 
Зверху