как проводится отстрел хищных и вредных животных

Visioner

Слідопит
Если кто из молодежи прочитает и перескажет своим текстом С.А.Русанова "Семьдесят лет охоты", предлагаю скинуться на приз :).
Но боюсь скидываться будет некому.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Знаєте такий вислів -"Будинок культури є , а культури немає" , ось така ситуація у нас мисливців. Знають все всі., але культура полювання у багатьох випадках=0.

П.С.

Колись полюбляв відкриватись на перо у Бурсуках на Лановечинні . Хто хоч раз був там на відкриття той знає які там "атракціони" стріляють все від горобців до чайок..... просто собі стріляють;). І що у такому випадку робити???.. Поки не буде культури і розуміння полювання ні штрафи ні егеря нам не поможуть.....
Ця ситуація мені дуже знайома. Це відкриття для гарячих хлопців які не знають що таке дичина і не дичина і де вона береться. Це про тих, про кого вище зазначив Visioner. А культуру полювання ми всими силами будемо прививати таким мисливцям інакше у нас немає майбутнього.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Если кто из молодежи прочитает и перескажет своим текстом С.А.Русанова "Семьдесят лет охоты", предлагаю скинуться на приз :).
Но боюсь скидываться будет некому.
Вот это и плохо!
Скажу больше- совсем плохо! Если это - факт современной украинской охотничьей мАлАдежи!
Которая тащится от патриотических песен Вакарчука, например, и браконьерствует, в то же время!
На теренах оспіваної незалежної України!
 
Останнє редагування:

Visioner

Слідопит
Ну я юношей начинал охотится в коллективе, где было много пожилых, уважаемых охотников.
Они "чудить" не позволяли, в том числе и своим примером, а могли и по "ушам" дать :D.
Нынче молодежь избегает охотиться со стариками, кучкуются с ровесниками. Подсказать и поправить некому.
 

ura83

Слідопит
А я вам отвечу (правда вопросом), какой процент охотников РЕАЛЬНО сдавал экзамены при получении удостоверения? Как Вы считаете, а потом я скажу свое видение :)

Гірка буде правда...... Точно такий відсоток як на отримання прав на водіння. Вина цьому товарно-грошові відносини:D:D:D. ну і не в стороні такій ситуації залишилось саме і старше покоління яке "превило" таке відношення цьому самому молодому поколінню.....
 

ura83

Слідопит
Ну я юношей начинал охотится в коллективе, где было много пожилых, уважаемых охотников.
Они "чудить" не позволяли, в том числе и своим примером, а могли и по "ушам" дать :D.
Нынче молодежь избегает охотиться со стариками, кучкуются с ровесниками. Подсказать и поправить некому.
Це не завжди так. Просто вам повезло з вашим колективом!!!
 

Mazaj 2018

Слідопит
Вот это и плохо!
Скажу больше- совсем плохо! Если это - факт современной украинской охотничьей мАлАдежи!
Которая тащится от патриотических песен Вакарчука, например, и браконьерствует, в то же время!
На теренах оспіваної незалежної України!
Я бы не сказал что именно только молодежь. Много из них среднего и старшего возроста очень обеспеченых людей. Молодежь очень быстро становится в (стойло). А вот мажоры беспредельничают. Даже дичь не собирают. Культура охотничей этики желает быть лучьшей.
 
Останнє редагування:

Visioner

Слідопит
Я бы не сказал что именно только молодежь. Много из них среднего и старшего возроста очень обеспеченых людей. Молодежь очень быстро становится в (стойло). А вот мажоры беспредельничают. Даже дичь не собирают. Культура охотничей этики желает быть лучьшей.
Там где мы охотимся "мажоры" по утке и зайцу (уж точно) не ходят. Они в в лесу и по байракам копыто цедят, переезжая на машинах.
Но нам в лес табу, на табличках УООРовских так и написано "Только для мажоров" :D
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
У нас было написано по-другому: штраф УООР 10 000 грн! Вот так и не иначе!
Север, ну ты же понимаешь, что "штраф УООР 10 000 грн" - это незаконно и является простым давлением на необученные умы простаков!
Даже мерия не может в своем городе штафы и их размеры назначать, а тут - УООР!..
 

roz_koms

Слідопит

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Там видно що і чорна ворона шкідник?
Та ні, вони травку і зернові їдять.:D
В угіддях в яких я полюю, м’ясокомбінат вивозить відходи виробництва на зруйновану ТР бригаду. То там ворон скільки.... що як зайдеш туди а їх сотні піднімаються з тих хляків, і вони туди летять не просто поспілкуватись одна з одною а їсти... в радіусі 1 км і сліда косого не побачиш.
Вони як кажуть не шкідливі... але чогось я неоднократно спостерігав як за піднятим косим летіли ворони.:cool:
 

Гобой

Снайпер
Та ні, вони травку і зернові їдять.:D
В угіддях в яких я полюю, м’ясокомбінат вивозить відходи виробництва на зруйновану ТР бригаду. То там ворон скільки.... що як зайдеш туди а їх сотні піднімаються з тих хляків, і вони туди летять не просто поспілкуватись одна з одною а їсти... в радіусі 1 км і сліда косого не побачиш.
Вони як кажуть не шкідливі... але чогось я неоднократно спостерігав як за піднятим косим летіли ворони.:cool:
Сам был дважды свидетелем как эти круки наседали на зайца подранка.
 
Зверху