лицензия

Статус
Закрита.

Myhamor

Мисливець
Поделитесь у кого какие цены на лицензию по кабану? У нас в Кировоградской обл. Стоит 4000 тыс. и действительна один световой день, не зависимо видели кабана или нет! Если добыли то понятно что закрыли лицензию и вопросов нет а если даже не видели зверя? Скажите у всех такая ситуация?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Поделитесь у кого какие цены на лицензию по кабану? У нас в Кировоградской обл. Стоит 4000 тыс. и действительна один световой день, не зависимо видели кабана или нет! Если добыли то понятно что закрыли лицензию и вопросов нет а если даже не видели зверя? Скажите у всех такая ситуация?
у мене така сама Кіровоградська обл.
 

Myhamor

Мисливець
Может у нас Область Специальная))) и порядки у нас другие!
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Это выглядит так Вы купили билет но н...ли контролера просто не поехали в трамвае
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Не помню кто и в какой теме сказал Нам до европи как до Киева рачки, там другой росклад:)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
в суботу відбув свою, чітко, дисципліновано, без втрат. трофей кабанчик близько 100 кг. звір був. 4000 тис. як і обумовлено було.
 

Myhamor

Мисливець
в суботу відбув свою, чітко, дисципліновано, без втрат. трофей кабанчик близько 100 кг. звір був. 4000 тис. як і обумовлено було.
С полем Вас! Мы первую лицензию кабана не видели, лицензию закрыли! В Суботу были по лицензии на козу видели пять штук одну добыли.
 

Myhamor

Мисливець
в суботу відбув свою, чітко, дисципліновано, без втрат. трофей кабанчик близько 100 кг. звір був. 4000 тис. як і обумовлено було.
А Вы видели саму лицензию и какая была написана цена на ней? На ней цена 600 грн. Если я ошибаюсь поправте!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
На ней цена 600 грн
здається 800, можу помилятись. це ціна Лісгоспу для УТМР. тут треба оговорювати зразу - бачили, стріляли, не добули, не бачили не стріляли не добули, бачили стріляли взяли. перший та третій варіанти - ліцензія закривається однозначно, а другий випадок - Ваш старший повинен розрулити з єгерем. на козулю не беру ліцензію - шкода, та й мало їх. колись маю намір пополювати індивідуально на цапа, але не в нашій області.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
здається 800, можу помилятись. це ціна Лісгоспу для УТМР. тут треба оговорювати зразу - бачили, стріляли, не добули, не бачили не стріляли не добули, бачили стріляли взяли. перший та третій варіанти - ліцензія закривається однозначно, а другий випадок - Ваш старший повинен розрулити з єгерем. на козулю не беру ліцензію - шкода, та й мало їх. колись маю намір пополювати індивідуально на цапа, але не в нашій області.
Житомирська обл кіз багато))) заїжайте і для Вас знайдеться кізонька)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Житомирська обл кіз багато))) заїжайте і для Вас знайдеться кізонька)
дякую. цапок мені цікавий як трофей, а м"ясо - 3 добрих зайці ;). мої знайомі з Теплика полюють у Вас, говорять і кабана доста, навіть рись бачили.
 

Hovarf

Слідопит
Хочу висловити свою думку на рахунок цін на ліцензії. Я впевнений, що вони завищені в рази. Козуля - 200 грн., кабан - 600 грн. Це підкреслюю - ціна самого бланку(попросту кажучи - папірця) який видає Держагентство лісових ресурсів через обласні управління всім користувачам угідь і кошти за які потім повертаються в Київ. Все інше - плата за єгерські послуги, ціна м'яса, послуги нагінщиків, транспортні послуги та ін. - все це йде як прибуток мисливського господарства і залишається на місці. Але чому клаптик паперу з примітивним рівнем захисту, собівартість якого декілька гривень має коштувати 600 грн., і чому на кабана 600, а на козулю - 200, там що папір цупкіший?
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
дякую. цапок мені цікавий як трофей, а м"ясо - 3 добрих зайці ;). мої знайомі з Теплика полюють у Вас, говорять і кабана доста, навіть рись бачили.
Кабана дуже багато, Ви навіть не уявляєте наскільки))) там де ваші друзі бачили рись роблю виводи слідуючі: або це було приватне мг або вони біля границі))) за рись київляни платили до 2000$
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Рись Lynx lynx (Linnaeus, 1758)

Таксономічна належність: Клас — Ссавці (Mammalia), ряд — Хижі (Carnivora), родина — Котові (Felidae). Один з 4-х видів роду, один вид роду в фауні України.

Природоохоронний статус виду: Рідкісний.

Ареал виду та його поширення в Україні: Охоплює Карпати, Скандинавський п-ів, Сх. Європейської рівнини, Сибір і Далекий Схід. В Україні номінативна форма поширена на території Полісся — окремі р-ни Волинської, Житомирської, Київської, Рівненської, Чернігівської обл. Територія Українського Полісся фактично являє собою найбільш пд. периферію рівнинної популяції рисі в Європі. Карпатська трапляється на території Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької обл. До XIX ст. вид був поширений в Карпатах, Поліссі, Лісостепу і Степу.

Чисельність і причини її зміни: Наразі в Карпатах чисельність оцінюється в 350–400 особин. На території Полісся — до 80–90 особин.

Причини зміни чисельності: деградація місць існування, фрагментація ареалу, збіднення кормової бази та браконьєрський відстріл.

Особливості біології та наукове значення: Біотопи: широколистяні, мішані та шпилькові ліси, часто з підліском. На території Полісся індивідуальні території рисі нерідко частково приурочені до болотяних ділянок. В гірських районах для виду характерні сезонні вертикальні переміщення. В раціоні рисі основними компонентами є косуля, заєць-русак, мишоподібні гризуни, птахи. Спосіб життя переважно присмерековий та нічний. Народження кошенят припадає на травень. У виводку зазвичай двоє–троє кошенят. Для виду характерна виражена антропофобність.

Морфологічні ознаки: Має відносно коротке тіло, довгі міцні лапи з великими ступнями, круглу голову з короткою шиєю, трикутні вуха з китицями, яскраві лицьові баки і короткий хвіст з тупим чорним кінчиком. Забарвлення хутра варіює від рудуватого до попелясто-сірого з різним ступенем вираженості плямистості.

Режим збереження популяцій та заходи з охорони :Вид занесений до ІІ видання ЧКУ (1994), Червоного списку МСОП, CITES, і як вид, що підлягає охороні, до Бернської конвенції. Ефективні заходи охорони: збереження і заповідання первісного середовища існування виду, екопросвітницька робота з населенням та нівелювання чиннику непокою, підвищення чисельності видів-жертв, боротьба з браконьєрством.

Розмноження та розведення у спеціально створених умовах: Наразі факти розмноження в зоопарках України невідомі. В зоопарках Європи розмножується.

Господарське та комерційне значення: В минулому — мисливський вид.

Джерело: Сокур, 1952; Гептнер, Слудский, 1972; Татаринов, 1973; Турянин, 1988; Жила, 1999; Т Delehan, Dykyy, Dzubenko, Srebrodolska, 2002. Автори: М.Г. Шквиря, Л.С. Шевченко Фото: Київський зоологічний парк

це так, для загального розвитку...
 

Myhamor

Мисливець
Хочу висловити свою думку на рахунок цін на ліцензії. Я впевнений, що вони завищені в рази. Козуля - 200 грн., кабан - 600 грн. Це підкреслюю - ціна самого бланку(попросту кажучи - папірця) який видає Держагентство лісових ресурсів через обласні управління всім користувачам угідь і кошти за які потім повертаються в Київ. Все інше - плата за єгерські послуги, ціна м'яса, послуги нагінщиків, транспортні послуги та ін. - все це йде як прибуток мисливського господарства і залишається на місці. Але чому клаптик паперу з примітивним рівнем захисту, собівартість якого декілька гривень має коштувати 600 грн., і чому на кабана 600, а на козулю - 200, там що папір цупкіший?
Получается самое дорогое это бумага и услуги егеря ))) на щет услуг загонщиков и транспорта то этого у нас не когда не было. Всегда едем за егерем своими машинами и загонщики всегда кто то с колектива. А за мясо что платится и по какому расчету ???
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Получается самое дорогое это бумага и услуги егеря ))) на щет услуг загонщиков и транспорта то этого у нас не когда не было. Всегда едем за егерем своими машинами и загонщики всегда кто то с колектива. А за мясо что платится и по какому расчету ???
давайте розкажу як я це розумію. є ліцензії в приватних господарствах (я зівонювався з деякими господарствами особисто - мали думку з товаришами гульнути на 2 доби), то ось що виходить:
1. УТМРівська ліцензія - приїздимо ми (20 мисливців) в лісництво обхід Н..., приїздить єгер/голова УТМР, стали переписались, скинулись на ціну ліцензії, йдемо в ліс, ділимось на стрільців та загоничів. одних ведуть на застріл (номери) інших на загонку. далі міняються. у 4000 тис входять гамузом - послуги єгерів (2-х), добутий звір, або недобутий з вини мисливців, м"ясо + трофей (якщо ікла/роги мають таку цінність). тобто нагадує щось колгосп, але так воно діє бо в підсумку дешевше ніж у приватника.
2. Ліцензія у приватному господарстві - приїхали, ліцензія може бути 2500, 3000, 4000, 5000 тис. далі націкавіше - мисливські будиночки - плата окрема, харчування також, транспортні послуги, собаки, нагоничі - все це коштує окремо, або обговорюється заздалегідь з власником. добули льоху - штраф, перестріл - штраф. підранок недібраний - штраф, або добір за окремі кошти. розробка туші - за гроші, трофей -гроші, м"ясо - гроші. в підсумку маємо 10-15 тис грн за цивілізованіше полювання. одна перевага - вам єгері вилізуть зі шкури але звіра покажуть, якщо ви стріляли і не влучили - ваші проблеми, полювання відбулось. а звіра вони покажуть 100% бо його там дофіга.
а будучи на ліцензії від УТМР треба самому знати де в лісі лежить кабан, у якому кварталі, правильно поставити номери та провести загін - велика справа. от і думайте. що та як в УТМР і у приватника.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
давайте розкажу як я це розумію. є ліцензії в приватних господарствах (я зівонювався з деякими господарствами особисто - мали думку з товаришами гульнути на 2 доби), то ось що виходить:
1. УТМРівська ліцензія - приїздимо ми (20 мисливців) в лісництво обхід Н..., приїздить єгер/голова УТМР, стали переписались, скинулись на ціну ліцензії, йдемо в ліс, ділимось на стрільців та загоничів. одних ведуть на застріл (номери) інших на загонку. далі міняються. у 4000 тис входять гамузом - послуги єгерів (2-х), добутий звір, або недобутий з вини мисливців, м"ясо + трофей (якщо ікла/роги мають таку цінність). тобто нагадує щось колгосп, але так воно діє бо в підсумку дешевше ніж у приватника.
2. Ліцензія у приватному господарстві - приїхали, ліцензія може бути 2500, 3000, 4000, 5000 тис. далі націкавіше - мисливські будиночки - плата окрема, харчування також, транспортні послуги, собаки, нагоничі - все це коштує окремо, або обговорюється заздалегідь з власником. добули льоху - штраф, перестріл - штраф. підранок недібраний - штраф, або добір за окремі кошти. розробка туші - за гроші, трофей -гроші, м"ясо - гроші. в підсумку маємо 10-15 тис грн за цивілізованіше полювання. одна перевага - вам єгері вилізуть зі шкури але звіра покажуть, якщо ви стріляли і не влучили - ваші проблеми, полювання відбулось. а звіра вони покажуть 100% бо його там дофіга.
а будучи на ліцензії від УТМР треба самому знати де в лісі лежить кабан, у якому кварталі, правильно поставити номери та провести загін - велика справа. от і думайте. що та як в УТМР і у приватника.
Це колективне а як бути з індивідуалкою?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Це колективне а як бути з індивідуалкою?
в УТМР (у нас) такого нема, може де і є, але то все до голови президії. а в приватника їдете, платите гроші, Вас цілують в дупу за Ваші ж гроші, а там яка специфіка господарства - лізете на вишку. або ходите за кабаном. а потім платите - за трофей, за м"ясо, якщо берете, за вивіз туші тощо. водять Вас там днів 1,2,3,5 - поки Ви не встрелите за що заплатили - м"ясо або трофейного кнуряку.
 

Myhamor

Мисливець
давайте розкажу як я це розумію. є ліцензії в приватних господарствах (я зівонювався з деякими господарствами особисто - мали думку з товаришами гульнути на 2 доби), то ось що виходить:
1. УТМРівська ліцензія - приїздимо ми (20 мисливців) в лісництво обхід Н..., приїздить єгер/голова УТМР, стали переписались, скинулись на ціну ліцензії, йдемо в ліс, ділимось на стрільців та загоничів. одних ведуть на застріл (номери) інших на загонку. далі міняються. у 4000 тис входять гамузом - послуги єгерів (2-х), добутий звір, або недобутий з вини мисливців, м"ясо + трофей (якщо ікла/роги мають таку цінність). тобто нагадує щось колгосп, але так воно діє бо в підсумку дешевше ніж у приватника.
2. Ліцензія у приватному господарстві - приїхали, ліцензія може бути 2500, 3000, 4000, 5000 тис. далі націкавіше - мисливські будиночки - плата окрема, харчування також, транспортні послуги, собаки, нагоничі - все це коштує окремо, або обговорюється заздалегідь з власником. добули льоху - штраф, перестріл - штраф. підранок недібраний - штраф, або добір за окремі кошти. розробка туші - за гроші, трофей -гроші, м"ясо - гроші. в підсумку маємо 10-15 тис грн за цивілізованіше полювання. одна перевага - вам єгері вилізуть зі шкури але звіра покажуть, якщо ви стріляли і не влучили - ваші проблеми, полювання відбулось. а звіра вони покажуть 100% бо його там дофіга.
а будучи на ліцензії від УТМР треба самому знати де в лісі лежить кабан, у якому кварталі, правильно поставити номери та провести загін - велика справа. от і думайте. що та як в УТМР і у приватника.
Спорить не буду может так проще и дешевле! Вообще создвая эту тему хотелось услышать мнение и порядки всех областей! Но, к моему сожелению других мнение почти нет. А у Нас с Вами Земляче цены и порядки одинаковые) С Ув.
 
Статус
Закрита.
Зверху