лодка для полювання!

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем оскар, 27 лют 2017.

reloader
  1. FigVamUA

FigVamUA Новачок

Вкладення:

2. Safari
  3. NVitaliyI

NVitaliyI Новачок

Ось зробив для полювання

MAPODEP подобається це.
  4. NVitaliyI

NVitaliyI Новачок

5. Bessarab

Bessarab Новачок

Оскар посмотри каноэ Yukon 2mv, я такую сам использую.Удобно как одному так и вдвоем. На моторе с воздушным охлаждением вообще в любую ж.. залезть можно.

6. Bessarab

Bessarab Новачок

Оскар посмотри каноэ Yukon 2mv, я такую сам использую.Удобно как одному так и вдвоем. На моторе с воздушным охлаждением вообще в любую ж.. залезть можно.

7. Demidl

Demidl Новачок

я зупинився на барк 250.для однного вистачаэ щей собака влазить. по зарослям очерету нерижеться та й самому таскати нормально. в колеги э аналогична але 270то самому важко з нею. але обовязково треба щоб настил був, тому що стоячи полювати нереально без нього. з транцем в очеретах не потрыбна, оскыльки мотор там не використовуэться....

8. БЮВ

БЮВ Мисливець

Для двоих если ПВХ, то не меньше 3.30 . Стрелять стоя вдвоем очень удобно. Лодка ПВХ очень устойчива. Маскировать способов вагон.

Вкладення:

• 20171003_123401.jpg
      20171003_123401.jpg
      Розмір файлу:
      171,6 КБ
      Переглядів:
      161
    • Photo0095.jpg
      Photo0095.jpg
      Розмір файлу:
      243,1 КБ
      Переглядів:
      170
    • 23 039.jpg
      23 039.jpg
      Розмір файлу:
      527,8 КБ
      Переглядів:
      161
    • 23 037.jpg
      23 037.jpg
      Розмір файлу:
      518 КБ
      Переглядів:
      154
    Черниговский, oooomasterandrey, OSIPOV81 та 2 іншим подобається це.
  9. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

Буде робити каноє. Поплавав, дуже сподобалося.

10. БЮВ

БЮВ Мисливець

Хто буде?

11. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

Та, я буду!!! Це телефон виправляє по своєму. Може боїться щоб не перетрудився.:)

12. БЮВ

БЮВ Мисливець

А я сообщение прочитал и всю тему просмотрел. Теперь дошло. А каноэ очень специфичное применение. Имею опыт охоты с замаскированной лодки ПВХ на воде. На ней можно сесть, встать, подвигаться, перекусить, порыбачить. В общем пол дня - день высидеть можно. На каноэ Вы зае...сь (замучаетесь)

13. rfyjt13

rfyjt13 Мисливець

Можливо, Але хочеться, зробити.

14. БЮВ

БЮВ Мисливець

Когда хочется нужно делать. Выставьте эскиз или фото.

15. Микола ARMS

Микола ARMS Мисливець

Привіт. Хочу купити надувну лодку для полювання та риболовлі, розглядаю варіант
    KOLIBRI К-270Т
    Що можете сказати про такий варіант? Краще брати з "гострим" носом чи "тупим"(варіант вказаний мною з гострим)?

16. cagor

cagor Слідопит

Без разници, что вам больше нравится. В вашем случае по волнам и камышам будет ити одинаково что острый что круглый нос.

17. БЮВ

БЮВ Мисливець

Народу неизвестно в каких условиях Вы собираетесь использовать лодку и на каких расстояниях. Попробуете гребнуху, захочется моторную.;)

18. Микола ARMS

Микола ARMS Мисливець

Использовать планирую на не больших водоёмах, в охотах это заброшенные с камышами озерца-ставы. Рыбалка озера средней и в малом случае большой величины, река Горинь. В лодке 50/50 будет 1 или 2 человека

19. БЮВ

БЮВ Мисливець

Пойдет та что приглянулась.

20. Микола ARMS

Микола ARMS Мисливець

Мотор можна і до цієї лодки кріпити у випадку якщо захочется, та поки планую на веслах практикувати)

21. БЮВ

БЮВ Мисливець

Я обратил внимание что можно установить навесной транец. Но если у Вас рядом есть кроме маленьких озер мало-мальски приличная река и Вы спиннингист то через год Вы будете продавать эту лодку и искать 280-330 с транцем.:D:D:D

Максим Таркан подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф