масло для зброї

Stanislav Fursa

Снайпер
Я користуюсь ось таким нейтральним маслом "ТЕРЕН", чищу, смазую і консервую.
Як на мене досить непогане масло. Рушниця ТОЗ-34 ЕР.
S80212-13230591.jpg
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Беру розливну,у перевірених продавців,вже не перший рік.Раніше використовував РЖ Експерт оіл

Зараз беру вітчизняну олію "Агрінол рушнична РЖ"

Приблизно 100 грн/літр виходить
 

ТАР

Снайпер
Купив для проби ось таке, хто користується? І як себе зарекомендувало?
 

Вкладення

Копатыч

Зброяр
Зараз беру вітчизняну олію "Агрінол рушнична РЖ"
Я, не советую ....... http://agrinol.ua/kontakty.php, ...... http://www.vv.com.ua/za-tender-na-p...firma-ponomareva-zaplatila-15-milliona-griven
Согласно информации СБУ, по состоянию на 6 октября 2017 года в связи с использованием некачественного масла вышло из строя более 20 танковых двигателей.
"Агринол" - компания, связанная с народным депутатом Александром Пономаревым (группа "Воля народа").
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Копатыч, я те масло брав ще років три назад,і знаю шо бочка та тих років. А тоді воно було ще огого. Та й чистка рушниці це не нагружений вузол машини!
 

CheshireCat

Мисливець
Купив для проби ось таке, хто користується?
Я користуюсь.
І як себе зарекомендувало?
Відмінно.

Мені достатньо лужного і нейтрального.
Нейтральне взяв 250мл, вже третю пляшку беру.
Лужне, на жаль, тільки по 100 мл розливають. Останній раз взяв 5 х 100 мл.

Перший етап чистки проводжу після закінчення стрільби.
По 1.5-2 мл лужного масла в кожний ствол і розподіляю його по стволу пластиковим йоршиком.
Через кілька хвилин можна проганяти по стволу щільним паперовим патчем - це зніме основне забруднення від продуктів горіння пороху і капсуля.
Далі ще раз по 1.5-2 мл лужного масла в кожний ствол, розподілити його пластиковим йоршиком.
Все, перший етап завершено.
Можна пижувати стволи, щоб не витікало масло і не замастило чохол, класти рушницю в чохол і їхати додому.

Другий етап проводжу вдома, можна на наступний день.
Це чистка з лужним маслом від слідів свинцю спіральним йоршиком, викручування і чистка чоків і посадочних місць чоків, чистка лба колодки - одним словом, до просвітління.

Далі нейтралізація нейтральним маслом, витирання насухо - і в сейф.

Жодних слідів іржі не помічено, хоч рушниця кілька разів потрапляла під дрібний дощ та сніг.
Все доглянуто, сухо і комфортно.
 

vadymmm

Слідопит
100мл вазелінового масла (в аптеці 18грн) +25мл керосину +20мл скіпідару + 2мл олеінової кислоти, чистить та консервує, користуюсь більше року перед тим пробував різні це мені найбільш підходить, рушницю чищу після кожного полювання.
 

Копатыч

Зброяр
Копатыч, я те масло брав ще років три назад,і знаю шо бочка та тих років. А тоді воно було ще огого.
Та я же, не спорю, вот только "огого", не было , нет и не будет ..........., а те результаты, которые выдает "лаборатория", и те что написаны, на этикетке ........, продолжать, не буду .....
Ни в коем случае, не подумайте, что я "пиарю" некий продукт ....., абсолютно нет, если Вам нравится, это Ваше дело.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
100мл вазелінового масла (в аптеці 18грн) +25мл керосину +20мл скіпідару + 2мл олеінової кислоти, чистить та консервує, користуюсь більше року перед тим пробував різні це мені найбільш підходить, рушницю чищу після кожного полювання.
Я использую этот же состав, только не добавляю олеиновую кислоту. "Бюджетный Балистол". Нагар очищает отлично, размягчает освинцовку. Но как консервационное я этот состав не использую, только для чистки.

Беру розливну,у перевірених продавців,вже не перший рік.Раніше використовував РЖ Експерт оіл

Зараз беру вітчизняну олію "Агрінол рушнична РЖ"

Приблизно 100 грн/літр виходить
Для смазки и консервации использую либо старинный "Глухарь", либо наподобие тех, что писал Макс Пинчук. Брал и то, и другое, либо подобные, тоже еще пару-тройку лет назад на райберте. А много-много раньше - непострественно у военных. Прекрасные ружейные масла. Кстати, в полуавтомате в механизме использую как раз такие масла. По совету форумчан в МЦ 21-12 (тормозной узел) пробовал автосинтетику дорогую - не понравилось. А те масла что писал Макс - неплохо работают, даже проверено и при серьезнейших минусах. Я их называю "автоматные" масла, потому как еще раньше 15-20 лет назад я доставал такие или подобные масла в военных частях погранцов.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Я использую этот же состав, только не добавляю олеиновую кислоту. "Бюджетный Балистол". Нагар очищает отлично, размягчает освинцовку. Но как консервационное я этот состав не использую, только для чистки.



Для смазки и консервации использую либо старинный "Глухарь", либо наподобие тех, что писал Макс Пинчук. Брал и то, и другое, либо подобные, тоже еще пару-тройку лет назад на райберте. А много-много раньше - непострественно у военных. Прекрасные ружейные масла. Кстати, в полуавтомате в механизме использую как раз такие масла. По совету форумчан в МЦ 21-12 (тормозной узел) пробовал автосинтетику дорогую - не понравилось. А те масла что писал Макс - неплохо работают, даже проверено и при серьезнейших минусах. Я их называю "автоматные" масла, потому как еще раньше 15-20 лет назад я доставал такие или подобные масла в военных частях погранцов.
Гена, для консервации РЖ, ну.. как бы.. не особо подходит. Для чистки да.
 

ТАР

Снайпер
Я користуюсь.

Відмінно.

Мені достатньо лужного і нейтрального.
Нейтральне взяв 250мл, вже третю пляшку беру.
Лужне, на жаль, тільки по 100 мл розливають. Останній раз взяв 5 х 100 мл.

Перший етап чистки проводжу після закінчення стрільби.
По 1.5-2 мл лужного масла в кожний ствол і розподіляю його по стволу пластиковим йоршиком.
Через кілька хвилин можна проганяти по стволу щільним паперовим патчем - це зніме основне забруднення від продуктів горіння пороху і капсуля.
Далі ще раз по 1.5-2 мл лужного масла в кожний ствол, розподілити його пластиковим йоршиком.
Все, перший етап завершено.
Можна пижувати стволи, щоб не витікало масло і не замастило чохол, класти рушницю в чохол і їхати додому.

Другий етап проводжу вдома, можна на наступний день.
Це чистка з лужним маслом від слідів свинцю спіральним йоршиком, викручування і чистка чоків і посадочних місць чоків, чистка лба колодки - одним словом, до просвітління.

Далі нейтралізація нейтральним маслом, витирання насухо - і в сейф.

Жодних слідів іржі не помічено, хоч рушниця кілька разів потрапляла під дрібний дощ та сніг.
Все доглянуто, сухо і комфортно.
Вчора вперше чистив ними свої рушниці, перші враження також позитивні. Правда нічого не зрозумів з тим розчином для стволів... незнаю добрий він чи поганий...бо поки чистив стволи ледь не очманів від запаху аміаку.
 

CheshireCat

Мисливець
РЧС з аміаком- то, скоріше за все, для нарізняка, для зняття омідніння в стволі.
Для гладкостволу цілком достатньо будь-якого лужного масла і йоршика.
 

Микола ARMS

Мисливець
Я использую этот же состав, только не добавляю олеиновую кислоту. "Бюджетный Балистол". Нагар очищает отлично, размягчает освинцовку. Но как консервационное я этот состав не использую, только для чистки.



Для смазки и консервации использую либо старинный "Глухарь", либо наподобие тех, что писал Макс Пинчук. Брал и то, и другое, либо подобные, тоже еще пару-тройку лет назад на райберте. А много-много раньше - непострественно у военных. Прекрасные ружейные масла. Кстати, в полуавтомате в механизме использую как раз такие масла. По совету форумчан в МЦ 21-12 (тормозной узел) пробовал автосинтетику дорогую - не понравилось. А те масла что писал Макс - неплохо работают, даже проверено и при серьезнейших минусах. Я их называю "автоматные" масла, потому как еще раньше 15-20 лет назад я доставал такие или подобные масла в военных частях погранцов.
И чем сейчас смахиваете механизмы па? А также ствола внутри и снаружи когда кладёте в сейф?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
И чем сейчас смахиваете механизмы па? А также ствола внутри и снаружи когда кладёте в сейф?
Да я ж вроде написал. Чищу самодельным "балистолом", перед охотой механизм и сверху метал смазываю маслами типа РЖ. Почитал тему и пошел помацал ружья в сейфе - смазаны нейтральным маслом "Глухарь". Довольно липкая гадость, но не стекает и будет полгода плотной пленкой держаться на металле.
Почему нельзя консервировать маслами типа РЖ - так никто и не ответил.
 

Varjag229

Слідопит
Если раз в месяц в межсезонье протирать РЖ, "глухарем" и т.п. - ничего с ружьями не произойдет.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Да я ж вроде написал. Чищу самодельным "балистолом", перед охотой механизм и сверху метал смазываю маслами типа РЖ. Почитал тему и пошел помацал ружья в сейфе - смазаны нейтральным маслом "Глухарь". Довольно липкая гадость, но не стекает и будет полгода плотной пленкой держаться на металле.
Почему нельзя консервировать маслами типа РЖ - так никто и не ответил.
Казав Борисович, що консервувати потрібно бруноксом
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Я использую этот же состав, только не добавляю олеиновую кислоту. "Бюджетный Балистол". Нагар очищает отлично, размягчает освинцовку. Но как консервационное я этот состав не использую, только для чистки.



Для смазки и консервации использую либо старинный "Глухарь", либо наподобие тех, что писал Макс Пинчук. Брал и то, и другое, либо подобные, тоже еще пару-тройку лет назад на райберте. А много-много раньше - непострественно у военных. Прекрасные ружейные масла. Кстати, в полуавтомате в механизме использую как раз такие масла. По совету форумчан в МЦ 21-12 (тормозной узел) пробовал автосинтетику дорогую - не понравилось. А те масла что писал Макс - неплохо работают, даже проверено и при серьезнейших минусах. Я их называю "автоматные" масла, потому как еще раньше 15-20 лет назад я доставал такие или подобные масла в военных частях погранцов.
Гєна, то ти ще 20 років назад розоряв армію))
 
Зверху