може я щось не зрозумів?

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем veriovo4ka89@, 10 вер 2017.

reloader
  1. veriovo4ka89@

veriovo4ka89@ Мисливець

Ні ну я розумію що дорога далека але всі ми люди і якби він хотів придбати то ми знайшли б вихід але так нагло нама гатися розвести це тупо. Як колись казав мій знайомий : Не знаєш то краще запитай ніж болісно навчатися!

2. сєрьога

сєрьога ветеран форуму надійна команда

Розкажу історію як я колись купив ружбайку, років 7-8 тому, так для прикладу...Знаю що це все не правильно, але... і попрошу шапками не кидати:)
    Їхати за нею немав ні часу ні можливості та дуже хотів, тому після телефонних переговорів з продавцем ризикнув і відправив йому дозвіл і всю сумму зразу, продавець виявився порядною людиною(дякую йому ще раз), зняв її з обліку, гарно спакував і передав рушничку мені поїздом( провідник знав що передає запчастини до "запорожця"), я отримав, поставив на облік і був довольний як слон після бані;)
    Вот така історія...
    В Вашому випадку його пропозиція звичайно бредова...

veriovo4ka89@ подобається це.
  3. слон

слон ветеран форуму надійна команда

Де Ви мене після бані бачили?:)Щось не пригадую .

veriovo4ka89@, Metis, Miryk та 2 іншим подобається це.
  4. TRUST ME

TRUST ME Новачок

Передати гроші і дозвіл - це цілком реально і так люди роблять.
    В дозвільній системи показати рушницю і внести запис у Дозвіл - це цілком реально і так люди роблять.
    Забрати з Дозвільної сторонньою людиною рушницю і дозвіл - Абсолютно не можливо.

Поділитися цією сторінкою

Графф