мр 153

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

vadymmm

Слідопит
Ти послухай що кажуть а сам перевір, для того щоб кабан упав з рушниці має вилитіти заряд і попасти йому в вразливе місце, і якщо це зробить мр то кабану буде уже пофіг. Є багато випадків коли не вистачало третього заряду для добору підранка, а є і випадки коли не вистачає всього магазину в такому випадку дводулка якби і мінус бо третього нема, і плюс так як дальше патрони не горять. Технічно в дводулок осічок менше, але і якщо з другого патрона не положив то так шкодуєш що немає третього втікаючи від сікача. Одне точно скажу що якщо дводулку то сучасну із змінними чоками, СССРовскі з фіксованими чоками не дуже люблять кулі і крупну картеч. Основне якісний патрон і точне попадання, ну і без везіння мисливцю ніяк.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
кажуть на кабана луче брать двухстволку
того що стріляти доводиться 1-2 рази за все полювання, а носити легше 2-стволку, так як вона коротша і менше чіпляється за гілки, та й по вазі на 0,5 кг легша. я ходжу з ІЖ-49 16 калібру вагою 3 кг.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

ToxaRat

Мисливець
обалденное ружьё
может как нибудь хватит сил закончить статью и выписать всё о МР-153
 

Владимир75

Новачок
Вечер добрый! Имею МР 153 2007 г/в, покупал также в 2007 году, выбирал из 3х ружей. Изначально искал вариант надежного недорогого оружия, которое не жалко будет использовать в неблагоприятных условиях (дождь, снег, лодка, непролазные чагарныки и камыш). Последние несколько лет ружье использовалось в основном по копытным, реже по пернатым. Что могу сказать- за 10 лет добыто больше двух десятков кабанов и косулей, добирать практически не приходилось. С 2013 года косулей пропускаю, т.к. как раз пришлось достреливать и эти глаза не забуду никогда. Стрелял только пулей, охота коллективная. За время эксплуатации не было НИ ОДНОГО косяка, неперезаряда и прочих проблем, отдачи не чувствую вообще. Патроны 90% самокрут. Весной Кум из России привез комплект пластика, т.к. дерево затаскалось ( хочу отдать на реставрацию). Кстати, пластик обошелся 750 грн. Ружье чистилось и смазывалось после каждой охоты. Мои ожидания от покупки оправдалиь полностью, если не считать вес- 3,5 кг с ремнем без патронов. В общем- я доволен.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
МР-153 отличается своей феноменальной "всеядностью", как следствие - надежностью работы автоматики. Это самый большой "плюс". Достигается это за счет огромных допусков при изготовлении этих ружей.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
МР-153 отличается своей феноменальной "всеядностью", как следствие - надежностью работы автоматики. Это самый большой "плюс". Достигается это за счет огромных допусков при изготовлении этих ружей.
Гена ты умолчал о минусах ...... вся энергия идет на перезаряд и все ядность , а резкость и скорость заряда ?
 

ToxaRat

Мисливець
Гена ты умолчал о минусах ...... вся энергия идет на перезаряд и все ядность
:D:D

вот откуда это у людей? - энергия уходит на перезаряд? - где вы это вычитали а? ;)

всеядность достигается не строгим патронником и двумя зубами


и регулируемый газ. движок
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
МР-153 отличается своей феноменальной "всеядностью", как следствие - надежностью работы автоматики. Это самый большой "плюс". Достигается это за счет огромных допусков при изготовлении этих ружей.
всеядность достигается не строгим патронником и двумя зубами
:D
Вот вроде сказали одно и то же, но звучит по разному и в понимании простого пользователя будет совершенно разная картинка :D Я как бы "обидел" своей фразой конструкторов абсолютно неплохого ружья МР-153, а вы наоборот - указали на полезную конструктивную особенность :D
 

ToxaRat

Мисливець
:D
Вот вроде сказали одно и то же, но звучит по разному и в понимании простого пользователя будет совершенно разная картинка :D Я как бы "обидел" своей фразой конструкторов абсолютно неплохого ружья МР-153, а вы наоборот - указали на полезную конструктивную особенность :D
вот кстати да :D

ну я много дремелем над ним поработал, так что у меня подход с этой стороны ;)
 

huntumy

Зброяр
Господа владельцы мр-153, нужна ваша помощь. А собственно размеры дульной насадки. Само дс не важно. Наружние диаметры, линейные размеры цилиндрической части,растояние от торца до резьбы и длина резьбы. Зарание благодарен
 

Призрак 153

Слідопит
..користуюся мр-153 з 2005року,купив в березні після помаранчової революції,хотя рік випуску стоїть2004,брав можна сказати з виставки,в магазині =ібіс=що наЛесі Ураїнки,талон на знижку(10%) дали на виставці...через дві неділі після відкриття утопив ручку затвору,вискочила при стрільбі з лодки у воду)))....і після цього пішла модернізація мурки---зробив нову ручку трошки змінивши конструкцію,усилив пружинку з шариком що давить на ручку...виготовив в 2007році поршень з титану=вт-20= ....для порівняння рідний вагою 209гр,титановий 108....і в тому ж році почав робити насадки,тоді був токар який міг робити мої ноухау))))),,,було ще чимало доробок дрібних,..поки що користуюся муркою,але вже стає важкувато носити,то іноді заміняю її на =тулочку=16к, так собі нічого тоже складається полювання і з =тулочкою=))))....одне скажу, що рідні втулки чоки(звуження),повне гівно,крім циліндра,не захотіли чи не змогли конструктори зробити нормальні чокові втулки.,у мене дві саморобки 0,5 та 0,75 короткі майже стандартні по довжині,це основні,та декілька довших з отворами(ПОРТІРОВАНИХ) під різними кутами,та з різними діаметрами то ці так для пострілух,хоча з кожною насадкою брав по декілька трофеїв....отака в мене =мурКА=
 

ToxaRat

Мисливець
..користуюся мр-153 з 2005року,купив в березні після помаранчової революції,хотя рік випуску стоїть2004,брав можна сказати з виставки,в магазині =ібіс=що наЛесі Ураїнки,талон на знижку(10%) дали на виставці...через дві неділі після відкриття утопив ручку затвору,вискочила при стрільбі з лодки у воду)))....і після цього пішла модернізація мурки---зробив нову ручку трошки змінивши конструкцію,усилив пружинку з шариком що давить на ручку...виготовив в 2007році поршень з титану=вт-20= ....для порівняння рідний вагою 209гр,титановий 108....і в тому ж році почав робити насадки,тоді був токар який міг робити мої ноухау))))),,,було ще чимало доробок дрібних,..поки що користуюся муркою,але вже стає важкувато носити,то іноді заміняю її на =тулочку=16к, так собі нічого тоже складається полювання і з =тулочкою=))))....одне скажу, що рідні втулки чоки(звуження),повне гівно,крім циліндра,не захотіли чи не змогли конструктори зробити нормальні чокові втулки.,у мене дві саморобки 0,5 та 0,75 короткі майже стандартні по довжині,це основні,та декілька довших з отворами(ПОРТІРОВАНИХ) під різними кутами,та з різними діаметрами то ці так для пострілух,хоча з кожною насадкою брав по декілька трофеїв....отака в мене =мурКА=
о, вот это уже интересно
1) - как разобрать пружину с шариком чтобы усилить?
2) - титановый поршень, есть контакты токаря или схема?
 
Зверху