мр 153

Призрак 153

Слідопит
...СКАЖУ ЩЕ по набоях,для мр153... використовував колись =азот=перезаряд через патрон,=тахо=-32гр також,і= буран=36 б\к та ж сама історія,,,,найкраще сподобалися =міраж=(Італія)36гр та=чедіт= (драго)34гр...непагано показала себе і Шостка по 33гр,,,,хоть і в основному використовую самокрут....до позитива можна добавити =патріот=і =хант мастер=.......вже років з 4 набої не купую,,,все на самокруті та дострілюю залишки стандартних....ііііі на подив інших користувачів патроном з Тернополя був добутий вухань до 30м,при морозі десь до 5градусів,дріб №1-36гр,(в контейнері) на Н\С.. ВІДКРИВАВ І ПЕРЕВАЖУВАВ ВСЕ БУЛО В НОРМІ....чому зараз так у них погано,не знаю...я то там і купив всього одну пачку одиниці на пробу,,,але на ті часи були набої кращі,тож купував те що більше до вподоби....так що коли пишуть що =мурка=всеядна я тільки посміхаюся....капризна вона =баришня=))))).....добавлю, газовий клапан є, але незручно та і неможливо його накручувати під кожну марку(різновид) набоїв.....були ще деякі проблеми то можливо колись опишу...
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Під скажіть що може бути, в товариша мр 153 подає на лоток 2 патрони і клине. Возив в Вінницю до майстра той нічим не допоміг. Мижливо в когось були такі проблеми,як їх справити?
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Під скажіть що може бути, в товариша мр 153 подає на лоток 2 патрони і клине. Возив в Вінницю до майстра той нічим не допоміг. Мижливо в когось були такі проблеми,як їх справити?
Навряд ли Вам кто поможет, без осмотра самого ружья. Причин там может быть несколько, найдите хорошего мастера и он обязательно устранит неполадку.
 

ToxaRat

Мисливець
заряжаешь фальшиками и проверяешь
скорее всего нужно разобрать отсекатель, под ним грязь и он не отходит полностью, потому и пропускает патроны
 
Зверху