мц 6 тоз

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Не верю! Это необратимый процесс
Это в хромированном необратимый, а таком можно остановить и держать в таком состоянии, но убрать - увы! Хотя полировку и шустовку никто не отменял))) Главное не просто чистить, а правильно чистить!!!
 

huntmaster

Слідопит
Не верю! Это необратимый процесс
Ну вірити це ні - це Ваше право:) Завжди чищу зброю відразу після полювання. Спочатку керосином, потім витираю насухо і змащую трансформаторним маслом. Зараз пробую використовувати РЖ - подивимось на результат. Нехромований ствол тим і хороший, що нема хромового покриття, під яким коррозію не зупиниш. Хоча, при праильному догляді - нема проблем як з хромованими так із чорними стволами. Ну, а взагалі, на мою думку - МЦ-6 прекрасна зброя! Той, хто володіє із моїх знайомих - ні на що міняти не збираються.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

huntmaster

Слідопит
Знайшов фото своєї колишньої Тозівської МЦ-6. Єдине, що мені не подобалось, з чисто естетичної точки зору - це перехід від патронника до ствола зовні - сходинка. І відсутність прицільної планки. В моєму варіанті були цілик та мушка.
 

Вкладення

Юрий_84

Мисливець
Мені пропонують такуж (тозівску) але з планкою:):):).
Сьогодні був у дозвільній замовляв (зельонку) сказали буде через три тижні :mad::mad::mad:.

Якщо хтось має ще фото виставте будь-ласка -ну дуже гарно виходить :).
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Якщо хтось має ще фото виставте будь-ласка -ну дуже гарно виходить :).
Для ФОТО тут ресурса Форума может не хватить!
От ФОТО первой моей ОХОТЫ с купленным МЦ-6-0
Сделано 8 выстрелов...все с нижнего ствола!
IMG_0470.JPG
 

Юрий_84

Мисливець
Предлагали..... ускорітєль вашкуватий.... зв"язувався з продавцем каже його влаштовує, на днях скину завдаток, а за (зеьонку) буду періодично цікавитись кажуть три тижні це крайній срок так що може бути і скоріше.
 

Tungus

Мисливець

12х76

ветеран форуму
надійна команда
А потом жалуемся, что вокруг одни взяточники и "Не помажешь - не поедешь!" Сами ведь плодим коррупцию!:D:D:D
СКУПОЙ ПЛАТИТ ДВАЖДЫ!
Если мне надо ЗЕЛЁНКА я её получаю за 2-3 часа!
 

Юрий_84

Мисливець
Да не у всіх.......:(. ТА нічого будем чекати, думаю до полювання ще свтигну:D
 

Юрий_84

Мисливець
Скажіть є ще таке питання -кажуть що мц 6 (не раструб) б"є на 15-20 см вище точки прицілювання - це правда чи міф?
 

hliborob

Новачок
Скажіть є ще таке питання -кажуть що мц 6 (не раструб) б"є на 15-20 см вище точки прицілювання - це правда чи міф?
Ну по перше точка прицілювання поняття розтяжиме,в одних рушницях ціль повинна сидіти на мушці,а в інших закриватись мушкою,а завищений постріл-це більш помилка при вкладці рушниці,я так думаю......моя довга пара стіляє куди цілюсь,але ціль повинна бути на мушці.
 

Юрий_84

Мисливець
Не жавжди проблема у вкладці наприклад у мене є іж-12 то він б"є на 15-20 см вище це підтвержують всі хто стіляв з нього кульові набої це теж підтвержують, а от було іж-39-03єт то з нього потрібно було накрити ціль мушкою -продав так і не звик..... по причині звички до особливостей свого іж-12 дуже важло підібрати сучасну зброю тому в принципі і загорівся мц 6. Років 5-ть назад потрапив я на імпровізований стенд, всатановили машинку і влаштували собі свято:D тоді я пробував стріляти з іж-12, іж-27, тоз 34, іж-58, іж-54, тоз-57к, мц 6 та мц8 (траншейне), з свого іж-12 та якихись автоматів так от стабільно влучв я з мц 6 і зрозуміло з свого іж-12 в кінці імпровізованого змагання власник мц сказав -дивно люди які вперше беруть в руки його рушницю мажуть бо воно б"є вище! Ще одна цікава річ була тоді на наших пострілухах -пробували яка з рушниць дістане тарілку якнайдалі, (в мене виходило це краще за інших) так от як це не дивно це виявилась тоз-57к !!! здивовані були всі, набої були однакові спортивні на 28 гр №7 купляли оптом в одному магазині, хлопці казали що потім ще виїжали але такого феномена раструба вже не було, але в моїх очах раструб заслужив повагу!!!
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
тоз-57к !!! здивовані були всі, набої були однакові спортивні на 28 гр №7 купляли оптом в одному магазині, хлопці казали що потім ще виїжали але такого феномена раструба вже не було, але в моїх очах раструб заслужив повагу!!!
Очень часто при охоте на бекаса поздней осенью,птица не подпускает ближе 30-35 м,
стрелять приходилось с МЦ-6 др № 7 - 34 гр на ВП, голова понимает -далеко, руки жмут на спуск.
Бекас с дистанции 40-45 м падает камнем! Идёшь потом за ним и думаешь....может уже прошёл...
А и нет вот он родимый, лежит на кочке. А ведь стволы 675 мм всего! Да ещё и РАСТРУБЫ!
IMG_1381.jpg
 

Вова!!!

Снайпер
Тоже по бекасу перепелу начал использовать №7.5 /28 ,падает также , дырок в тушке меньше . Дичь не побита и имеет приличный вид .
 
Зверху