мц 6 тоз

ТАР

Снайпер
А с 750 -ми стволами 1-1,2мм. имеет кто в арсенале? Как себя зарекомендовал?
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Ні, плавного спуску в МЦ-6 нема.
Меня тоже ЭТО сильно удивило,хотя ружьё и 2-х спусковое! Я сперва фальшпатронами пользовался,
потом понял чем с собой носить ДВА,лучше маленький брусочек дерева,раньше такие в противогазных
сумках шли на дне, приложил к плите лба коробки и СПУСТИЛ КУРКИ! Потерял в поле-не жалко!
 
  • Like
Reactions: BVR

Rainbow

Мисливець
Если мне надо ЗЕЛЁНКА я её получаю за 2-3 часа!
Теж найшли чим хизуватися. Рекорд України: рушниця вже відстрілялася на стенді, а начальник райвідділу ("дозвільнику" бачте не довіряє) із "зельонкою" в зубах через 20 хвилин сам в магазині усе оформляє і потім везе дозвіл власнику. І це без усіляких прискорювачів, "чисто из уважения".
Скажіть є ще таке питання -кажуть що мц 6 (не раструб) б"є на 15-20 см вище точки прицілювання - це правда чи міф?
Правда. Таке роблять під конкретного замовника. Часто на трапових рушницях навіть встановлюють спеціальні накладні прицільні планки.
 
Останнє редагування:

hliborob

Новачок
Ні, плавного спуску в МЦ-6 нема.
На переламаній рушниці ОДНОЧАСНО натискаємо два спускових гачка і важіль запирання,потім утримуючи це все,закриваємо стволи і відпускаємо спочатку важіль,а потім гачки і ......о диво!!!!!рушниця розряджена,бажаю успіху
 
Останнє редагування:

12х76

ветеран форуму
надійна команда
На переламаній рушниці ОДНОЧАСНО натискаємо два спускових гачка і важіль запирання,потім утримуючи це все,закриваємо стволи і відпускаємо спочатку важіль,а потім гачки і ......о диво!!!!!рушниця розряджена,бажаю успіху
Для тех кто некогда МЦ-6 и 8 НЕ ДЕРЖАЛ В РУКАХ!
На ЭТИХ ружьях ПЛАВНОГО спуска курков НЕТ!
Даже ДВУХСПУСКОВЫХ!!!!!
 

hliborob

Новачок
Для тех кто некогда МЦ-6 и 8 НЕ ДЕРЖАЛ В РУКАХ!
На ЭТИХ ружьях ПЛАВНОГО спуска курков НЕТ!
Даже ДВУХСПУСКОВЫХ!!!!!
Значить в мене мц-6 якась неправильна або особлива,бо роблячи всі вище вказані операціїї моя рушниця розряжається
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Значить в мене мц-6 якась неправильна або особлива,бо роблячи всі вище вказані операціїї моя рушниця розряжається
А моя НЕТ! Ружьё 1980 гв!
И у 90 % на ГАНЗе то же самое!
У Вас предохранитель АВТОМАТИЧЕСКИЙ?
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
А моя орієнтовно 57-58р.в Запобіжник не автоматичний...із-за цього і всі розбіжності
От потому ПЛАВНЫЙ СПУСК и произходит,
что на ней СНЯТА или ОТСУТСТВУЕТ тяга предохранителя!
На моей ничего не убиралось! Я привык мне ЭТО не мешает!

8724504.jpg
 
  • Like
Reactions: BVR

hliborob

Новачок
Я також тягаю рушниці на запобіжнику і знімаю його коли тягну приклад до плеча,із-за цього напівавтоат не використовую на полюванні бо під великим пальцем немає запобіжника
 

KFoR

Зброяр
Я також тягаю рушниці на запобіжнику і знімаю його коли тягну приклад до плеча,із-за цього напівавтоат не використовую на полюванні бо під великим пальцем немає запобіжника
Діло звички, вказівним теж просто знімати в момент вскидки :)
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Я також тягаю рушниці на запобіжнику і знімаю його коли тягну приклад до плеча,із-за цього напівавтоат не використовую на полюванні бо під великим пальцем немає запобіжника
У меня при ОТВЕДЕНИИ ключа,ружьё стаёт на предохранитель!
При этом ПЛАВНЫЙ спуск произвести НЕ ВОЗМОЖНО!
Так как при нажитии на ОБА спусковых крючка, бойки срабатывают.
Поэтому разобрав ружьё после охоты или брусок с дерева или фальшпатрон.
И так у 90 % обладателей МЦ-6 и МЦ-8!
 
Останнє редагування:

hliborob

Новачок
У меня при ОТВЕДЕНИИ ключа,ружьё стаёт на предохранитель!
При этом ПЛАВНЫЙ спуск произвести НЕ ВОЗМОЖНО!
Так как при нажитии на ОБА спусковых крючка, бойки срабатывают.
Поэтому разобрав ружьё после охоты или брусок с дерева или фальшпатрон.
И так у 90 % обладателей МЦ-6 и МЦ-8!
Фактично плавний спуск є на мц-6,8,але ним неможливо користуватися в силу конструктивних особивостей(наявність автоматичного запобіжника)
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Фактично плавний спуск є на мц-6,8,але ним неможливо користуватися в силу конструктивних особивостей(наявність автоматичного запобіжника)
Если он есть на ТОЗ-34,ИЖ-27,ИЖ-12,ИЖ-58,ИЖ-43,ИЖ-26,ИЖ-54 ( эти ружья у меня были)
то он ЕСТЬ! Если его на моём МЦ-6 НЕТ, то его и наяву НЕТ! И вуаля как у Вас не проходит!
 

Тарас21

Мисливець
В свій час мав МЦ 6-2 вагою 3470 і чудовим балансом. Але воно щипалося при перезаряджанні за ребро лівої долоні.
Можливо це особиста манера перезаряджання, а можливо через фігурні вирізи на торцовій частині ців.я.
 

huntmaster

Слідопит
Якщо в механізмі МЦ-6 присутні усі деталі - то плавного спуску немає. Але, дійсно, якщо видалити тягу, що на фото - то курки спустити можна. Якщо я не помиляюсь, то та тяга має декілька функцій - постановка на запобіжник, попередній взвід курків при повороті важеля запирання, і також виконує функцію такого собі примітивного інтерсептора (Коли рушниця на запобіжнику, то виступи на тязі стоять на шляху проходження курків і не дають їм дістати до бойків. А коли запобіжник знято, то ці виступи відходять вперед і не заважають куркам вдарити по бойках)
 
Зверху